Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> реферат безкоштовно: Управління маркетингОМ БАНКІВСЬКИХ УСТАНОВ У КРАЇНАХ ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ (на матеріалах німецької банківської системи)

Управління маркетингОМ БАНКІВСЬКИХ УСТАНОВ У КРАЇНАХ ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ (на матеріалах німецької банківської системи) / сторінка 6

Назва:
Управління маркетингОМ БАНКІВСЬКИХ УСТАНОВ У КРАЇНАХ ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ (на матеріалах німецької банківської системи)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
25,20 KB
Завантажень:
309
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
Так терміну “методи збуту” відповідатиме термін “методи залучення капіталу та збуту банківських послуг”, а “товарна політика” промислової фірми перетвориться у “політику щодо банківського продукту” в умовах банківського маркетингу.
З урахуванням робіт багатьох науковців (зокрема Ф.Котлера) автором дано власне визначення системи управління маркетинговою діяльністю в банку, як процеса, що охоплює аналіз, планування, реалізацію та контроль за проведенням заходів, які розраховано на встановлення, укріплення та підтримання вигідних обмінів із цільовими споживачами заради досягнення певних цілей банку.
Управлінню маркетинговою діяльністю притаманний системний характер. Лише розуміючи сукупність управлінських заходів як систему, можливо досягнути бажаного позитивного результату. Крім того, процес управління маркетингом у банку являє собою не закриту систему (за зразком механізму), а відкриту (за зразком організму). Різниця між першою та другою полягає в наявності процесу обміну у відкритій системі. Обмін інформацією (між банківською установою та ринком) є необхідною складовою управлінського процесу в банківському маркетингу. Отже, на думку автора, системний характер управління маркетингом обумовлює чітку внутрішню побудову та ієрархічну структуру управлінського процесу.
Системний характер обумовлює наступні етапи процесу управління маркетинговою діяльністю в банку:
аналіз планування регулювання контроль
при чому послідовність процесу управління маркетингом має бути не довільною, а наведеною вище. Кожний з етапів процесу управління формує окрему маркетингову підсистему. Етап аналізу здійснюється в межах системи маркетингової інформації, етап планування – в межах комплексу маркетингу, етап регулювання здійснюється через організаційну структуру банку, а етап контролю знаходить своє відображення в системі маркетингового контролю.
Важливу роль серед етапів управління маркетингом відіграє етап контролю, бо він забезпечує нескінченність процесу управління, створюючи зворотний зв’язок між результатами реалізації маркетингових інструментів та аналізом інформації для прийняття нових управлінських рішень. Взагалі, етап контролю часто непомітно переростає в етап аналізу.
Фазами процесу управління банківським маркетингом, які деталізують вищезгадані етапи управління, є наступні:
· підготовка рішення (система маркетингової інформації);
- зовнішня інформація;
- внутрішня інформація;
· прийняття рішення (формування концепції маркетингу);
- формування цілей банку (програмна установка, “corporate identity“ та маркетингові задачі);
- формування стратегій банку (відбір цільових ринків та сегментація);
- застосування маркетингових інструментів (розробка комплексу маркетингу);
· реалізація прийнятого рішення (організаційна структура банку);
· контроль за виконанням (маркетинговий контроль).
Система маркетингової інформації - це постійно діюча система взаємозв'язку людей, обладнання та методичних прийомів збору, класифікації, аналізу, оцінки й поширення актуальної та достовірної інформації для оптимального вибору та здійснення маркетингових заходів. Вона є уособленням етапу аналізу і включає до свого складу наступні підсистеми: внутрішньої звітності, збору зовнішньої інформації, маркетингових досліджень, аналізу інформації.
Етап планування відіграє найважливішу роль в системі управління маркетингом. Цілі та задачі, які ставить перед собою банк, залежать від концепції управління маркетинговою діяльністю, якої притримується його керівництво. Головними системними складовими концепції управління маркетингом виступають маркетингові цілі банку та маркетингові стратегії.
Наступною складовою частиною концепції маркетингу в банку виступають маркетингові стратегії. Маркетингові стратегії є об’єднуючою ланкою між маркетинговими цілями банку та комплексом маркетингових інструментів. Отже, маркетингову стратегію можна визначити, як “інструментальний канал”, через який банк за допомогою інструментарію збуту реалізує маркетингові цілі та завдання.
Комплекс маркетингу являє собою ядро системи управління маркетингом, об’єднуючи усі можливі інструменти збуту, за допомогою яких банк має змогу впливати на маркетингове середовище.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
Реферат на тему: Управління маркетингОМ БАНКІВСЬКИХ УСТАНОВ У КРАЇНАХ ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ (на матеріалах німецької банківської системи)

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок