Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Безкоштовно реферат на тему: Управління маркетингОМ БАНКІВСЬКИХ УСТАНОВ У КРАЇНАХ ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ (на матеріалах німецької банківської системи)

Управління маркетингОМ БАНКІВСЬКИХ УСТАНОВ У КРАЇНАХ ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ (на матеріалах німецької банківської системи) / сторінка 11

Назва:
Управління маркетингОМ БАНКІВСЬКИХ УСТАНОВ У КРАЇНАХ ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ (на матеріалах німецької банківської системи)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
25,20 KB
Завантажень:
309
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 

Використовуючи досвід німецьких кооперативних банків, автор вважає за доцільне створення асоціації невеликих регіональних банків в Україні, яка б мала дворівневу структуру (з центральним банком у Києві), координувала роботу банків, несла відповідальність за збереження вкладів населення та уніфікувала послуги та продукти банків. Така асоціація банків мала б скласти гідну конкуренцію як Ощадбанку України, так і “системним” банкам на локальних ринках, яким досі ще не приділяється відповідна увага.
Для українських банків було б доцільним застосовувати прийоми банківського ціноутворення, які поширені в німецькій банківській системі. Застосування таких прийомів, як варіація бази ціноутворення, дроблення цін та цінової диференціації дасть можливість українським банкам підвищити рентабельність своєї діяльності і одночасно набути нового привабливого іміджу та додаткових споживачів. Практичною пропозицією автора є практика вирівнюючого ціноутворення, яка ще не застосовується в Україні, проте обіцяє великі перспективи. Йдеться, насамперед, про формування пакетів банківських послуг (скажімо, поточний рахунок для приватних клієнтів плюс міжнародна банківська картка Cirrus/Maestro) з єдиною ціною за користування протягом місяця чи року.
Виходячи з досвіду австрійських та німецьких банків, українським кредитним інститутам можна порекомендувати приділяти більше уваги такому сегменту ринку, як молодь ( зокрема студенти ВУЗів). Саме орієнтація на молодь допоможе українським банкам виховати нове покоління громадян, для яких поточний рахунок в банку стане необхідністю і звичайною справою.
Об’єктивною необхідністю сьогодення, на думку автора, є запровадження в Україні нових форм збуту в банківській сфері – Інтернет-банкінгу та банківського самообслуговування.
Для того, щоб підвищити поінформованість потенційних клієнтів та загострити увагу громадськості на своєму банку, кредитні інститути України можуть застосовувати короткометражні науково-популярні учбові фільми, які мають транслюватися в кінотеатрах до початку основного сеансу або на телебаченні. На думку автора є доцільним застосування пересувних кіноустановок, які б показували учбові фільми в багатолюдних місцях (на площах міст і т.д.). Особливу популярність та успіх серед глядачів обіцяють короткометражні мультиплікаційні учбові фільми, в яких з гумором, на прикладі вигаданої родини можна показати конкретні банківські операції та їх користь для всієї родини.
На основі вивчення досвіду німецьких банків автором розроблена й запропонована українським банкам практична методика підготовки та проведення консультаційних бесід між консультантом банку та потенційним клієнтом. Високі професійні та комунікаційні якості співробітників банку є фактором успіху на ринку, тому українські банки мають приділяти багато уваги саме мотивації та психологічній підготовці банківських службовців, бо лише від них в кінцевому рахунку залежить те, чи скористається потенційний клієнт послугами банку.
ВИСНОВКИ
У дисертації наведене теоретичне узагальнення і нове вирішення наукової проблеми, яка полягає в вивченні, порівнянні та адаптації позитивного досвіду банківських установ країн Європейського Союзу щодо управління маркетингом для його подальшого застосування в Україні.
За результатами дослідження автором було зроблено наступні висновки та рекомендації, які характеризуються науковою новизною та мають широке теоретичне і практичне значення:
1.
Автором показана принципова відмінність банківського і промислового маркетингу, яка полягає, передусім, в особливості банківської діяльності (маркетингова активність не лише в сфері збуту продуктів, а й в сфері залучення капіталу) та в специфічних якостях банківських продуктів та послуг (нематеріальність послуг, їх абстрактний характер; непостійність якості послуг; неможливість їх зберігання; необхідність консалтингу та елемент конфіденційності).
2.
Менеджмент (управління, організація) визначається як управління підприємством в умовах ринкової економіки, яке спрямовано на вибір оптимального способу отримання найвищих економічних результатів.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
Реферат на тему: Управління маркетингОМ БАНКІВСЬКИХ УСТАНОВ У КРАЇНАХ ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ (на матеріалах німецької банківської системи)

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок