Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МАРКЕТИНГОВИЙ МЕХАНІЗМ СТИМУЛЮВАННЯ ПРОДАЖУ ТОВАРІВ (на прикладі швейної промисловості)

МАРКЕТИНГОВИЙ МЕХАНІЗМ СТИМУЛЮВАННЯ ПРОДАЖУ ТОВАРІВ (на прикладі швейної промисловості)

Назва:
МАРКЕТИНГОВИЙ МЕХАНІЗМ СТИМУЛЮВАННЯ ПРОДАЖУ ТОВАРІВ (на прикладі швейної промисловості)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,52 KB
Завантажень:
359
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
МАЙБОРОДА ОЛЬГА ОЛЕКСІЇВНА
УДК 658.8
МАРКЕТИНГОВИЙ МЕХАНІЗМ СТИМУЛЮВАННЯ ПРОДАЖУ ТОВАРІВ
(на прикладі швейної промисловості)
Спеціальність 08.06.02 – підприємництво, менеджмент та маркетинг
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
КИЇВ-2002
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі маркетингу Київського національного економічного університету Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник – кандидат економічних наук, доцент
Лук’янець Тамара Іванівна,
Київський національний економічний університет, доцент кафедри маркетингу
Офіційні опоненти – доктор економічних наук, професор
Загорулько Валентин Миронович,
Національний авіаційний університет, професор кафедри маркетингу та ресурсозабезпечення
кандидат економічних наук, доцент
Примак Тетяна Олександрівна,
Міжрегіональна Академія управління персоналу, доцент кафедри маркетингу
Провідна установа – Донецький національний університет
Міністерство освіти і науки України, кафедра маркетингу, м. Донецьк
Захист дисертації відбудеться ”17” травня 2002 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д26.006.04 Київського національного економічного університету за адресою: 03680, м. Київ, проспект Перемоги, 54/1, ауд. 317
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Київського національного економічного університету за адресою: 03680, м. Київ, проспект Перемоги, 54/1, ауд. 201.
Автореферат розісланий ”16” квітня 2002 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
к.е.н., професор Федонін О.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА ДИСЕРТАЦІЙНОЇ РОБОТИ
Актуальність теми. Необхідність підвищення ефективності діяльності підприємств промисловості України вимагає якнайшвидшої адаптації їх до роботи в умовах ринку. Нестабільність економічного стану більшості з них в основному пов’язана з проблемами просування виробленої продукції наслідками яких є збитки, відсутність обігових коштів, заборгованість перед бюджетом тощо. В таких умовах теоретичною та практичною основою діяльності підприємств має стати маркетинговий підхід, одним з інструментів якого є стимулювання продажу товарів.
Особливою актуальністю відрізняється розробка методичних основ стимулювання продажу товарів у швейної промисловості України. В цій галузі, яка в ринковій економіці є рентабельним напрямком діяльності, тільки починаються позитивні зрушення щодо впровадження ефективних методів управління виробництвом.
В теперішній час ринок швейної промисловості України бурхливо розвивається. Але оцінка товарів споживачем, його мотиви купівлі майже не враховуються виробниками. Швейні фабрики слабо орієнтовані на кінцевий результат. Практика показує, що більшість споживачів, як і раніше, хоче купувати лише імпортну продукцію. Тому підприємствам швейної галузі необхідно знову завойовувати внутрішній ринок, привернути та посилити увагу до українських товарів. Необхідно належним чином впливати на почуття людини та спонукальні мотиви її поведінки, створювати позитивний образ власної продукції. Для цього необхідно аналізувати запити та уподобання споживачів, постійно слідкувати за напрямками моди, звертати увагу на якість матеріалів, розширювати кольорову гаму готових виробів.
Вітчизняному виробникові необхідна така дійова система стимулювання продажу продукції, яка забезпечить потенційних покупців мотивацією щодо купівлі товарів швейної промисловості.
Методологічні та методичні проблеми стимулювання продажу і, пов’язані з цим конкретні прикладні питання, були предметом наукових досліджень. В їх розробку значний внесок зробили закордонні та вітчизняні вчені: Т.Амблер, Е.Дихтель, А.Дейан, Дж.Росситер, В.Г.Герасимчук,А.В.Войчак, О.Н.Голубкова.
Разом з тим, в економічній теорії і практиці в недостатньо повній мірі вирішені питання врахування усіх елементів товаропросування, аналізу результатів продажу товарів, формування оптимальних обсягів та структури внутрішніх галузевих ринків товарів широкого призначення. Вказані проблеми викликають необхідність розробки теоретичних та прикладних аспектів адаптації маркетингового механізму стимулювання продажу до умов формування вітчизняного ринку швейних виробів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: МАРКЕТИНГОВИЙ МЕХАНІЗМ СТИМУЛЮВАННЯ ПРОДАЖУ ТОВАРІВ (на прикладі швейної промисловості)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок