Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> БАГАТОКАНАЛЬНІ КОМП’ЮТЕРНІ ЗАСОБИ ПЕРЕТВОРЕННЯ ТА КРИПТОГРАФІЧНОГО ЗАХИСТУ ФОРМАТІВ СТИСНЕНИХ МОВНИХ СИГНАЛІВ

БАГАТОКАНАЛЬНІ КОМП’ЮТЕРНІ ЗАСОБИ ПЕРЕТВОРЕННЯ ТА КРИПТОГРАФІЧНОГО ЗАХИСТУ ФОРМАТІВ СТИСНЕНИХ МОВНИХ СИГНАЛІВ

Назва:
БАГАТОКАНАЛЬНІ КОМП’ЮТЕРНІ ЗАСОБИ ПЕРЕТВОРЕННЯ ТА КРИПТОГРАФІЧНОГО ЗАХИСТУ ФОРМАТІВ СТИСНЕНИХ МОВНИХ СИГНАЛІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,66 KB
Завантажень:
392
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Шевчук Руслан Петрович
УДК 004.934
БАГАТОКАНАЛЬНІ КОМП’ЮТЕРНІ ЗАСОБИ ПЕРЕТВОРЕННЯ ТА КРИПТОГРАФІЧНОГО ЗАХИСТУ ФОРМАТІВ СТИСНЕНИХ МОВНИХ СИГНАЛІВ
05.13.05- комп’ютерні системи та компоненти
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Тернопіль – 2008


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Тернопільському національному економічному університеті Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
Мельник Анатолій Олексійович,
Національний університет “Львівська політехніка”,
завідувач кафедри “Електронні обчислювальні машини”
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Воробель Роман Антонович,
Фізико-механічний інститут ім. Г. В. Карпенка НАН України, завідувач відділу обчислювальних методів і систем перетворення інформації;
кандидат технічних наук
Бохан Костянтин Олександрович
Національний аерокосмічний університет ім. М.Є.Жуковського “Харківський авіаційний інститут”, доцент кафедри комп’ютерних систем та мереж.
Захист відбудеться 11 вересня 2008 р. о 16.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 58.082.02 у Тернопільському національному економічному університеті за адресою: 46009, м. Тернопіль, вул. Львівська 11, тел. (0352) 53-39-82.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Тернопільського національного економічного університету за адресою: 46009, м. Тернопіль, вул. Львівська 11.
Автореферат розісланий “ 4 ” серпня 2008 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
к.т.н, доцент Яцків В.В.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Сучасний етап розвитку комп’ютерних систем та їх висока гетерогенність вимагають від мережного обладнання, що працює з різними форматами даних, чіткої взаємодії та можливості в реальному часі гарантувати захищену передачу даних з одного сегменту мережі в інший. Відомо, що сьогодні розроблено велику кількість протоколів, які регламентують передачу інформаційних сигналів різних форматів. Зокрема, тільки форматів стиснення мовних сигналів розроблено декілька десятків, і всі вони структурно та семантично різняться між собою. Тому часто виникають ситуації, при яких приймач даних не в змозі їх відтворити, оскільки не має належних засобів для цього. Часто, під час передачі комп’ютерними мережами, втрачається інформаційний зміст даних, оскільки процес передачі слабо захищений від можливих загроз щодо конфіденційності, цілісності та автентичності даних. Для запобігання та уникнення таких ситуацій в комп’ютерні системи вмонтовують засоби перетворення та криптографічного захисту форматів сигналів. Одним з найбільш перспективних на сьогоднішній час напрямів є розробка багатоканальних комп’ютерних засобів перетворення та криптографічного захисту форматів стиснених мовних сигналів, які вмонтовують у комп’ютерні системи ІР-телефонії, комп’ютерної телефонії, мультимедіа-конференцій, стільникового зв’язку та спеціалізованих систем зв’язку.
Значний вклад у розвиток засобів перетворення форматів стиснених мовних сигналів внесли: Канг Х.Г, Беаджент К, Тадей Х, Кокс Р.В., Шу-Мін Тсай, Яр-Фер Янг, Бесціер Л. Багато наукових робіт присвячено пошуку нових шляхів стиснення мовних сигналів. Зокрема, необхідно відзначити значний внесок відомих вчених: Котельникова В.А, Шенона К, Рабінера Л.Р, Шафера Л.В, Макхоула Дж, Грея А., Семенова В. Ю, Ватоліна Д. та інші. Алгоритми мікшування мовних сигналів досліджувались у роботах: Ренжен П.В, Гарік М, Ременейшн В.С, Хусейн А.В, Раденковіч М, Хедл Р. Спеціальні питання розробки комп’ютерних засобів захисту інформації досліджувались у роботах Мельника А.О., Хорошко В.О., Задіраки В.К., Николайчука Я.М., Карпінського М.П., Дворянкіна С.В., Петракова А.В.
Проте дослідження у цьому напрямі не втрачають своєї актуальності, оскільки залишилось чимало невирішених проблем. Зокрема, відсутня класифікація існуючих алгоритмів стиснення та мікшування мовних сигналів, яка враховувала б особливості їх побудови та можливості використання у процесі перетворення з одного формату в інший.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: БАГАТОКАНАЛЬНІ КОМП’ЮТЕРНІ ЗАСОБИ ПЕРЕТВОРЕННЯ ТА КРИПТОГРАФІЧНОГО ЗАХИСТУ ФОРМАТІВ СТИСНЕНИХ МОВНИХ СИГНАЛІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок