Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Скачати реферат на тему: підвищення довговічності корпусних чавунних деталей бурякозбиральних машин наплавленням розщепленим електродом

підвищення довговічності корпусних чавунних деталей бурякозбиральних машин наплавленням розщепленим електродом / сторінка 10

Назва:
підвищення довговічності корпусних чавунних деталей бурякозбиральних машин наплавленням розщепленим електродом
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,12 KB
Завантажень:
231
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 

У шостому розділі ”Технологія відновлення корпусних чавунних деталей бурякозбиральних машин і її техніко-економічний аналіз” наведено аналіз результатів експлуатаційних випробувань відновлених деталей, рекомендації з виробничого застосування і техніко-економічні показники розробленої технології відновлення корпусних чавунних деталей бурякозбиральних машин.
Експлуатаційні випробування бурякозбиральних машин, з корпусними чавунними деталями, які відновлені наплавленням розщепленим електродом, дали підставу стверджувати, що розроблена технологія забезпечує підвищення їх довговічності на 11..14% в порівнянні з новими заводськими.
Широкому впровадженню розробленої технології відновлення сприятиме її ресурсоощадність, швидке досягнення економічного ефекту (строк окупності менше півроку), доступність і незначні капіталовкладення, універсальність і простота обслуговування обладнання, коротший технологічний ланцюг відновлення деталей, проста модернізація установок для наплавлення.
Розроблена технологія пройшла дослідно-виробничу перевірку і включена до виробничого процесу на двох ремонтних підприємствах України: ВАТ ”Житомир Агротехніка” м. Житомир, ВАТ ”Сільгосптехніка” смт. Червоноармійськ Житомирської області. Річний економічний ефект від впровадження розробленої технології, що підтверджено споживачем, складає 9989 гривень.
ВИСНОВКИ
1. Підвищення довговічності корпусних деталей бурякозбиральних машин можливо досягти застосуванням ефективної технології їх відновлення, з новими технічними рішеннями, що дозволить підвищити якість ремонту і, в цілому, міжремонтний ресурс машини та знизити затрати на усунення відказів. Аналіз умов експлуатації корпусних чавунних деталей бурякозбиральних машин і сучасний стан технологій їх відновлення показав перспективність технології відновлення наплавленням за умови підвищення ресурсозбереження і розширення номенклатури деталей, що відновлюються.
2. При виборі методів досліджень перевагу надано тим методам, які надійно апробовані в роботах інших дослідників і набули широкого застосування на практиці: статистичний аналіз, метод відбору проб досліджуваного матеріалу, багатокритеріальна оптимізація, механічні випробування та інші.
3. Експериментально встановлено наступне.
Міжремонтний ресурс бурякозбиральні машини описується законом нормального розподілу і характеризується середнім значенням з міжремонтним періодом машини: трисезонним – 287,5 га; сезонним – 89,5 га.
Наробіток на відказ корпусних чавунних деталей бурякозбиральних машин не суперечить закону розподілу Вейбулла-Гнєденко і характеризується середнім значенням з міжремонтним періодом машини: трисезонним – 140,3 га/відказ і сезонним – 26,3 га/відказ. Ймовірність безвідказної роботи корпусних чавунних деталей описується експоненціальним законом і має середнє значення наробітку на відказ для машин з міжремонтним періодом: трисезонним 0,426 га/відказ і сезонним 0,386 га/відказ. Інтенсивність відказів корпусних чавунних деталей описується степеневим законом і має середнє значення для машин з міжремонтним періодом: трисезонним 0,009 га/відказ і трисезонним 0,041 га/відказ.
Час усунення відказів корпусних чавунних деталей бурякозбиральних машин описується законом розподілу Вейбулла-Гнєденко і характеризується середнім значенням з трисезонним міжремонтним періодом машини 158,5 і сезонним 98,8 хв. Середній сумарний час простою за міжремонтний період з причини відказів корпусних чавунних деталей для машин з міжремонтним трисезонним періодом дорівнює 7,4 год., сезонним 5,4 год. Тривалість простоїв (за коефіцієнтом готовності) з причини відказів корпусних деталей в міжремонтний період машин з трисезонним міжремонтним періодом складає 2%, з сезонним 6%.
Коефіцієнти придатності до відновлення корпусних деталей досить високі 0,74...0,78, а коефіцієнти придатності до експлуатації і бракування значно менші, відповідно 0,10...0,15 і 0,11...0,12. Високі значення коефіцієнтів придатності до відновлення обумовлені в основному низькою довговічністю посадочних поверхонь під підшипники – середнє значення повторюваності дефекту зносу посадочних поверхонь під підшипники від загальної продефектованої кількості складає 0,57 і від ремонтопридатних 0,76.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Реферат на тему: підвищення довговічності корпусних чавунних деталей бурякозбиральних машин наплавленням розщепленим електродом

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок