Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Скачати реферат: підвищення довговічності корпусних чавунних деталей бурякозбиральних машин наплавленням розщепленим електродом

підвищення довговічності корпусних чавунних деталей бурякозбиральних машин наплавленням розщепленим електродом / сторінка 4

Назва:
підвищення довговічності корпусних чавунних деталей бурякозбиральних машин наплавленням розщепленим електродом
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,12 KB
Завантажень:
231
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
У зв’язку з обмеженими даними про дефекти деталей, їх малим наробітком і відсутністю масового ремонту доцільно доповнити існуючі дані про довговічність, безвідказність і ремонтнопридатність недовговічних деталей цих машин.
На надійність бурякозбиральних машин значно впливає ресурс корпусних деталей. Ці деталі характеризуються спрощеною конструкцією і низькими вимогами на виготовлення. Умови їх експлуатації характеризуються безпосереднім контактом з агресивним середовищем (запилене повітря, грунт, рідини, рослини), підвищеним запиленням і забрудненням в зоні контакту спряжених поверхонь, режимами експлуатації з нерівномірним динамічним навантаженням, коротким терміном використання і тривалим зберіганням. Такі умови визначають імовірнісний характер і величину дефектів робочих поверхонь корпусних деталей. За термін експлуатації дефекти істотно змінюють форму і розміри робочих поверхонь корпусних деталей, що призводить до зміни кінематики механізмів всієї машини. Серед них домінант-дефектом є знос посадочних поверхонь під підшипники. Причиною виникнення дефектів є не лише зношування від фретінг-корозії, але й потрапляння сторонніх предметів в робочу зону, порушення правил експлуатації або технічного обслуговування.
Незважаючи на значну кількість вже проведених досліджень Мудрука О.С., Малахова В.С., Костащука М.І. та інших в області ремонту не існує єдиної теорії про характер зношування і закономірності розвитку зносу цих поверхонь. Дослідники або не розглядають причин зношування посадочних поверхонь або їх результати суперечливі. Наприклад, величина граничного зносу може бути 0,025 мм, 0,50 мм або 1,20 мм. Однак, спільним виявлено те, що в усіх різновидах цих деталей є поверхні з низькою зносостійкістю, які знижують міжремонтний ресурс машини. Крім того основна увага дослідників була спрямована на вивчення зношення і відновлення корпусних деталей тракторів і автомобілів, а сільськогосподарським машинам, і зокрема бурякозбиральним, приділялось невиправдано мало уваги. Тому для розробки номенклатури деталей бурякозбиральних машин, які підлягають відновленню, недостатньо вихідних даних.
Ремонт корпусних деталей в майстернях виконується в недостатніх об’ємах і без обґрунтування. Однією з причин такого становища є відсутність чітких рекомендацій з вибору технології відновлення з врахуванням конкретних умов роботи деталі. Тому отримання статистичних даних про величини зносу і визначення коефіцієнтів бракування, придатності до відновлення та експлуатації і повторюваності дефектів деталей, ремонтного фонду є однією з задач даної роботи.
Від обраного способу усунення дефекту залежить не тільки ефективність відновлення самої деталі, але й економічність ремонту машини в цілому. Для відновлення деталей доцільно застосовувати прогресивні способи, до яких відноситься наплавлення. Однак, на відміну від машинобудування, де використовуються заготовки визначених параметрів і властивостей, при відновленні заготовкою слугує зношена деталь. Тому, поряд з важкозварюваним матеріалом, ремонт корпусних деталей наплавленням ускладнюється ще й насиченням чавунного литва сторонніми матеріалами, наприклад, мастилом або рослинним соком. Незважаючи на існуючі ускладнення виробничий досвід технологій наплавлення дозволяє констатувати, що якісне відновлення чавунних корпусних деталей можливе. Враховуючи, що наплавлення є дешевий, простий і найбільш поширений спосіб відновлення деталей сільськогосподарських машин, актуальним є розробка ефективного способу наплавлення чавунних деталей. Разом з цим необхідно прийняти оптимальне рішення як для режиму наступної механічної обробки, так і для геометрії лезового інструменту та марки матеріалу його різальної частини. У наукових працях з відновлення корпусних деталей це не досліджувалось.
У другому розділі ”Загальна методика і основні методи досліджень” сформульовано об’єкт і предмет дослідження, визначено програму досліджень з вирішення поставлених задач, описано методику дослідження і основні методи її реалізації.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Реферат на тему: підвищення довговічності корпусних чавунних деталей бурякозбиральних машин наплавленням розщепленим електродом

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок