Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ФОРМУВАННЯ СТРАТЕГІЇ ДИВЕРСИФІКАЦІЇ РОЗВИТКУ ВУГЛЕЗБАГАЧУВАЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ

ФОРМУВАННЯ СТРАТЕГІЇ ДИВЕРСИФІКАЦІЇ РОЗВИТКУ ВУГЛЕЗБАГАЧУВАЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ

Назва:
ФОРМУВАННЯ СТРАТЕГІЇ ДИВЕРСИФІКАЦІЇ РОЗВИТКУ ВУГЛЕЗБАГАЧУВАЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,15 KB
Завантажень:
460
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Міністерство освіти і науки України
Національний гірничий університет
УДК 338.26 : 621
Прутнік Едуард Анатолійович
ФОРМУВАННЯ СТРАТЕГІЇ ДИВЕРСИФІКАЦІЇ РОЗВИТКУ ВУГЛЕЗБАГАЧУВАЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ
Спеціальність 08.06.01. – Економіка, організація і управління
підприємствами
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Дніпропетровськ - 2003
Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано в Інституті економіки промисловості НАН України
(м. Донецьк), відділ проблем управління виробництвом.
Науковий керівник - кандидат економічних наук, старший науковий співробітник Ляшенко Вячеслав Іванович, Інститут економіки промисловості НАН України, завідувач сектору організаційних структур ринкової економіки (м. Донецьк).
Офіційні опоненти: доктор економічних наук Кабанов Анатолій Іванович, Відділення вугілля, горючих сланців та торфу Академії гірничих наук України, заступник директора (м. Київ).
кандидат економічних наук Дробот Ярослав Вікторович,
Національний гірничий університет , доцент кафедри
менеджменту (м. Дніпропетровськ).
Провідна установа – Інститут проблем ринку та економіко-екологічних досліджень НАН України, відділ ринкових механізмів та структур (м. Одеса).
Захист відбудеться " 23 " січня 2004 р. об 1100 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 08.080.01 в Національному гірничому університеті Міністерства освіти і науки України за адресою: 49027, м. Дніпропетровськ, просп. К. Маркса, 19.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Національного гірничого університету Міністерства освіти і науки України за адресою: 49027, м.Дніпропетровськ, просп. К. Маркса, 19.
Автореферат розісланий " 22 " грудня 2003 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
К 08.080.01, к.е.н., доц.. О.П. Грідін
Актуальність теми. Вугільна промисловість, як одна з базових галузей народного господарства України, відчутно впливає на її економіку. У силу багатьох причин галузь вже не один рік знаходиться у стані глибокої кризи, вихід з якої сполучений з рішенням складних економічних, технологічних, екологічних і соціальних проблем. До їх числа відноситься і проблема покращення фінансового стану вуглезбагачувальних підприємств. Фінансове оздоровлення галузі за рахунок державної підтримки у вигляді централізованих капітальних вкладень на реконструкцію і модернізацію вугільних підприємств та розвиток шахтного фонду дозволили, починаючи з 1997р., стабілізувати видобуток вугілля на рівні 80 млн. т у рік, але економічні показники і завантаження виробничих потужностей вуглезбагачувальних підприємств продовжують падати.
Раніше в умовах стійкого попиту на свою продукцію ці підприємства могли без утруднень одержувати замовлення і зберігати свої позиції в економічному житті. Усе це визначало стабільність їх організаційної структури і успішне застосування класичної моделі управління підприємствами, заснованої на допущеннях про стабільність середовища і про масовий характер виробництва і споживання. Однак сьогодні умови функціонування підприємств цілком змінилися і набули динамічного не передбачуваного характеру, що вимагає нових нестандартних підходів до вироблення стратегії розвитку кожного із них.
Недостатній ступінь розробленості в економічній науці питань, пов'язаних з покращенням фінансового стану вуглезбагачувальних підприємств в сучасних умовах економіки, вимагають проведення подальших досліджень з виявлення напрямів і методів диверсифікації їх розвитку. Усе це й обумовило вибір теми дисертації, мету і зміст роботи.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Робота виконана відповідно до плану науково-дослідних робіт Інституту економіки промисловості НАН України за темами: “Дослідження і розробка наукових основ регіональної промислової політики” (номер державної реєстрації 0198V002555) та “Наукові основи управління державним сектором промисловості” (номер державної реєстрації 0101V001125), у яких автор брав участь як виконавець ряду етапів (довідка ІЕП НАН України 127/1069 від 11.08.2003 р.). Автором особисто підготовлені “Загальні методичні положення по формуванню диверсифікованої стратегії розвитку вуглезбагачувальних підприємств” (довідка ІЕП НАН України 127/ 641 від 08.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ФОРМУВАННЯ СТРАТЕГІЇ ДИВЕРСИФІКАЦІЇ РОЗВИТКУ ВУГЛЕЗБАГАЧУВАЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок