Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> реферат на тему: Лапароскопічна холецистектомія при гострому калькульозному холециститі

Загрузка...

Лапароскопічна холецистектомія при гострому калькульозному холециститі / сторінка 3

Назва:
Лапароскопічна холецистектомія при гострому калькульозному холециститі
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,04 KB
Завантажень:
447
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 

Інструментальні методи дослідження: електрокардіографія, флюорографія, ультразвукове дослідження, були виконані хворим в обов'язковому порядку, з метою уявлення їх загального стану. Фіброгастродуоденоскопію проводили лише тим хворим, у яких в анамнезі була виявлена виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки, або було виявлено характерні для цих захворювань скарги, всього в 62 випадках (19,8 %).
Всім хворим з метою уявлення особливості виконання оперативного втручання, застосовані інтраопераційні методи дослідження: пальпація та огляд під час лапаротомії, у 450 хворих; лапароскопія під час лапароскопічної холецистектомії, у 422 хворих; інтраопераційна холангіогафія, у 196 хворих.
Наукова новизна одержаних результатів. Автором вперше одержані нові дані про механізм пошкодження жовчних проток у хворих на гострий калькульозний холецистит під час лапароскопічної холецистектомії. Вперше науково доказана доцільність розроблених методів профілактики пошкоджень жовчних проток та гнійно-запальних ускладнень.
Одержані та проаналізовані, на основі багатого клінічного матеріалу, нові дані інтраопераційних та післяопераційних ускладнень лапароскопічної операції у хворих на гострий калькульозний холецистит.
Вперше, на основі даних наукового аналізу, автором розроблені нові підходи до використання лапароскопічної холецистектомії та інтраопераційної холангіографії.
Одержані дані дозволять вибрати правильну хірургічну тактику, прогнозувати виникнення, перебіг та профілактику інтра- та післяопераційних ускладнень при виконанні лапароскопічної холецистектомії у хворих на гострий калькульозний холецистит.
Практичне значення одержаних результатів. Вивчена і науково обгрунтована можливість використання лапароскопічної холецистектомії з мінімальним ризиком виникнення інтра- і післяопераційних ускладнень..
Розроблені оригінальні технічні прийоми які дозволять значно знизити частоту післяопераційних ускладнень, та попередити пошкодження жовчних проток в процесі виконання лапароскопічного втручання .
На основі даних лапароскопії виявлені і проаналізовані діагностичні критерії, які дозволять своєчасно, до розвитку ускладнень, перейти до відкритої операції у хворих на гострий калькульозний холецистит.
Розроблена методика введення зволоженого кисню в черевну порожнину, яка дозволить знизити частоту гнійно - запальних ускладнень після лапароскопічної холецистектомії.
В дисертації наведені показання до виконання інтраопераційної холангіографії під час виконання лапароскопічної холецистектомії в умовах гострого холециститу
Результати роботи впроваджені до клінічної практики відділень загальної хірургії та хірургічної гастроентерології обласної клінічної лікарні м.Одеси, а також у лекційний курс кафедри шпитальної хірургії Одеського державного медичного університету.
Особистий внесок здобувача. Мета та завдання дослідження визначені автором. Особисто приймав участь у виконанні значної частини хірургічних та лапароскопічних втручань на жовчному міхурі, які відбулися в обласній клінічній лікарні за період з 1993 року. Ним проведено обстеження та лікування більшості хворих на гострий холецистит, які знаходились на лікуванні в обласній клінічній лікарні і хірургічній клініці університету. Наведені у дисертаційній роботі результати отримані автором особисто. Самостійно проаналізований механізм пошкодження жовчних проток у хворих на гострий холецистит під час лапароскопічної холецистектомії, та самостійно розроблені ефективні пропозиції щодо методу профілактики ускладнень оперативного лапароскопічного втручання.
Автором розроблена методика профілактики гнійно - запальних ускладнень лапароскопічної операції, методика одержання трьохмірного зображення при лапароскопічних втручаннях на жовчному міхурі, оригінальна методика виконання лапароскопічної холецистектомії. Здобувачем самостійно проаналізовані найближчі та віддалені результати лікування хворих на гострий калькульозний холецистит. Автор самостійно провів вибірку та статистичну обробку клінічних даних.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Реферат на тему: Лапароскопічна холецистектомія при гострому калькульозному холециститі

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок