Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Моделі промислової логістики в системі контролінгу підприємства

Моделі промислової логістики в системі контролінгу підприємства

Назва:
Моделі промислової логістики в системі контролінгу підприємства
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
32,27 KB
Завантажень:
83
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21 
Міністерство освіти і науки українИ
Донецький національний університет
Румянцев Микола Васильович
УДК 330.105: 519.248: 519.218.31
Моделі промислової логістики
в системі контролінгу підприємства
Спеціальність 08.03.02 – Економіко-математичне моделювання
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
доктора економічних наук
Донецьк – 2004


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі математики та математичних методів в економіці Донецького національного університету Міністерства освіти і науки України (м. Донецьк).
Науковий консультант:- доктор економічних наук, професор
Лисенко Юрій Григорович,
Донецький національний університет Міністерства освіти і науки України, завідувач кафедри економічної кібернетики (м. Донецьк)
Офіційні опоненти:
доктор економічних наук, професор Берсуцький Яків Григорович, ректор Донецького університету економіки та права (м. Донецьк);
доктор економічних наук, професор Постан Михайло Якович, завідувач кафедри менеджменту та маркетингу Одеського національного морського університету Міністерства освіти і науки України (м. Одеса);
доктор економічних наук, доцент Сергєєва Людмила Нільсівна, професор кафедри економічної кібернетики Запорізького державного університету Міністерства освіти і науки України (м. Запоріжжя).
Провідна установа:
Харківський національний економічний університет Міністерства освіти і науки України, кафедра економічної кібернетики (м. Харків).
Захист дисертації відбудеться 9 лютого 2005 року об 11 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 11.051.01 у Донецькому національному університеті Міністерства освіти і науки України за адресою: 83015, м. Донецьк, вул. Челюскінців, 198а, великий зал засідань.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Донецького національного університету Міністерства освіти і науки України за адресою: 83055, м. Донецьк, вул. Університетська, 24.
Автореферат розісланий 28 грудня 2004 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Овечко Г.С.


Загальна характеристика роботи
Актуальність теми дослідження. Становлення України як індустріальної держави з ринковою економікою змушує підприємства узгоджувати свої потреби і витрати, економити суспільні ресурси, причому не тільки на основі впровадження ресурсо- та енергозберігаючих технологій, але й за рахунок підвищення ефективності системи управління. Слід зазначити, що останнім часом у промисловому секторі економіки України, зважаючи на недостатню увагу до даної проблеми, енергоємність і матеріаломісткість продукції в 2,5 рази перевищує витрати західних країн на аналогічні види продукції. Це, у свою чергу, пред’являє підвищені вимоги до управління підприємством, примушуючи їх проявляти гнучкість і пристосовуватися до зовнішніх чинників, забезпечуючи їм тим самим максимальну ефективність. Розв’язання цієї проблеми набуває ще більшої актуальності у зв’язку з тим, що останніми роками намітився під’йом економіки. Так, наприклад, якщо в 1999 році ВВП України складав (у факт. Цінах) 130442 млн. Грн., то в 2003 році він склав 264165 млн. Грн.
Підсилення екологічних вимог, подорожчання сировини і енергії також великою мірою відображаються на процесах ділової активності. Істотну частку витрат виробництва складають матеріальні витрати. Тому пошук шляхів їх зниження є визначальним у процесі організації виробництва і обігу.
Таким чином, економіка сучасної України характеризується значним підвищенням складності, яка є наслідком як процесів, що протікають у ній, так і зміною структури самих економічних систем. Активне впровадження в управління підприємством методів логістики і контролінгу як функціонально відособлених напрямів економічної роботи на підприємстві, які переводять управління на якісно новий рівень, координують підрозділи підприємств на досягнення оперативних і стратегічних цілей. Контролінг також здійснює інформаційне забезпечення ухвалення рішень з метою оптимального використання наявних можливостей, об'єктивної оцінки сильних і слабких сторін підприємства для отримання максимального прибутку.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21 Реферат на тему: Моделі промислової логістики в системі контролінгу підприємства

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок