Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> реферат на тему: підвищення довговічності корпусних чавунних деталей бурякозбиральних машин наплавленням розщепленим електродом

підвищення довговічності корпусних чавунних деталей бурякозбиральних машин наплавленням розщепленим електродом / сторінка 3

Назва:
підвищення довговічності корпусних чавунних деталей бурякозбиральних машин наплавленням розщепленим електродом
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,12 KB
Завантажень:
231
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Житомир та ВАТ ”Сільгосптехніка” смт. Червоноармійськ Житомирської області.
Особистий внесок здобувача полягає в аналізі корпусних деталей і визначенні причин зношення їх робочих поверхонь 1, аналізі бурякозбиральних машин як об’єктів ремонту 3, аналізі існуючих технологій відновлення корпусних деталей [4], досліджені показників надійності, проведенні мікрометражу і аналізі його результатів, виконанні експериментальних наплавлень, аналізі отриманих результатів з впливу технологічних параметрів режиму наплавлення на механічні властивості і формування відновленої поверхні, оптимізації режиму наплавлення, проведенні металографічного аналізу відновлених поверхонь 12, проведенні аналітичних викладок і їх аналізі 14, ідеї використання дискретної подачі дротів при відновленні корпусних чавунних деталей наплавленням розщепленим електродом 15.
Апробація результатів дисертації. Основні положення дисертаційної роботи оприлюднені, обговорені і схвалені на міжнародних науково-технічних конференціях: ”Технічний прогрес у сільськогосподарському виробництві” (ННЦ “ІМЕСГ”, Глеваха 1997-2002), ”Випробування, техніка і технології для сільськогосподарського виробництва на рубежі ХХІ сторіччя” і ”Універсальна мобільна енергетика, модульно-блочна техніка і прогресивні механізовані технології в сільськогосподарському виробництві ХХІ століття” (Український науково-дослідний інститут випробування і прогнозування техніки для сільськогосподарського виробництва (УкрНДІПВТ), Дослідницьке -1998, -2001), ”Проблеми конструювання, виробництва і експлуатації сільськогосподарської техніки” (Кіровоградський державний технічний університет, Кіровоград -1999, -2001), ”Стан та перспективи розвитку механізації сільського господарства на рубежі сторіч” (Національний аграрний університет (НАУ), Київ-1999), ”Сучасні проблеми землеробської механіки” (НАУ, Київ-2000 і Миколаївський державний аграрний університет, Миколаїв-2002), “Землеробська механіка на рубежі сторіч” (Таврійська державна агротехнічна академія, Мелітополь-2001), “Проблеми технічного сервісу сільськогосподарської техніки” (Харківський державний технічний університет сільського господарства, Харків-2001); всеукраїнських наукових конференціях “Роль молодих вчених в реформуванні аграрного сектору економіки України” (НАУ, Київ-2001) і “Сучасна аграрна наука: напрями досліджень, стан і перспективи” (Вінницький державний аграрний університет, Вінниця-2001).
Публікації. Основні результати дисертації опубліковано в 15 наукових працях.
Структура та обсяг дисертації. Дисертація складається з переліку умовних позначень, вступу, шести розділів, висновків, списку використаних джерел, додатків. Основний зміст дисертації викладено на 156 сторінках, відображено в 27 таблицях та на 49 рисунках. Загальний об’єм роботи складає 264 сторінок машинопису. Список використаних джерел нараховує 198 назв, з них 5 – іноземною мовою.
ОСНОВНИЙ ЗМІСТ
У вступі обґрунтовано актуальність дисертаційної роботи, сформульовано мету і задачі досліджень, вказано зв’язок роботи з науковими темами, відзначена наукова новизна отриманих результатів та їх практична значимість, а також апробація результатів дослідження і їх опублікування.
У першому розділі ”Умови експлуатації і сучасний стан відновлення чавунних деталей бурякозбиральних машин” присвячено аналізу наукових досліджень, інженерно-практичних розробок і виробничого досвіду з ремонту бурякозбиральних машин і відновлення їх корпусних деталей, обґрунтовано виконання подальшого дослідження і його задачі.
За часи незалежності значний вклад в підвищенні надійності і якості ремонту вітчизняних бурякозбиральних машин, їх вузлів і відновлення деталей внесли такі видатні вчені, як Погорілий Л.В., Молодик М.В., Булгаков В.М., Сичов І.П., Гевко Б.М., Гевко Р.Б., Мартиненко В.Я., Погорілий М.Л., Козаченко О.В., Моргун А.М., Шаповал Л.І., Тивончук П.О. та інші. Визначено, що більшість відказів бурякозбиральних машин усуваються заміною недовговічних деталей з числа нових запасних.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Реферат на тему: підвищення довговічності корпусних чавунних деталей бурякозбиральних машин наплавленням розщепленим електродом

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок