Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Українською реферат: Управління маркетингОМ БАНКІВСЬКИХ УСТАНОВ У КРАЇНАХ ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ (на матеріалах німецької банківської системи)

Загрузка...

Управління маркетингОМ БАНКІВСЬКИХ УСТАНОВ У КРАЇНАХ ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ (на матеріалах німецької банківської системи) / сторінка 12

Назва:
Управління маркетингОМ БАНКІВСЬКИХ УСТАНОВ У КРАЇНАХ ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ (на матеріалах німецької банківської системи)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
25,20 KB
Завантажень:
309
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
Таким чином, порівняння характерних ознак обох термінів показує, що поняття “менеджмент” являє собою в багатьох випадках теж саме, що і звичне для нас поняття “управління”, яке виявилося навіть більш ємним.
3.
Автором дано власне визначення системи управління маркетинговою діяльністю в банках як процеса, який охоплює аналіз, планування, реалізацію та контроль за проведенням заходів, що дуже розраховано на встановлення, укріплення та підтримання вигідних обмінів із цільовими споживачами заради досягнення певних цілей банку.
4.
Автором доведено, що системний характер обумовлює наступні етапи процесу управління маркетинговою діяльністю в банку:
аналіз планування регулювання контроль
при чому послідовність процесу управління має бути не довільною, а наведеною вище.
Кожний з етапів процесу управління формує окрему маркетингову підсистему. Етап аналізу здійснюється в межах системи маркетингової інформації, етап планування – в межах комплексу маркетингу, етап регулювання здійснюється через організаційну структуру банку, а етап контролю знаходить своє відображення в системі маркетингового контролю.
В дисертації доведено, що різні маркетингові інструменти мають різну ефективність. Традиційно цінова політика є відносно слабким інструментом маркетингу в банківській сфері через те, що цінова еластичність попиту на банківські продукти та послуги є досить невеликою, в той час як комунікаційна політика, політика щодо банківських продуктів та послуг та політика щодо збуту послуг та залучення капіталу дуже широко застосовуються банками для впливу на ринок та реалізації власних маркетингових цілей.
5.
Найбільшою банківською групою ФРН виступає група ощадних банків, яка має трьохрівневу структуру. Основними завданнями ощадних банків згідно з типовим статутом є такі: надання громадянам можливості робити ощадні вклади, за якими нараховуються відсотки і повернення яких гарантується місцевою общиною; задоволення потреб малих та середніх підприємств в кредитах; стимулювання схильності громадян до заощаджень та будь-яких видів безготівкових розрахунків. Цей перелік завдань має стати взірцем для Ощадбанку України.
6.
Автором відкриті закономірності розвитку банків ФРН у період з 1947 по 1967 роки та показані їх схожі риси з сучасними українськими кредитними інститутами, що дало підставу дійти висновку про необхідність подальшого, більш глибокого, дослідження саме цього історичного періоду розвитку німецької банківської системи.
7.
Вперше здійснено порівняльний аналіз практичного досвіду німецьких банківських груп (на прикладі Deutsche Bank, Sparkasse Mьnster та Advance Bank) щодо банківських установ інших країн Європейського Союзу (Іспанії, Австрії, Великобританії та Франції), в результаті чого зроблено висновок про суттєві відмінності в організації управління банківським маркетингом в різних країнах ЄС та про те, що практика німецьких банків є найбільш корисною та цікавою для України.
Автором науково доведено, що Європейська валютна інтеграція призводить до подальшого загострення міжбанківської конкуренції не тільки на загальноєвропейському, а й на національних ринках країн ЄС, і тим самим стимулює розвиток системи управління маркетингом в банках та появу нових концепцій та інструментів банківського маркетингу.
8.
Виявлені загальноєвропейські тенденції розвитку банківського маркетингу та зроблена їх наступна класифікація:
·
концентрація капіталу в банківській сфері;
·
загострення конкуренції на європейському банківському ринку як наслідок створення Європейського валютного союзу;
·
респеціалізація банків;
·
зменшення ролі банківських філій як основного каналу збуту банківських послуг та збільшення питомої ваги телефон- та Інтернет-банкінгу (концепція “20-60-20”);
·
подальша стандартизації банківських продуктів;
·
підвищення ролі самообслуговування у банківській сфері;
·
зміна цілей та пріоритетів в банківському маркетингу (перехід від Transaction до Relationship Marketing);
·
все більше застосування сучасних інформаційних технологій в роботі банків.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
Реферат на тему: Управління маркетингОМ БАНКІВСЬКИХ УСТАНОВ У КРАЇНАХ ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ (на матеріалах німецької банківської системи)

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок