Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МОДЕЛІ ТА МЕТОДИ КЕРУВАННЯ НАВАНТАЖЕННЯМ В ІНТЕЛЕКТУАЛЬНІЙ МЕРЕЖІ З ВИКОРИСТАННЯМ АПАРАТА МЕРЕЖ ПЕТРІ

МОДЕЛІ ТА МЕТОДИ КЕРУВАННЯ НАВАНТАЖЕННЯМ В ІНТЕЛЕКТУАЛЬНІЙ МЕРЕЖІ З ВИКОРИСТАННЯМ АПАРАТА МЕРЕЖ ПЕТРІ

Назва:
МОДЕЛІ ТА МЕТОДИ КЕРУВАННЯ НАВАНТАЖЕННЯМ В ІНТЕЛЕКТУАЛЬНІЙ МЕРЕЖІ З ВИКОРИСТАННЯМ АПАРАТА МЕРЕЖ ПЕТРІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,55 KB
Завантажень:
101
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
ХАРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ РАДІОЕЛЕКТРОНІКИ
Лисяк Тетяна Миколаївна
 
УДК 621.391.1:519.7
МОДЕЛІ ТА МЕТОДИ КЕРУВАННЯ НАВАНТАЖЕННЯМ В
ІНТЕЛЕКТУАЛЬНІЙ МЕРЕЖІ З ВИКОРИСТАННЯМ АПАРАТА
МЕРЕЖ ПЕТРІ
05.12.02 – телекомунікаційні системи та мережі
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків 2006
Дисертацією є рукопис
Робота виконана у Харківському національному університеті радіоелектроніки
Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
Поповський Володимир Володимирович,
Харківський національний університет радіоелектроніки,
завідувач кафедри телекомунікаційних систем.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Кривуля Геннадій Федорович,
Харківський національний університет радіоелектроніки,
завідувач кафедри автоматизації проектування обчислювальної техніки.
 
кандидат технічних наук, доцент
Тимочко Олександр Іванович,
Харківський університет повітряних сил ім. Івана Кожедуба,
начальник факультету автоматизованих систем управління.
Провідна установа: Український науково-дослідний інститут зв’язку (відділ 22)
Міністерства транспорту та зв’язку України, м. Київ.
Захист відбудеться 03.07.2006 р. о 13 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.052.03 Харківського національного університету радіоелектроніки за адресою: 61166, м. Харків, просп. Леніна, 14, ауд. 13.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Харківського національного університету радіоелектроніки за адресою: 61166, м. Харків, просп. Леніна, 14.
Автореферат розісланий 01.06.2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради В.М. Безрук


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. До середини 80-х років основною задачею при проектуванні систем зв'язку було забезпечення високої пропускної здатності за прийнятною ціною. Оскільки ця мета була частково досягнута з розгортанням волоконно-оптичних систем і впровадженням технологій SDH, B-ISDN, ATM, на телекомунікаційному ринку набуває значущість інший фактор – можливість швидкого розвитку комплексних телекомунікаційних послуг, що задовольняють зростаючі потреби абонентів. У телефонних мережах ця тенденція виявляється у впровадженні різних додаткових послуг, таких як безкоштовний виклик (FPH), виклик з підвищеною платнею (PRM), виклик за передплаченою чи кредитною карткою (ACC, CCC), телеголосування (VOT), віртуальна приватна мережа (VPN) та ін. У широкосмугових мережах існують ще більші можливості для нових послуг (інтерактивні мультимедійні послуги, “відео за вимогою” і т.ін.). Для оперативного розгортання нових послуг з максимально ефективним використанням існуючої інфраструктури мережі загального користування була розроблена архітектурна концепція інтелектуальної мережі (Intelligent Network – IN), яка є специфікованим у вигляді міжнародних стандартів підходом до функціонального розподілу процедур підтримки додаткових послуг. Така концепція побудови мереж зв'язку дозволяє розвивати незалежно мережі зв'язку і бази даних/послуг, але з чіткою взаємодією їх у відповідності до стандартів, протоколів та інтерфейсів ITU-Т. Принципи, закладені в концепції IN, знайшли широке застосування при інтеграції телефонних мереж із такими сучасними і перспективними технологіями як IP, GSM, TINA, B-ISDN, NGN.
Важливою особливістю інтелектуальної мережі є її розподілений характер, складність функціональних взаємодій між мережними елементами IN, а також висока схильність до перевантажень у зв’язку зі специфікою послуг, що надає ця мережа. Таким чином, задачі керування навантаженням, яким приділяється важлива роль у загальному комплексі заходів щодо керування в телекомунікаційних системах (ТКС), є для інтелектуальних мереж дуже актуальними. Успішне розв’язання цих задач багато в чому визначає величини основних показників ефективності ТКС – своєчасність, надійність, продуктивність та ін. Концепція IN була розроблена з метою швидкого впровадження нових послуг, що забезпечують оператору біля 20% прибутку, а зростання прибутку складає не менше 50% на рік.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: МОДЕЛІ ТА МЕТОДИ КЕРУВАННЯ НАВАНТАЖЕННЯМ В ІНТЕЛЕКТУАЛЬНІЙ МЕРЕЖІ З ВИКОРИСТАННЯМ АПАРАТА МЕРЕЖ ПЕТРІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок