Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> СТРУКТУРНО-ФУНКЦІОНАЛЬНІ АЛГОРИТМИ ПРОЕКТУВАННЯ ПРОЦЕДУР ДІАГНОСТУВАННЯ ЦИФРОВИХ МОДУЛІВ

СТРУКТУРНО-ФУНКЦІОНАЛЬНІ АЛГОРИТМИ ПРОЕКТУВАННЯ ПРОЦЕДУР ДІАГНОСТУВАННЯ ЦИФРОВИХ МОДУЛІВ

Назва:
СТРУКТУРНО-ФУНКЦІОНАЛЬНІ АЛГОРИТМИ ПРОЕКТУВАННЯ ПРОЦЕДУР ДІАГНОСТУВАННЯ ЦИФРОВИХ МОДУЛІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,50 KB
Завантажень:
2
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
ХАРКІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ РАДІОЕЛЕКТРОНІКИ
 
МОНЖАРЕНКО ІРИНА ВІТАЛІЇВНА
УДК 681.32:519.713
СТРУКТУРНО-ФУНКЦІОНАЛЬНІ АЛГОРИТМИ
ПРОЕКТУВАННЯ ПРОЦЕДУР ДІАГНОСТУВАННЯ
ЦИФРОВИХ МОДУЛІВ
 
05.13.12 – системи автоматизації проектування
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків 1998
Дисертацією є рукопис
 
Робота виконана в Харківському державному технічному університеті радіоелектроніки, Міністерство освіти України
Науковий керівник – доктор технічних наук, професор
Хаханов Володимир Іванович, Харківський державний технічний університет радіоелектроніки, професор
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Загарий Генадiй Іванович, Харківська державна
академія залізничного транспорту, завідуючий кафедрою;
доктор технічних наук, професор Тупкало Вiталiй Mиколайович,
науковий центр “Евробізнес Тренінг Консалт”, директор
Провідна установа: Харківський державний політехнічний університет, кафедра автоматiки i телемеханiки, Міністерство освіти України, м. Харків
Захист відбудеться 26 листопада 1998 року в 14 годин на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.052.02 при Харківському державному технічному університету радіоелектроніки за адресою: 310726, м. Харків, пр. Леніна, 14.
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Харківського державного технічного університету радіоелектроніки за адресою:
310726, м. Харків, пр. Леніна, 14.
Автореферат розісланий 22 жовтня 1998 року
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Безкоровайний В.В.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Розвиток сучасних систем автоматизації проектування в області обчислювальної техніки визначається не тільки могутніми програмно-апаратурними засобами розробки, але і якісно новим підхідом до створення гетерогенних компонентів на кристалі по HW/SW-технологіях (системи: COSIMA, POLIS, RASSP). Нарівні з нарощуванням потужностей апаратурного забезпечення станцій автоматизованого проектування, постійного оновлення парку універсальних CAD-систем подальший розвиток знаходять і спеціалізовані програмні засоби (SOLAR, PTOLEMY, Speedsim/3), орієнтовані на розв'язання сервісних задач, пов’язаних з діагностичним обслуговуванням виробу, що розробляється. Провідні фірми-проектувальники (CADENCE, SINOPSYS, MENTOR GRAPHICS) і виробники (IBM, HP, INTEL, MOTOROLA) не мають розбіжностей з приводу розв’язання проблеми створення діагностичного забезпечення об’єкта на стадії його проектування. Програмно-апаратурна надмірність, визначувана введенням у виріб средств, засобів тестування і відновлення працездатності, мінімально вимагає додаткових витрат у розмірі 25 %. Але споживачі практично завжди готові оплачувати послуги, що забезпечують якість та надійність обчислювальної техніки. Проте кошти автоматизації проектування ще далекі від досконалості у частині створення діагностичного забезпечення, що підтверджується невисокою глибиною діагностування дефектів (у несправної плати) при тестуванні сучасних цифрових виробів, що відмовили.
Задача підвищення глибини пошуку дефектів при мінімізації тимчасових і матеріальних витрат розглядається в комплексі проблем технічної діагностики, яка завдяки інтенсивному розвитку займає провідне місце серед фундаментальних технічних наук. Цьому сприяють праці вчених: П.П.Пархоменко, А.М.Романкевич, В.П.Чипуліс, Д.В.Сперанський, Р.Й.Шейнауськас, Л.В.Дербунович, В.П.Калявін, І.Ф.Клісторін, Р.Й.Убар, Ю.В.Малишенко, Скобцов Ю.А., С.Г.Шаршунов, А.Е.Таргамадзе, А.А.Гремальський, M.Breuer, A.Friedman, S.Thatte, J.Abraham, M.Abramovici, A.Parker, D.Agwaral, J.Hayes, Y.Levendel, P.Menon, S.Chappel, S.Szygenda, C.Robach, Y.Zorian, B.Courtois, T.Baker.
Враховуючи недосконалість засобів САПР при розв'язанні окремих задач, розробники створюють спеціалізовані програмні продукти, орієнтовані на ефективне розв’язання окремих питань в доповнення до CAD-системи, що використовується. Така постановка зумовлена доступністю форматів файлових структур систем проектування, що забезпечує їх відкритість і розширюваність.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: СТРУКТУРНО-ФУНКЦІОНАЛЬНІ АЛГОРИТМИ ПРОЕКТУВАННЯ ПРОЦЕДУР ДІАГНОСТУВАННЯ ЦИФРОВИХ МОДУЛІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок