Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Підвищення ДОВГОВІЧНОСТІ ЛАП КУЛЬТИВАТОРІВ КОМПОЗИЦІЙНИМИ ПОКРИТТЯМИ ПЕРЕМІННОГО СКЛАДУ

Підвищення ДОВГОВІЧНОСТІ ЛАП КУЛЬТИВАТОРІВ КОМПОЗИЦІЙНИМИ ПОКРИТТЯМИ ПЕРЕМІННОГО СКЛАДУ

Назва:
Підвищення ДОВГОВІЧНОСТІ ЛАП КУЛЬТИВАТОРІВ КОМПОЗИЦІЙНИМИ ПОКРИТТЯМИ ПЕРЕМІННОГО СКЛАДУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,62 KB
Завантажень:
183
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
КІРОВОГрадський Національний технічний університет
Саінсус олександр Дмитрович
УДК 621.793.8
Підвищення ДОВГОВІЧНОСТІ ЛАП КУЛЬТИВАТОРІВ КОМПОЗИЦІЙНИМИ ПОКРИТТЯМИ ПЕРЕМІННОГО СКЛАДУ
Спеціальність 05.05.11- Машини і засоби механізації сільськогосподарського виробництва
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Кировоград-2008
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі експлуатації та ремонту машин Кіровоградського національного технічного університету Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор, член – кореспондент
УААН,
Черновол Михайло Іванович, Кіровоградський національний технічний університет, ректор.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор,
Козаченко Олексій Васильович, Харківський національний технічний університет сільського господарства ім. Петра Василенка, завідувач кафедри технічної експлуатації машин та устаткування;
кандидат технічних наук, доцент
Новицький Андрій Валентинович, Національний аграрний університет Кабінету Міністрів України, м. Київ, доцент кафедри стандартизації і ремонту машин
Захист відбудеться 20 червня 2008 р. о 1300 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 23.073.01 у Кіровоградському національному технічному університеті за адресою: 25006, м. Кіровоград, проспект Університетський, 8.
 
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Кіровоградського національного технічного університету за адресою: 25006, м. Кіровоград, проспект Університетський, 8.
Автореферат розісланий 16 травня 2008 року
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради В.М.Каліч.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Лапи культиваторів є однією з найбільш масових деталей робочих органів сільськогосподарських машин. У процесі взаємодії з ґрунтом їх ріжучі кромки підлягають інтенсивному абразивному зношуванню. Внаслідок малих термінів служби витрачається велика кількість лап у вигляді запасних частин, виробництво яких потребує значної кількості якісного металу. Відповідно до технічних вимог гарантійне напрацювання стрільчастих лап культиватора повинно бути не меншим 25 га. Разом з тим, як показує практика експлуатації таких лап, їх напрацювання на відмову на різних ґрунтах не перевищує 14-19 га.
На сьогодні не існує універсальних рекомендацій щодо підвищення довговічності лап культиваторів. Їх наробіток залежить від конкретних умов експлуатації, оброблюваного ґрунту, матеріалів основи та зміцнюючого покриття, співвідношення між їх товщинами, кутів заточування тощо.
У результаті ряду фундаментальних досліджень розроблена та широко використовується в сільськогосподарському машинобудуванні технологія індукційного наплавлення лез лап культиваторів, яка забезпечує певне підвищення зносостійкості та досягнення явища самозаточування. У той же час проблема підвищення довговічності культиваторних лап залишається актуальною – їх зносостійкість не відповідає вимогам, а вартість наплавлювальних матеріалів суттєво високою.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Робота виконувалася відповідно до державної цільової програми № 062 «Програма виробництва технологічних комплексів, машин та обладнання для агропромислового комплексу» на 1998-2005 рр. (Постанова Кабінету Міністрів України від 30 березня 1998 р. за №403), з планом науково-дослідних робіт Кіровоградського національного технічного університету, у тому числі держбюджетної теми «Підвищення зносостійкості деталей і спряжень сільськогосподарської техніки композиційними покриттями і матеріалами», держреєстрація №104U000633.
Мета роботи. Підвищення ресурсу стрільчастих культиваторних лап шляхом матеріалозберігаючого зміцнення – диференційованим індукцій-ним наплавленням кераміко – металевих покрить.
Задачі дослідження:
1. Провести аналіз причин втрати працездатності та особливостей зношування стрільчастих лап культиваторів і виявити можливі шляхи підвищення їх довговічності.
2. Розробити заходи підвищення зносостійкості культиваторних лап при нанесенні зміцнювальних композиційних покрить перемінного складу.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: Підвищення ДОВГОВІЧНОСТІ ЛАП КУЛЬТИВАТОРІВ КОМПОЗИЦІЙНИМИ ПОКРИТТЯМИ ПЕРЕМІННОГО СКЛАДУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок