Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Скачати реферат: Лапароскопічна холецистектомія при гострому калькульозному холециститі

Лапароскопічна холецистектомія при гострому калькульозному холециститі / сторінка 4

Назва:
Лапароскопічна холецистектомія при гострому калькульозному холециститі
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,04 KB
Завантажень:
447
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 

Апробація результатів дисертації. Матеріали дисертації оприлюднені на
2-ому московському міжнародному конгресі по ендоскопічної хіругії (23-25 квітня, 1997 рік, Росія, м.Москва), на Українсько-американському міжнародному науковому конгресі з ендоскопічної хірургії (6-7 червня,1997 рік, м.Одеса), на 6-ому Всесвітньому конгресі з ендоскопічної хірургії ( 3-6 червня, 1998 рік, Італія м.Рим), на 7-ому міжнародному конгресі європейської асоціації ендоскопічних хірургів (23-26 червня, 1999 рік, Австрія, м.Лінц), на Першому Українському конгресі з мінімальної інвазивної і ендоскопічної хірургії (5-7 жовтня, 1999 рік, Україна, м. Київ), на Сьомій конференції хірургів-гепатологів (14-16 жовтня, 1999 рік, Росія, м. Смоленск), на науковій сесії товариства вчених американських гастроентерологів та ендоскопічних хірургів (29 березня-1 квітня, 2000 рік, США, м. Атланта),
Публікації. За темою дисертації опубліковано 21 наукова праця, в тому числі - 4 у фахових виданнях рекомендованих ВАК України, подано 8 раціоналізаторських пропозицій.
Обсяг та структура дисертації. Дисертація викладена на 152 сторінках друкарського тексту. Складається з вступу, шести розділів, висновків, практичних рекомендацій, п'ятнадцяти додатків. Ілюстрована 21 таблицею та 5 малюнками. Список використаних джерел складається із 265 бібліографічних описів, 120 вітчизняних та 145 іноземного. Обсяг ілюстрацій, додатків, бібліографічних описів складає 42 сторінці.
ЗМІСТ РОБОТИ
Матеріал і методи дослідження. Дослідження грунтується на аналізі результатів лікування 872 хворих з жовчнокам’яною хворобою, яким була зроблена холецистектомія з приводу гострого калькульозного холециститу в 1993 - 1998 роках. Всі операції були виконані на базі Одеського державного університету, кафедрі шпитальної хірургії, в Одеській обласній клінічній лікарні. З приводу гострого калькульозного холециститу методом лапароскопічної холецистектомії було оперовано 422 хворих і 450 хворих методом відкритої, лапаротомної. Дослідження було перспективним. Хворі були розподілені на групи за віком, тривалістю захворювання, наявністю супутніх захворювань.
Пацієнти відбиралися для оперативного лікування методом випадкового відбору: один із хворих на гострий холецистит оперувався відкритим методом, слідуючий за ним оперувався методом лапароскопічної холецистектомії. Для оперативного лікування хворі розподілялися в приймальному спокої. Операції виконувалися двома незалежними один від одного бригадами висококваліфікованих хірургів.
Враховуючи певні технічні обмеження техніки виконання лапароскопічної холецистектомії в групі хворих, що досліджується не входили: хворі з механічною жовтяницею, білірубінемія понад 20 мкмоль/л ; хворі з явними ознаками холедохолітіазу, розширенням діаметра гепатикохоледоху більше ніж 12 мм; виявленими конкрементами у просвіті жовчних шляхів; хворі з явищами гнійного холангіту; хворі з явищами дифузного або розлитого перитоніту; хворі з наявністю щільного інфільтрату який пальпувався до операції в черевній порожнині в ділянці жовчного міхура.
Всі оперовані хворі поступили у хірургічне відділення в різний термін від початку захворювання. Найбільша кількість хворих - 56 %, звернулася за допомогою після 48 годин від початку захворювання.
Значна частина хворих, що поступили в спеціалізоване хірургічне відділення, оперувалися в перші години після звернення в клініку. Враховуючи гостроту процесу і наявність супутніх захворювань, хворим проводилося комплексне обстеження і одночасно лікувальні заходи для підготовки хворого до операції. Основна група хворих – 79 %, була оперована через 12 - 24 години після початку захворювання. Протягом першої 72 години були оперовані всі хворі.
Всім хворим, після огляду хірурга, протягом першої години проводилося ультразвукове дослідження на апаратах типу “AlokaSSD-210 ", “AlokaSSD-260", “AlokaSSD-650 ", секторальним, конвексійним та лінійним датчиками 3,5 Мгц, без попередньої підготовки.
Ультразвукове дослідження печінки проводили шляхом сканування в правому підребер’ї, застосовуючи акустичне вікно між краєм ребрової дуги і товстою кишкою на висоті вдиху в повздовжній і поперечній проекціях з інтервалом 1 см, за методикою C.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Реферат на тему: Лапароскопічна холецистектомія при гострому калькульозному холециститі

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок