Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНІ ЗАСАДИ ВИРОБНИЧОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧИХ ПІДПРИЄМСТВ

ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНІ ЗАСАДИ ВИРОБНИЧОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧИХ ПІДПРИЄМСТВ

Назва:
ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНІ ЗАСАДИ ВИРОБНИЧОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧИХ ПІДПРИЄМСТВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
23,53 KB
Завантажень:
98
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ “ЛЬВІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА”
РИМАР ТАРАС МИКОЛАЙОВИЧ
УДК 330.354+658.26
ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНІ ЗАСАДИ ВИРОБНИЧОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧИХ ПІДПРИЄМСТВ
Спеціальність 08.06.01 – економіка, організація і управління підприємствами
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Львів - 2004


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі менеджменту організацій Національного університету “Львівська політехніка” Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник - |
доктор економічних наук, професор,
заслужений діяч науки і техніки України
ПЕТРОВИЧ ЙОСИФ МИХАЙЛОВИЧ Національний університет „Львівська політехніка”, завідувач кафедри менеджменту організацій
Офіційні опоненти: | доктор економічних наук, професор,
заслужений економіст України
ПАВЛОВ ВОЛОДИМИР ІВАНОВИЧ Національний університет „Водного господарства
та природокористування” м.Рівне,
завідувач кафедри фінансів та економіки
природокористування
кандидат економічних наук, доцент,
КОЛОМІЄЦЬ ІГОР ФЕДОРОВИЧ
Львівське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України,
Голова територіального відділення
Провідна установа - |
Інститут економіки промисловості,
відділ проблем економіки підприємства, Національна Академія наук України, м.Донецьк
 
 
Захист відбудеться „23” грудня 2004р. о 15.00 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради К 35.052.03 у Національному університеті „Львівська політехніка” за адресою: 79013, м. Львів-13, вул. С.Бандери, 12, IV н.к., ауд.301-Б.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного університету „Львівська політехніка” за адресою: 79013, м. Львів-13, вул.Професорська,1.
Автореферат розісланий „22” листопада 2004р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат економічних наук, доцент Пащенко І.Н.


Загальна характеристика роботи
Актуальність дослідження. В економічних перетвореннях, що відбуваються в Україні, особливе місце відводиться паливно-енергетичному комплексу і, зокрема, його електроенергетичному сектору. Адже від ефективного і ощадливого використання енергетичних ресурсів залежить не тільки стабільне функціонування галузей економіки і добробут населення, а й створення сприятливих умов для виходу підприємств галузі на європейський енергетичний ринок з метою збільшення валютних надходжень, нагромадження ресурсів для оновлення парку обладнання, створення нових потужностей, зростання платежів до бюджету та ін.
За останні роки в Україні практично не відбулось суттєвих зрушень у формуванні і реалізації пріоритетів в розвитку енергетики, а лише спостерігається зменшення обсягів виробництва, моральне і фізичне старіння технологічного обладнання, відбувається відтік фінансових ресурсів та висококваліфікованих кадрів з цієї галузі.
Зростання витрат енергоресурсів на одиницю ВВП, які збільшились за останні три роки у 3 - 4 рази, негативно впливає на конкурентоспроможність вітчизняної продукції. Так, наприклад, якщо Японія на один долар США виробленого ВВП витрачає 370 грамів умовного палива, США – 600 грамів, то Україна – 4,7 кілограма. У порівнянні з 1990 роком в Україні виробляється на 65 – 70 відсотків продукції менше, але більшість промислових підприємств використовує майже стільки ж енергії, скільки її необхідно було б для повного завантаження їх виробничих потужностей. Такий незадовільний стан у використанні енергетичних ресурсів спонукав як науковців, так і провідних спеціалістів галузі до пошуку та реалізації масштабних програмних заходів, спрямованих на підвищення рівня господарювання на енергетичних підприємствах.
Вагомий внесок у розробку теоретичних та прикладних проблем раціонального і ефективного використання енергетичних ресурсів, виробничого і трудового потенціалу зробили вітчизняні вчені, зокрема: Є.І.Бойко, І.Ю.Бондар, І.П.Булєєв, В.Г.Герасимчук, М.С.Герасимчук, О.Є.Кузьмін, Є.В.Крикавський, І.І.Лукінов, І.В.Нєдін, В.І.Пахомов, В.І.Павлов, Й.М.Петрович, Я.З.Півень, В.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНІ ЗАСАДИ ВИРОБНИЧОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧИХ ПІДПРИЄМСТВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок