Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> реферат: Лапароскопічна холецистектомія при гострому калькульозному холециститі

Лапароскопічна холецистектомія при гострому калькульозному холециститі / сторінка 2

Назва:
Лапароскопічна холецистектомія при гострому калькульозному холециститі
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,04 KB
Завантажень:
447
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
И. і співавт.,1998; Коротков Н.И. і співавт.,1998; Стрекаловский В.П. і співавт.,1998; Федоров И.В. і співавт., 1998; Захараш Ю.М., 1998).
Питання котрі стосуються показань, строків виконання хірургічного лапароскопічного втручання, а також вибору його способу і об’єму, в залежності від форми гострого калькульозного холециститу, віку хворого, супровідної патології, тривалості захворювання до теперішнього часу залишаються дискутабельними і повмністью не вирішеними. Однією з причин незначної поширенності використання лапароскопії в хірургічному лікуванні жовчних шляхів є відсутність чітких алгоритмів передопераційних та інтраопераційних діагностичних методів (Поліщук В.М. і співавт., 1998). Найбільш гостро розглядається питання про тактику хірурга в тих випадках, коли разом з жовчним міхуром до запального процесу втягнуті оточуючі його органи і тканини. Прогнозування щодо виявлення запального процесу, його розповсюдження в черевній порожнині, ступеня втягнення до процесу оточуючих органів і тканин на доопераційному етапі, до нинішнього часу залишається незадовільним. У більшості випадків найточнішу картину хірург одержує тільки під час операції. Сьогодні не описано достатньо чітких критеріїв спираючись на які хірург може продовжити виконання лапароскопічної холецистектомії, або перейти до лапаротомії у випадках виявлення патологічних процесів. Частота переходу до лапаротомії під час лапароскопічної холецістектомії у хворих на гострий холецистит залишаеться стабільною, і зумовлена виникненням таких ускладнень як кровотеча і пошкодження жовчних проток, та наявність у хворих щільного інфільтрату або гангренозного холециститу. У зв’язку з цим відсоток пошкодження жовчовивідної протокової системи і виникнення різноманітних ускладнень залишається високим.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Робота є складовою галузевї науковї програми університету “ Розробка нових способів лікування хворих з патологією органів черевної порожнини, захворюваннями трахеї, бронхів і легень, з використанням ендоскопічних операцій і лазерного випромінювання ” держреєстрації №0196U022932. Автором особисто виконувано її розділ “ Розробка нових ендоскопічних операцій при захворюваннях жовчного міхура”, що викладено у дисертації.
Мета і задачі дослідження. Мета дослідження - розробити оптимальний алгоритм та підвищити ефективність хірургічного лікування хворих на гострий калькульозний холецистит з використанням лапароскопічної холецистектомії.
Основні задачі дослідження.
1.Розробити оригінальні технічні прийоми, які забезпечують виконання лапароскопічної холецистектомії у хворих на гострий калькульозний холецистит в технічно складних випадках.
2. Уточнити показання для виконання холангіографії у хворих на гострий калькульозний холецистит під час проведення лапароскопічної холецистектомії.
3. На основі даних лапароскопіі розробити діагностичні критерії, що дозволять своєчасно перейти, у випадку ускладнень, під час виконання лапароскопічної холецистектомії у хворих на гострий калькульозний холецистит до відкритої лапаротомії та холецистектомії.
4. Розробити комплекс технічних прийомів, що попереджують пошкодження жовчних проток та судин при виконанні лапароскопічної холецистектомії у хворих на гострий калькульозний холецистит.
5. Проаналізувати результати оперативного лікування хворих на гострий калькульозний холецистит при використанні лапароскопічної та відкритої холецистектомії.
Об'єкт дослідження: хвороба людини - гострий калькульозний холецистит.
Предмет дослідження: хірургічне лікування калькульозного холециститу методом лапароскопічної холецистектомії.
Методи дослідження: Всім хворим, з метою уявлення загального стану в різноманітні терміни лікування, виконувалися традиційні лабораторні, загальноклінічні дослідження: загальний клінічний аналіз крові, загальний клінічний аналіз сечі, час згортання крові за методикою Чи і Уайта, тривалість кровотечі за методикою Дюке, протромбіновий індекс за методом Квіка; визначалися вміст глюкози крові глюкозооксидазним методом, вміст в крові фракцій білірубіну калориметричний методом Ван ден Берга, загальна кількість білка крові спектрофотометрічним методом; проводилась тимолова реакція Лагана; визначалась кількість трансаміназ плазми крові за методом Райтмана, лужної фосфатази плазми крові за методом Боданського.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Реферат на тему: Лапароскопічна холецистектомія при гострому калькульозному холециститі

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок