Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УДОСКОНАЛЕННЯ ТА ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ СПЕЦІАЛІЗАЦІЇ ГОСПОДАРСТВ ЗЕРНОВОГО НАПРЯМКУ

УДОСКОНАЛЕННЯ ТА ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ СПЕЦІАЛІЗАЦІЇ ГОСПОДАРСТВ ЗЕРНОВОГО НАПРЯМКУ

Назва:
УДОСКОНАЛЕННЯ ТА ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ СПЕЦІАЛІЗАЦІЇ ГОСПОДАРСТВ ЗЕРНОВОГО НАПРЯМКУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,05 KB
Завантажень:
250
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
МИКОЛАЇВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
БАНЄВА Ірина Олексіївна
УДК 633.11:338.24
УДОСКОНАЛЕННЯ ТА ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ СПЕЦІАЛІЗАЦІЇ ГОСПОДАРСТВ ЗЕРНОВОГО НАПРЯМКУ
08.07.02 – економіка сільського господарства і АПК
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Миколаїв – 2003


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Миколаївському державному аграрному університеті
Міністерства аграрної політики України.
Науковий керівник – доктор економічних наук, професор ЧЕРВЕН Іван Іванович, Миколаївський державний аграрний університет, завідувач кафедри організації виробництва та агробізнесу.
Офіційні опоненти: – доктор економічних наук, професор Мармуль Лариса Олександрівна, Херсонський державний аграрний університет, завідувач кафедри обліку і аудиту; –
кандидат економічних наук ТОЛКАЧ Микола Іванович, Інститут аграрної економіки УААН, провідний науковий співробітник відділу цін на матеріальні ресурси.
Провідна установа – Дніпропетровський державний аграрний університет Міністерства аграрної політики України, кафедра аграрного бізнесу, м.Дніпропетровськ.
Захист відбудеться 12 грудня 2003 р. о 1400 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 38.806.01 в Миколаївському державному аграрному університеті за адресою: 54010, м. Миколаїв, вул. Паризької комуни, 9, конференцзала.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Миколаївського державного аграрного університету за адресою: м. Миколаїв, вул. Карпенка, 73.
Автореферат розісланий 11 листопада 2003 р.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради Клочан В.Ф.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Одним з найважливіших стратегічних напрямів успішного розвитку аграрних підприємств є їх спеціалізація – ефективна форма організації сільського господарства, яка дає можливість зосередити виробництво певних видів продукції на окремих територіях та підприємствах, одержувати завдяки цьому кращі результати господарсько-фінансової діяльності.
З'ясуванню теоретичних і практичних аспектів розвитку спеціалізації сільського господарства присвячені праці багатьох вітчизняних і зарубіжних вчених-економістів, серед яких: В.Я.Амбросов, В.Г.Андрійчук, Л.Н.Бурейко, А.В.Дергаль, В.О.Добринін, Л.Я.Зрібняк, Н.Я.Коваленко, О.В.Крисальний, І.І.Лукінов, П.М.Макаренко, Л.О.Мармуль, В.А.Мацибора, В.М.Нелеп, К.П.Оболенський, О.М.Онищенко, В.А.Павчак, Б.Пасхавер, П.Т.Саблук, І.І.Червен, О.В.Шкільов та ін. Проте, слід визнати, що чимало питань, у тому числі і пов'язаних із спеціалізацією господарств на виробництві зерна, поки що залишається недостатньо вирішеними і до кінця з'ясованими.
Зерновиробництво традиційно належить до стратегічних галузей усього народногосподарського комплексу країни, у тому числі і Миколаївської області. Від його розвитку в значній мірі залежить не тільки стан економіки аграрних господарств, а й добробут населення та продовольча безпека держави. Забезпечення високоефективного розвитку зернопродуктового підкомплексу відноситься до основних пріоритетів функціонування агропродовольчого сектора економіки держави, і вимагає здійснення системи організаційно-економічних та техніко-технологічних заходів, спрямованих на удосконалення спеціалізації господарств зернового напрямку, кінцевою метою якої є стійке нарощування виробництва зерна, підвищення його якості, створення умов для просування вітчизняної зернопродукції на світовий продовольчий ринок.
Все це обумовило вибір теми дисертаційного дослідження, його наукову та практичну цінність.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Тема дослідження входить до плану науково-дослідних робіт кафедри організації виробництва та агробізнесу Миколаївського державного аграрного університету “Організація інтенсивного виробництва в продуктових підкомплексах АПК”. Водночас вона є складовою і науково-технічної програми УААН на 2001-2005 роки за темою “Розробити пропозиції по організації ефективного вриобництва в господарських формуваннях ринкового типу” (номер державної реєстрації 0102U000259).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: УДОСКОНАЛЕННЯ ТА ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ СПЕЦІАЛІЗАЦІЇ ГОСПОДАРСТВ ЗЕРНОВОГО НАПРЯМКУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок