Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> структурно-функціональне удосконалення систем подачі та розподілення води

структурно-функціональне удосконалення систем подачі та розподілення води

Назва:
структурно-функціональне удосконалення систем подачі та розподілення води
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
27,55 KB
Завантажень:
242
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19 
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ВОДНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА ПРИРОДОКОРИСТУВА
ННЯ


Національний університет водного господарства та природокористування
На правах рукопису
Ткачук Олександр Андрійович
УДК 628.152
структурно-функціональне удосконалення систем подачі та розподілення води
05.23.04 – водопостачання, каналізація
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
доктора технічних наук
Рівне – 2007
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному університеті водного господарства та природокористування (НУВГП) Міністерства освіти і науки України.
Науковий консультант – доктор технічних наук, професор, академік МАНЕБ Орлов Валерій Олегович, Національний університет водного господарства та природокористування, завідувач кафедри водопостачання та бурової справи.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор Тугай Анатолій Михайлович, Київський національний університет будівництва і архітектури, ректор, завідувач кафедри водопостачання.
доктор технічних наук, професор Душкін Станіслав Станіславович, Харківська національна академія міського господарства, завідувач кафедри водопостачання, водовідведення та очистки води.
доктор технічних наук, професор Грабовський Петро Олександрович, Одеська державна академія будівництва і архітектури, професор кафедри водопостачання.
Провідна установа: Інститут гідротехніки та меліорації Української академії аграрних наук,
м. Київ.
Захист відбудеться “15” березня 2007 р. о 12 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 47.104.01 при Національному університеті водного господарства та природокористування за адресою: 33 , м. Рівне, вул. Соборна, 11.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Національного університету водного господарства та природокористування за адресою: 33 , м. Рівне, вул. Приходька, 75.
Реферат розісланий “26” січня 2007.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради, канд. техн. наук, доцент В.П. Востріков
Загальна характеристика роботи
Актуальність теми. Системи подачі і розподілення води (СПРВ) є найбільш фондоємкою та енергомісткою частиною сучасних систем водопостачання населених пунктів України. На початку ХХІ століття вони розвиваються інтенсивним шляхом, що передбачає раціональне використання існуючих фондів, природних та енергетичних ресурсів. У державних програмах розвитку водопровідно-каналізаційного господарства важливе місце відводиться впровадженню ресурсоощадних технологій, реконструкції та інтенсифікації роботи систем водопостачання.
Функціонування СПРВ в нинішніх умовах має свої характерні особливості, пов’язані із перманентними змінами їх параметрів, ринковими правилами господарювання, інтенсивним старінням і зношенням споруд і комунікацій. Існуючі методи техніко-економічних і гідравлічних розрахунків СПРВ не в повному обсязі, а інколи і суперечливо, враховують такі зміни, без їх статистичного аналізу. Традиційні схеми СПРВ орієнтовані на забезпечення максимально можливого водоспоживання і є, як правило, енергозатратними. Обґрунтування їх конструктивних та функціональних параметрів проводиться незалежно від рівнів забезпеченості подачі води, особливостей роботи в ринкових умовах та вимог ресурсоощадження.
В цьому аспекті актуальним є розвиток наукових основ з удосконалення систем подачі і розподілення води в умовах перманентних змін їх параметрів у процесі експлуатації, стохастичного характеру впливових факторів з метою надійного водозабезпечення та ресурсоощадження. Важливим є розроблення теоретичних основ стабільного водопостачання при змінних режимах водоспоживання на основі мінімізації сумарних втрат води та витрат електроенергії .
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Робота виконувалась згідно з планами держбюджетних і госпдоговірних науково-дослідних робіт Національного університету водного господарства і природокористування (НУВГП), які формувались відповідно до державних галузевих програм. Серед них: Закон України “Про Загальнодержавну програму реформування і розвитку житлово-комунального господарства на 2004-2010 роки” (№ 1869-ІV від 24.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19 Реферат на тему: структурно-функціональне удосконалення систем подачі та розподілення води

Схожі роботи:


BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок