Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> реферат українською мовою: Управління маркетингОМ БАНКІВСЬКИХ УСТАНОВ У КРАЇНАХ ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ (на матеріалах німецької банківської системи)

Управління маркетингОМ БАНКІВСЬКИХ УСТАНОВ У КРАЇНАХ ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ (на матеріалах німецької банківської системи) / сторінка 13

Назва:
Управління маркетингОМ БАНКІВСЬКИХ УСТАНОВ У КРАЇНАХ ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ (на матеріалах німецької банківської системи)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
25,20 KB
Завантажень:
309
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 

9.
Концепції маркетингу банківських груп Німеччини відрізняються одна від одної досить суттєво. Це пояснюється, передусім, історичним розвитком цих банківських груп та сьогоднішньою ситуацію на ринку банківських послуг ФРН. Великі кредитні банки ФРН є глобальними банківськими інститутами з універсальним асортиментом фінансових та страхових послуг та децентралізованим збутом через мережу банківських філій. Зусилля маркетингових відділів таких банків, як Deutsche Bank 24, Dresdner Bank чи Commerzbank спрямовані на вихід до світового ринку банківських послуг, на створення стійкого іміджу своїх банків та підтримання торгової марки.
Ощадні банки ФРН виступають як виключно локальні кредитні інститути. В останні роки асортимент їх послуг розширився за рахунок страхових та операцій з цінними паперами і наближається до універсального, а до традиційної форми збуту через щільну мережу філій додалися телефон- та Інтернет-банкінг.
Характерною особливістю прямих банків є відмова від децентралізованого збуту через банківські філії і концентрація на сучасних дистрибуційних каналах (телефон- та Інтернет-банкінг). При цьому банк переслідує агресивну цінову політику і намагається спеціалізуватися на заможних приватних клієнтах, які добре обізнані в банківській справі і не потребують консультацій.
10.
Аналіз ситуації в українській банківській системі дозволяє констатувати той факт, що найбільшою маркетинговою проблемою українських банків на сучасному етапі є відсутність довіри населення до банківської системи в цілому та конкретних банківських установ зокрема. Отже, сьогодні українські банки, з одного боку, дуже жорстко контролюються НБУ і майже не мають “вільного простору для маневру” в своїй маркетинговій політиці, з іншого ж боку, вони наштовхуються на відсутність довіри зі сторони громадян та їх погану інформованість про банківські послуги.
Основні положення, теоретичні і практичні висновки дисертації відбивають наступні публікації та тези виступів на наукових конференціях, які розміщені у наукових журналах і виданнях, та відповідають переліку наукових фахових видань України, затверджених ВАК України:
1.
Савін К. Платіжні картки як сучасний інструмент банківського маркетингу // Банківська справа. – 2000. - №1. – С. 40-46
2.
Савін К.С. Планування комплексу маркетингу в банку. Цінова стратегія // Актуальні проблеми міжнародних відносин. Зб. наук. праць. Вип. 14. – ч. ІІ. – К.: Київський університет, 1999. – С. 146-153
3.
Савін К.С. Управління маркетинговою діяльністю в банку. Проблеми створення комунікаційної концепції німецькими банками та їх досвід для України // Актуальні проблеми міжнародних відносин. Зб. наук. праць. Вип. 10. – ч. І. – К.: Київський університет, 1999. – С. 160-169
4.
Савін К.С. Управління маркетинговою діяльністю в банках (досвід Німеччини) // Актуальні проблеми міжнародних відносин. Зб. наук. праць. Вип. 8. – К.: Київський університет, 1998. – С. 211-221
5.
Савин К.С. Биометрия в решениях Siemens Nixdorf // Банковские технологии. – 1999. - №1. – С. 52-53
6.
Савин К.С. Новые возможности систем самообслуживания // Банковские технологии. – 1998. - №4. – С. 78-79
7.
Савін К.С. Стан банківського маркетингу в Україні // Актуальні проблеми міжнародних відносин. Зб. наук. праць. Вип. 12. – ч. ІІІ. – К.: Київський університет, 1999. – С. 78-88
8.
Савін К. Сучасні інструменти маркетингу в сфері фінансових послуг (досвід Німеччини) // Матеріали міжнар. конф. “Валютно-фінансові проблеми ринкової трансформації (приклад України)”. – К.: Інститут міжнародних відносин. - 1999. – С.239-243
Анотація
Савін Кирило Сергійович “Управління маркетингом банківських установ у країнах Європейського Союзу (на матеріалах німецької банківської системи)”. – Рукопис.
Дисертація на здобуття вченого ступеня кандидата економічних наук за спеціальністю 08.02.03 – організація управління, планування і регулювання економікою.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
Реферат на тему: Управління маркетингОМ БАНКІВСЬКИХ УСТАНОВ У КРАЇНАХ ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ (на матеріалах німецької банківської системи)

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок