Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РАЦІОНАЛЬНІ СПОСОБИ ПОБУДОВИ, УПРАВЛІННЯ ТА ЕКСПЛУАТАЦІЇ УСТАНОВОК ЗОВНІШНЬОГО ОСВІТЛЕННЯ

РАЦІОНАЛЬНІ СПОСОБИ ПОБУДОВИ, УПРАВЛІННЯ ТА ЕКСПЛУАТАЦІЇ УСТАНОВОК ЗОВНІШНЬОГО ОСВІТЛЕННЯ

Назва:
РАЦІОНАЛЬНІ СПОСОБИ ПОБУДОВИ, УПРАВЛІННЯ ТА ЕКСПЛУАТАЦІЇ УСТАНОВОК ЗОВНІШНЬОГО ОСВІТЛЕННЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,61 KB
Завантажень:
375
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Міністерство освіти і науки України
ХАРКІВСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ МІСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА
Федун Тетяна Вячеславівна
УДК 628.971
РАЦІОНАЛЬНІ СПОСОБИ ПОБУДОВИ, УПРАВЛІННЯ ТА ЕКСПЛУАТАЦІЇ УСТАНОВОК ЗОВНІШНЬОГО ОСВІТЛЕННЯ
Спеціальність 05.09.07 – Світлотехніка та джерела світла
А в т о р е ф е р а т
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків - 2002


Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Харківській державній академії міського господарства
Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник – доктор технічних наук, професор Намітоков Кемаль Кадирович,
Харківська державна академія міського господарства,
завідувач кафедри світлотехніки та джерел світла
Офіційні опоненти – доктор технічних наук, професор Гончаров Юрій Петрович,
Національний технічний університет
“Харківський політехнічний інститут”,
професор кафедри промислової та біомедичної електроніки
кандидат технічних наук Кожушко Григорій Мефодійович,
генеральний директор Полтавського заводу газорозрядних ламп
Провідна установа – Харківський державний науково-дослідний інститут метрології
Комітету України з питань стандартизації, метрології та
сертифікації, м. Харків
Захист відбудеться “_11_” __вересня___ 2002 р. о _15:00_ годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 064.086.02 у Харківській державній академії міського господарства за адресою: 61002, м.Харків, вул. Революції, 12.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Харківської державної академії міського господарства за адресою: 61002, м.Харків, вул. Революції, 12.
Автореферат розісланий “_16_” ___липня____ 2002 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
канд. техн.наук, доц. Дьяков Є.Д.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Установки зовнішнього освітлення (ЗО) є невід’ємною частиною енергетичного комплексу міст, що забезпечує нормальне функціонування мешканців і всіх структурних підрозділів міського господарства в темний час доби.
Комфортні умові для зорового апарату людини з настанням сутінок можуть бути створені тільки при правильно побудованій світлотехнічній установці, що забезпечує нормативні параметри. До зовнішнього освітлення в цьому аспекті ставляться особливі вимоги, оскільки особливістю таких інженерних систем, до яких відносяться й установки ЗО, є розподіл елементів системи освітлення по значній площі, при цьому електропостачання елементів даних систем здійснюється від окремих джерел живлення, що відносяться до іншої системи – системи електропостачання міста.
Актуальність теми. Зважаючи на вимоги нормативних документів з проектування та експлуатації установок ЗО, можна зробити висновок, що коли світлотехнічну частину цих установок можна спроектувати й виконати згідно з нормативами, то вихідні параметри даної установки повністю залежать від режиму роботи системи електропостачання, робота якої не може бути скоректована системою зовнішнього освітлення. Це вказує на необхідність вирішення питань стабілізації електротехнічних режимів роботи конкретної установки ЗО відносно режимів роботи, які пропонує система електропостачання міста.
Якість роботи установок ЗО повинна досягатися оптимальними умовами їх експлуатації. Існуючі нормативні документи ставлять до параметрів електропостачання ЗО та їх управління дуже жорсткі вимоги щодо якості електроенергії, режиму економії. Разом з тим визначається необхідність централізації управління вуличним освітленням шляхом телемеханізації та каскадування – послідовним включенням ділянок мережі освітлення з живленням їх від окремих джерел живлення системи електропостачання міста. Сучасний інструктивний підхід до створення мережі ЗО та рекомендації з її експлуатації не вирішують проблемних питань, таких як раціоналізація в побудові систем електропостачання ділянок мережі ЗО, що охоплені каскадною схемою. Так, наказ про підтримання в установках ЗО напруги живлення світильників у відповідності з вимогами ГОСТ 13109-97 (прийнятий з 1.01.2000 р. як державний стандарт України) не нижче 10% від номінального значення практично нездійсненний через різнорідність навантажень, що підключені до шин низької напруги міських трансформаторних підстанцій загального призначення, до яких, згідно з рекомендаціями, повинні бути підключені пункти живлення ліній освітлення.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: РАЦІОНАЛЬНІ СПОСОБИ ПОБУДОВИ, УПРАВЛІННЯ ТА ЕКСПЛУАТАЦІЇ УСТАНОВОК ЗОВНІШНЬОГО ОСВІТЛЕННЯ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок