Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РОЗРОБКА МОДЕЛЕЙ ДЛЯ КЕРУВАННЯ ОРГАНІЗАЦІЙНО-ТЕХНІЧНИМ РОЗВИТКОМ ВИРОБНИЦТВА

РОЗРОБКА МОДЕЛЕЙ ДЛЯ КЕРУВАННЯ ОРГАНІЗАЦІЙНО-ТЕХНІЧНИМ РОЗВИТКОМ ВИРОБНИЦТВА

Назва:
РОЗРОБКА МОДЕЛЕЙ ДЛЯ КЕРУВАННЯ ОРГАНІЗАЦІЙНО-ТЕХНІЧНИМ РОЗВИТКОМ ВИРОБНИЦТВА
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,97 KB
Завантажень:
363
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
ПРИДНІПРОВСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ
АРУТЮНЯН ІРИНА АНДРІЇВНА
УДК 624.04:69.059
РОЗРОБКА МОДЕЛЕЙ ДЛЯ КЕРУВАННЯ ОРГАНІЗАЦІЙНО-ТЕХНІЧНИМ РОЗВИТКОМ ВИРОБНИЦТВА
05.13.22 – Управління проектами та розвиток виробництва
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Дніпропетровськ – 2004


Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано на кафедрі промислового та цивільного будівництва Запорізької державної інженерної академії Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
Павлов Іван Дмитрович,
Запорізька державна інженерна академія,
завідуючий кафедрою промислового
та цивільного будівництва
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор Тян Рево Борисович, Придніпровська державна академія будівництва та архітектури, завідуючий кафедрою фінансів;
кандидат економічних наук, доцент Головкова Людмила Степанівна, Запорізький державний універсітет, завідуюча кафедри міжгалузевого менеджменту.
Провідна організація:
Київський національний університет будівництва і архітектури, кафедра організації і управління будівництвом, Міністерство освіти і науки України, м. Київ.
Захист відбудеться 31 березня 2005р. о 1500 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д08.085.01 Придніпровської державної академії будівництва та архітектури за адресою: 49600, м. Дніпропетровськ, вул. Чернишевського, 24а, ПДАБтаА, ауд. 202
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Придніпровської державної академії будівництва та архітектури, м. Дніпропетровськ, вул. Чернишевського, 24а.
Автореферат розісланий 21 лютого 2005р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Баташева К.В.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми У дійсний час економія країни впритул підійшла до рубежу, за яким починається економічне зростання. При цьому необхідною умовою використання оптимального підходу до планування та керування (принципу оптимальності) є гнучкість, альтернативність виробничо-господарських ситуацій, в умовах яких доводиться приймати планово-управлінські рішення.
Дисертаційна робота присвячена проблемі формування ефективного в умовах ринка бізнес-плану, що пов'язано з визначенням мети фірми - максимізувати прибуток у результаті виробничо-господарської діяльності. Це вимагає забезпечити зростання виробництва та зниження собівартості завдяки розробленому, обґрунтованому та продуманому плану організаційно-технічного розвитку (ОТР). Реалізація обсягів ОТР пов'язана з залученням додаткових капіталовкладень, які завжди обмежені. Тому при плануванні технічного розвитку обов'язковим етапом роботи є економічне обґрунтування та визначення рішення по максимізації економічних результатів.
Підхід здійснюється шляхом рішення екстремального завдання вибору обсягів організаційно-технічних заходів. Існуючі методи та моделі оптимального програмування не дозволяють вирішити проблему та зв’язані з труднощами приведення завдання до канонічного виду. Для цього використаємо підходи, які базуються на теорії графів, які мають переваги в реалізації, доступності, математичному, економічному та фізичному тлумаченню. Таким чином, завдання технічного розвитку виробництва розглядається як підсистема загальної системи організаційно-технологічної підготовки будівництва і її реалізація здійсниться на базі сучасних економіко-математичних методів і моделей та ПЕОМ, буде мати моделюючу інформаційну підготовку.
Передбачено широкий комплекс заходів щодо вдосконалення будівельного виробництва, підвищенню обґрунтованості та поліпшенню розробки планів, їх збалансованості з матеріальними ресурсами та потужностями будівельно-монтажних організацій.
У зв'язку з цим практика організації будівельного виробництва має потребу не тільки в адекватному економічному інструментарії, що дозволяє більш ефективно використати науковий потенціал, що нагромадився, але і подальшому розвитку і розробці інструментів аналізу методів і моделей формування ОТР. Оцінка стану питання та традиційних моделей розробки ОТР здобуває особливу актуальність.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: РОЗРОБКА МОДЕЛЕЙ ДЛЯ КЕРУВАННЯ ОРГАНІЗАЦІЙНО-ТЕХНІЧНИМ РОЗВИТКОМ ВИРОБНИЦТВА

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок