Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Безфтористі матеріали для електродугового відновлення циліндричних деталей малого діаметру та технологія наплавлення в потоці флюсу.

Безфтористі матеріали для електродугового відновлення циліндричних деталей малого діаметру та технологія наплавлення в потоці флюсу.

Назва:
Безфтористі матеріали для електродугового відновлення циліндричних деталей малого діаметру та технологія наплавлення в потоці флюсу.
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,08 KB
Завантажень:
332
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Національний технічний університет України
“Київський політехнічний інститут”
На правах рукопису
Жданов Леонід Альбертович
УДК [621.791.927.5:62-434.1].002
Безфтористі матеріали для електродугового відновлення
циліндричних деталей малого діаметру
та технологія наплавлення в потоці флюсу.
05.03.06-
зварювання та споріднені технології
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук
Київ - 2001


Дисертація є рукописом.
Робота виконана в Національному технічному університеті України “Київський політехнічний інститут” Міністерства освіти та науки України
Науковий керівник: | кандидат технічних наук, професор
Сливінський Анатолій Матвійович
Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут” Міністерство освіти та науки України.
Офіційні опоненти: | доктор технічних наук
Шлепаков Валерій Миколайович Інститут електрозварювання ім. Е.О.Патона НАН України, ведучий науковий співробітник
кандидат технічних наук, доцент
Лащенко Георгій Іванович
ВАТ Український конструкторсько-технологічний інститут зварювального виробництва
Заступник генерального директора по науковій роботі
Провідна установа | Приазовський державний технічний університет, м. Маріуполь,
Міністерство освіти і науки України
Захист дисертації відбудеться “24” вересня 2001 р. о 15 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.002.15 при Національному технічному університеті України “Київський політехнічний інститут” Міністерства освіти та науки України, 03056 пр. Перемоги, 37.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці НТУУ “КПІ”.
Відгук на автореферат (1 примірник, затверджений печаткою) прохання направляти за вказаною адресою на ім’я вченого секретаря ради.
Автореферат розіслано “22” серпня 2001
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради д.т.н., проф. | Головко Л.Ф.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Автоматичне електродугове наплавлення під флюсом є прогресивним способом відновлення деталей. При відновленні циліндричних деталей невеликих діаметрів та складної конфігурації виникають проблеми якості, пов’язані з утриманням флюсу на поверхні деталей великої кривизни та обмеженим доступом до зони дуги. При широкій номенклатурі зварювальних матеріалів для наплавки високолегованих вуглецевих сталей відсутні матеріали для наплавки середньовуглецевих сталей багатьох деталей транспорту і сільськогосподарських машин. Суттєвим недоліком застосовуваних наплавочних матеріалів є виділення токсичних з’єднань фтору. Присутність фторидів у композиціях флюсів викликає проблеми при виготовлені пов’язані з виділенням летючих сполук. Тому виникло науково-технічне завдання розробки безфтористих зварювальних матеріалів, способу і технології наплавки циліндричних деталей малого діаметру середньолегованими сталями.
Наявність у наукової літератури відомостей про закономірності процесу наплавлення з використанням безфторитстих флюсів обмежені. Дослідження, виконані для вирішення цієї задачі проводилися у рамках державних програми 05.07. “Матеріали і технології для наплавлення і нанесення покриттів” проект Міннауки України 05.07/01556 (договір № 2/1176-97); міждержавної програми згідно рішенню Ради Голів урядів країн СНГ від 9.10.97 та доручення Кабінету Міністрів України № 22545.96 від 11.11/97 (договір № 7778 від 8.04.98); теми № 2058 (згідно наказу по НТУУ(КПИ) № 2-25 от 1.03.94).
Метою роботи була розробка нового безфтористого плавленого флюсу та нового способу електродугового наплавлення в потоці флюсу циліндричних деталей малого діаметру (25…70 мм).
Для досягнення поставленої мети в роботі вирішувались такі задачі:
1.
Дослідження впливу складу флюсу на окислювально-відновлювальні процеси, що відбуваються при зварюванні і наплавленні;
2.
Оцінка впливу газової фази на процеси формування складу шва;
3.
Вивчення впливу вуглецю на окислення елементів при наплавленні;
4.
Розробка складу безфтористого плавленого флюсу;
5.
Дослідження впливу складу шихти порошкових дротів на службові характеристики металу шва при наплавленні і розробка порошкового дроту для наплавлення;
6.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: Безфтористі матеріали для електродугового відновлення циліндричних деталей малого діаметру та технологія наплавлення в потоці флюсу.

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок