Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОБҐРУНТУВАННЯ ПАРАМЕТРІВ ТА УМОВ РОБОТИ БАГАТООПЕРАЦІЙНОЇ ҐРУНТООБРОБНО-ПОСІВНОЇ МАШИНИ ДО ТРАКТОРІВ КЛАСУ 1,4

ОБҐРУНТУВАННЯ ПАРАМЕТРІВ ТА УМОВ РОБОТИ БАГАТООПЕРАЦІЙНОЇ ҐРУНТООБРОБНО-ПОСІВНОЇ МАШИНИ ДО ТРАКТОРІВ КЛАСУ 1,4

Назва:
ОБҐРУНТУВАННЯ ПАРАМЕТРІВ ТА УМОВ РОБОТИ БАГАТООПЕРАЦІЙНОЇ ҐРУНТООБРОБНО-ПОСІВНОЇ МАШИНИ ДО ТРАКТОРІВ КЛАСУ 1,4
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,24 KB
Завантажень:
136
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
ЛЬВІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
САЧЕНКО ВОЛОДИМИР ІЛЛІЧ
УДК 631.31+631.66
ОБҐРУНТУВАННЯ ПАРАМЕТРІВ ТА УМОВ РОБОТИ БАГАТООПЕРАЦІЙНОЇ ҐРУНТООБРОБНО-ПОСІВНОЇ МАШИНИ ДО ТРАКТОРІВ КЛАСУ 1,4
05.05.11 - машини і засоби механізації
сільськогосподарського виробництва
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Львів - 2008
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в лабораторії механізації вирощування та збирання просапних культур Національного наукового центру "Інститут механізації та електрифікації сільського господарства" (ННЦ "ІМЕСГ").
Науковий керівник: кандидат технічних наук, старший науковий
співробітник Зирянов Володимир Олексійович, ННЦ "ІМЕСГ", провідний науковий співробітник лабораторії механізації вирощування та збирання просапних культур.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор Кушнарьов Артур
Сергійович, Таврійська державна агротехнічна академія, завідувач кафедри фізики, теоретичної механіки, теорії машин і механізмів;
кандидат технічних наук, доцент Бендера Іван Миколайович, Подільський державний аграрно-технічний університет, директор інституту механізації та електрифікації сільського господарства.
Захист відбудеться “7’’ лютого 2008р. о 1400 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 36.814.3 у Львівському державному аграрному університеті за адресою: аудиторія 34, корпус факультету механіки та енергетики, вул. В.Великого, 1, м. Дубляни, Жовківський район, Львівська область, 80381.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Львівського державного аграрного університету за адресою: головний корпус, вул. В.Великого, 1, м. Дубляни, Жовківський район, Львівська область, 80381.
Автореферат розісланий “3’’ січня 2008р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради С.Й. КОВАЛИШИН
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Сьогодні в Україні працює близько 43 тисячі фермерських господарств. Це втричі більше, ніж юридичних осіб з іншими формами господарювання на селі. Але, це в 20-30 разів менше ніж, у Франції та Німеччині, приблизно рівних за площею з Україною. Тому в перспективі кількість фермерських господарств в Україні буде збільшуватись.
Середній розмір фермерських господарств в Україні дорівнює 62 га, в тому числі ріллі - 58 га. Для господарств з такою площею доцільно створювати універсальні ґрунтообробно-посівні машини з комплектом змінних робочих органів. Це дасть змогу виконувати потрібні механізовані процеси з мінімальними капіталовкладеннями.
Зв'язок із науковими програмами, планами, темами. Підставою для проведення науково-дослідних робіт за темою дисертації був перспективний план досліджень ННЦ "ІМЕСГ" на 2001-2005 роки за програмою "Технології та комплекси машин для виробництва і первинної переробки продукції рослинництва", завдання 01 "Розробити наукові основи створення технологічних процесів та обґрунтувати технологічні комплекси машин для вирощування сільськогосподарських культур", проект 01.03 "Розробити раціональні технологічні процеси обробітку ґрунту та сівби зернових культур на базі багатофункціональних технічних засобів (номер державної реєстрації 0102U000057), розділ 01.03.03 Ф "Розробити наукові основи створення багатофункціональних ґрунтообробно-посівних агрегатів".
Мета і задачі дослідження. Метою роботи є підвищення ефективності механізованих робіт за рахунок застосування комплекту змінних ґрунтообробних і посівних робочих органів в багатофункціональній ґрунтообробно-посівній машині на основі обґрунтування її параметрів та умов роботи.
Для досягнення зазначеної мети у дисертації вирішено наступні задачі:
-
проаналізувати розміри агроформувань, у тому числі фермерських господарств та узагальнити умови роботи ґрунтообробно-посівних агрегатів;
-
обґрунтувати компонувальні схеми багатофункціональної ґрунтообробно-посівної машини до тракторів класу 1,4;
-
обґрунтувати параметри модуля робочих органів багатофункціональної ґрунтообробно-посівної машини до тракторів класу 1,4;
-
виготовити дослідний зразок та провести експериментальні дослідження робочих органів багатофункціональної ґрунтообробно-посівної машини;
-
встановити показники ефективності процесу механізованої підготовки ґрунту та сівби сільськогосподарських культур та обґрунтувати оптимальну виробничу площу комплексу машин з багатофункціональною ґрунтообробно-посівною машиною.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ОБҐРУНТУВАННЯ ПАРАМЕТРІВ ТА УМОВ РОБОТИ БАГАТООПЕРАЦІЙНОЇ ҐРУНТООБРОБНО-ПОСІВНОЇ МАШИНИ ДО ТРАКТОРІВ КЛАСУ 1,4

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок