Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПЛАНУВАННЯ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ ВАНТАЖІВ МАЛИМИ ПАРТІЯМИ

ПЛАНУВАННЯ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ ВАНТАЖІВ МАЛИМИ ПАРТІЯМИ

Назва:
ПЛАНУВАННЯ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ ВАНТАЖІВ МАЛИМИ ПАРТІЯМИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,22 KB
Завантажень:
185
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТРАНСПОРТНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Мороз Олег Володимирович
УДК 656.13:568.5
ПЛАНУВАННЯ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ ВАНТАЖІВ
МАЛИМИ ПАРТІЯМИ
Спеціальність 08.06.01 - економіка, організація та управління
підприємствами.
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ - 2003
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному транспортному університеті
Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: | доктор технічних наук, професор
Бідняк Михайло Несторович,
Національний транспортний університет,
завідувач кафедри менеджменту та підприємництва
Офіційні опоненти: | доктор економічних наук, професор, Шинкаренко Володимир Григорович
Харківський національний автомобільно-дорожній університет, завідувач кафедри менеджменту.
Кандидат економічних наук, професор
Козак Людмила Степанівна
Національний транспортний університет
Провідна установа: | Київський університет економіки і технологій
транспорту. Кафедра економіки підприємств
транспорту, Міністерство транспорту Украіни.
Захист відбудеться " 27 "червня 2003 року о 10 годині на засіданні спеціалізованої
Вченої Ради К 26.059.04 у Національному транспортному університеті за адресою: 01010, м. Київ, вул. Суворова, 1, ауд. 333.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Національного транспортного університету за адресою: 01103, м. Київ, вул. Кіквідзе, 42.
Автореферат розісланий "26"__травня_____ 2003 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради _______________________ Левківський О.П.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Автомобільний транспорт, як і багато інших галузей народного господарства України, знаходиться в важкому економічному стані. Це зумовлюється перш за все тим, що рухомий склад у колишніх державних, а нині у підприємствах різних форм власності, як правило, застарів і не відповідає сучасним вимогам як за своїми техніко-експлуатаційними показниками так і за технічним станом.
До того ж, поповнення новим рухомим складом для вантажних перевезень потребує значних витрат. Якщо брати до уваги, що Україна не має свого виробника вантажного рухомого складу малої та середньої вантажопідйомності, то його можна придбати лише іноземного виробництва, що потребує ще більших коштів, яких, як правило, у компаній та підприємств не вистачає. Тому проблема раціонального використання рухомого складу, по-перше, є найбільш актуальною проблемою, по-друге, споживачі транспортних засобів, якщо в них значні обсяги перевезень, бажають мати свій рухомий склад, який найбільше підходить до особливостей їх перевезень. Тому задоволення вимог клієнта є непростим завданням, бо в умовах ринкової економіки умови диктує в першу чергу клієнт, а не транспортне підприємство. Така ситуація вимагає досить великої відповідальності транспортного підприємства перед клієнтами як за якість транспортного обслуговування, так й за своєчасність та обсяги перевезень. Це принципово відрізняє ситуацію, що склалась, від тієї, що була в недалекому минулому, коли існувала обов’язкова клієнтура. Клієнт у сучасних умовах не буде платити кошти за несвоєчасне та неякісне перевезення. Це створює умови, коли автотранспортні організації повинні в першу чергу вивчати ринок транспортних послуг, а також на якісному рівні планувати перевезення вантажів, при цьому рахувати як свої прибутки, так і витрати клієнтів на ці перевезення. Тому на сучасному етапі набуває особливого значення наукове обґрунтування методів оперативного планування використання наявних транспортних засобів, що особливо важливо для малих підприємств та фірм, які мають у своєму складі кількість автомобілів від 1 до 10-15 одиниць.
Тому дисертаційна робота, присвячена дослідженню та обґрунтуванню найбільш ефективних методів оперативного планування перевезення вантажів малими партіями в таких сферах транспортного обслуговування як будівельно-ремонтні роботи квартир, офісів та інших об’єктів, пошти та зв’язку, торгівельної мережі та інших.
Виходячи з цього дисертаційне дослідження присвячене підвищенню ефективності роботи автомобільного транспорту, що обслуговує різні сфери матеріального виробництва і виконує перевезення вантажів малими партіями.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: ПЛАНУВАННЯ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ ВАНТАЖІВ МАЛИМИ ПАРТІЯМИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок