Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Скачати реферат: Управління маркетингОМ БАНКІВСЬКИХ УСТАНОВ У КРАЇНАХ ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ (на матеріалах німецької банківської системи)

Управління маркетингОМ БАНКІВСЬКИХ УСТАНОВ У КРАЇНАХ ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ (на матеріалах німецької банківської системи) / сторінка 4

Назва:
Управління маркетингОМ БАНКІВСЬКИХ УСТАНОВ У КРАЇНАХ ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ (на матеріалах німецької банківської системи)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
25,20 KB
Завантажень:
309
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 

Практичне значення одержаних результатів дослідження полягає в тому, що вони доповнюють та розвивають концепцію банківського маркетингу в умовах сучасної економіки України, сприяють становленню нових принципів управління в банківській сфері.
Практичне значення результатів дисертації полягає у можливому застосуванні розроблених автором методичних рекомендацій в роботі відділів маркетингу багатьох українських державних і комерційних банків для формування сучасної системи управління маркетингом. Окрім цього, практичні рекомендації, які було запропоновано автором дослідження, можуть бути використані керівництвом українських банків при стратегічному плануванні розвитку своїх установ. Це стосується, в першу чергу, Ощадного банку України та великих комерційних і державних банків з широкою мережею філій.
Теоретичне значення одержаних результатів полягає у тому, що основні висновки дисертації можуть знайти застосування для удосконалення викладання нормативних курсів “Банківська справа”, “Управління зовнішньоекономічною діяльністю. Маркетинг та менеджмент”, “Економіка зарубіжних країн. Регіон Європа”, при підготовці навчальних і методичних посібників.
Апробація результатів дисертації
Основні положення дисертаційного дослідження обговорювалися на методологічних семінарах та засіданнях кафедри Управління зовнішньоекономічною діяльністю Інституту міжнародних відносин Київського університету імені Тараса Шевченка. Результати роботи доповідались автором на численних українських та міжнародних конференціях, семінарах та наукових стажуваннях в Україні, Німеччині та Австрії, зокрема на міжнародній науковій конференції “Валютно-фінансові проблеми ринкової трансформації (приклад України), 19-20 листопада 1998 року, м. Київ; на міжнародному семінарі “Майбутнє європейського ринку праці”, 12-19 вересня 1999 року, м. Відень (Австрія), на міжнародній науково-теоретичній конференцій, присвяченій 55-річниці Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка, 17 листопада 1999 року, м. Київ, на міжнародній науковій конференції молодих вчених, 20 січня 2000 року, м. Мерзебург (Німеччина), на науково-теоретичній конференції аспірантів і студентів Інституту міжнародних відносин, 13 квітня 2000 року, м. Київ.
Висновки, пропозиції та наукові розробки автора використовувались Центром європейських студій Інституту міжнародних відносин, проект TEMPUS-TACIS T-JEP 10337-97 за сприяння Міжнародного фонду “Відродження”, проект №6536 від 01.01.1999 року. Наукові результати дослідження використовувалися автором при підготовці наукової роботи під час стажування в Інституті маркетингу Вестфальського університету міста Мюнстер (Німеччина). Крім того, основні положення дисертації неодноразово виносилися на обговорення в Київському Маркетинговому Клубі.
Основні положення дисертації, важливі висновки та рекомендації автора були використані в роботі Інституту Економічних Досліджень та Політичних Консультацій при Німецькій Консультативній Групі з Питань Економічних Реформ (посвідчення № 1007/1 від 10.07.2000 року).
Результати проведеного дослідження знайшли своє відображення в 6 опублікованих автором статтях у наукових виданнях України загальним обсягом 3 д.а. Крім того, як результат участі в міжнародних наукових конференціях автором опубліковано 2 тези доповідей.
Структура дисертаційного дослідження обумовлена метою і завданнями дослідження. Складовими частинами є вступ, три розділи, висновки, список використаних джерел (207 найменувань) та 7 додатків. Загальний обсяг дисертації складає 185 сторінок, 10 таблиць та 7 рисунків.
ЗМІСТ РОБОТИ
У першому розділі роботи розглядаються положення, які складають теоретико-методичні засади управління маркетинговою діяльністю в банку. Автором здійснено структурування процесу управління маркетингом шляхом виділення його головних функціонально-часових етапів, доведено особливості банківського маркетингу в порівнянні з промисловим.
Виходячи з дефініцій цілого ряду науковців (Ф.Котлера, Х.-Е.Бюшгена, Є.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
Реферат на тему: Управління маркетингОМ БАНКІВСЬКИХ УСТАНОВ У КРАЇНАХ ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ (на матеріалах німецької банківської системи)

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок