Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Управління маркетингОМ БАНКІВСЬКИХ УСТАНОВ У КРАЇНАХ ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ (на матеріалах німецької банківської системи)

Управління маркетингОМ БАНКІВСЬКИХ УСТАНОВ У КРАЇНАХ ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ (на матеріалах німецької банківської системи)

Назва:
Управління маркетингОМ БАНКІВСЬКИХ УСТАНОВ У КРАЇНАХ ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ (на матеріалах німецької банківської системи)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
25,20 KB
Завантажень:
309
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
Київський національний університет
імені Тараса Шевченка
САВІН КИРИЛО СЕРГІЙОВИЧ
УДК 338.24 (339.138:336.71) (430-1.672ЄС)
Управління маркетингОМ БАНКІВСЬКИХ УСТАНОВ У КРАЇНАХ ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ
(на матеріалах німецької банківської системи)
Спеціальність 08.02.03 – Організація управління, планування і регулювання економікою
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ – 2000


Дисертацією є рукопис
Робота виконана на кафедрі управління зовнішньоекономічною діяльністю Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
Науковий керівник - доктор економічних наук, професор
Кредісов Анатолій Іванович
Київський національний університет імені Тараса Шевченка,
Завідувач кафедри управління зовнішньоекономічною діяльністю Інституту міжнародних відносин
Офіційні опоненти - доктор економічних наук, професор
Старостіна Алла Олексіївна
Національний технічний університет України (КПІ),
Завідувач кафедри промислового маркетингу
- кандидат економічних наук, доцент
Поліванов Володимир Єгорович
Академія зовнішньої торгівлі,
Декан факультету перепідготовки та інституту підвищення кваліфікації
Провідна установа - Національний економічний університет, кафедра міжнародного менеджменту, Міністерство освіти і науки України, м. Київ
Захист відбудеться “ 9 ” листопада 2000 року о 16 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.001.02 з захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук в Інституті Міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка за адресою: 04119, м. Київ, вул. Мельникова, 36/1, зал засідань вченої ради.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Київського національного університету імені Тараса Шевченка за адресою: 02017, м. Київ, вул. Володимирська, 58 к.10.
Автореферат розіслано “ 7 ” жовтня 2000 року
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Мазуренко В.П.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дисертаційного дослідження зумовлена дією трьох основних груп факторів. Перша з них пов’язана із важливістю маркетингу як теорії і практики підприємницької діяльності в банківській сфері. Українські банки, як і всі інші суб’єкти підприємницької діяльності, сьогодні просто вимушені звернутися до філософії маркетингу, основні принципи та технічні засоби якого містять загальнозначимі засади раціонального господарювання, а його застосування допомагає долати негативні явища стихійного механізму ринку, сприяє ефективному функціонуванню підприємств та задоволенню потреб клієнтів.
Друга група факторів, що вплинула на вибір теми дисертаційного дослідження, обумовлена формуванням ефективної банківської системи в Україні, яка б стала каталізатором стрімкого економічного зростання в нашій країні. Становлення банківської системи тісно пов’язане із створенням ефективного механізму управління банківською діяльністю, дієвої системи регулювання та контролю банківських операцій. Це, в свою чергу, потребує вивчення і врахування міжнародного досвіду, а також особливостей і сучасних можливостей фінансового ринку України.
Третя група факторів тісно пов’язана зі ступенем дослідженості проблем маркетингу взагалі, та банківського маркетингу зокрема, в вітчизняній економічній науці. Не зважаючи на те, що в 90-х роках в Україні з’явилося декілька десятків робіт, які присвячені різним аспектам маркетингу, можна констатувати, що на сьогодні практично відсутні праці, в яких були б комплексно розглянуті теоретико-методологічні та практичні сторони управління маркетинговою діяльністю в банках та банківського маркетингу в умовах специфічного українського середовища.
Існуючу літературу з питань банківського маркетингу можна розділити умовно на такі групи: перекладені українською та російською мовами праці іноземних науковців, праці вчених та практиків з Росії та інших країн СНД, роботи вітчизняних авторів. До першої категорії належать праці таких авторів, як Р.Ансофф, Г.Асхауер, У.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 Реферат на тему: Управління маркетингОМ БАНКІВСЬКИХ УСТАНОВ У КРАЇНАХ ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ (на матеріалах німецької банківської системи)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок