Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ФІНАНСОВИЙ МЕХАНІЗМ ПОКРАЩАННЯ ЯКОСТІ ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ У СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОМУ ВИРОБНИЦТВІ

ФІНАНСОВИЙ МЕХАНІЗМ ПОКРАЩАННЯ ЯКОСТІ ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ У СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОМУ ВИРОБНИЦТВІ

Назва:
ФІНАНСОВИЙ МЕХАНІЗМ ПОКРАЩАННЯ ЯКОСТІ ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ У СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОМУ ВИРОБНИЦТВІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,88 KB
Завантажень:
375
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
НАЦІОНАЛЬНИЙ НАУКОВИЙ ЦЕНТР
“ІНСТИТУТ АГРАРНОЇ ЕКОНОМІКИ”
УКРАЇНСЬКОЇ АКАДЕМІЇ АГРАРНИХ НАУК
САМОШКІНА Ірина Дмитрівна
УДК 338.436(477)
ФІНАНСОВИЙ МЕХАНІЗМ ПОКРАЩАННЯ ЯКОСТІ ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ У СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОМУ ВИРОБНИЦТВІ
08.04.01 – фінанси, грошовий обіг і кредит
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ – 2005


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Сумському національному аграрному університеті
Міністерства аграрної політики України.
Науковий керівник – доктор економічних наук, професор
Борисова Вікторія Анатоліївна,
Сумський національний аграрний університет
Міністерства аграрної політики України,
професор кафедри фінансів
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
ЛАЙКО Петро Афанасійович,
Національний аграрний університет
Кабінету Міністрів України,
завідувач кафедри податкової і страхової справи
кандидат економічних наук, професор
ДЕМА Дмитро Іванович,
Державний агроекологічний університет
Міністерства аграрної політики України,
завідувач кафедри фінансів і аудиту
Провідна установа – Київський національний університет
ім. Тараса Шевченка, м. Київ
Захист відбудеться 25 травня 2005 р. о 1500 на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.350.02 у Національному науковому центрі “Інститут аграрної економіки” УААН за адресою: 03680, м. Київ, МСП, вул. Героїв оборони, 10, конференц-зал, 3-й поверх.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці ННЦ “Інститут аграрної економіки” УААН за адресою: 03680, Київ, МСП, вул. Героїв оборони, 10, 2-й поверх, кімн. 212.
Автореферат розісланий 23 квітня 2005 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат економічних наук Жук Н.Л.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Реакція навколишнього природного середовища на викиди забруднюючих речовин загострюється. Прискореними темпами відбувається зниження його здатності до самоочищення, і, як наслідок, спостерігається негативний вплив на економіку і здоров'я людей. У цих умовах при виробництві продукції значну роль необхідно відводити екологічному пізнанню, мисленню, свідомості. Їх використання вкрай необхідне для подолання протиріч в організації охорони навколишнього природного середовища, покращання якості природних ресурсів, оскільки потреба збереження та їх відтворення за короткий проміжок часу перетворилася з проблеми економічної в проблему виживання. Негативні незворотні процеси у навколишньому середовищі, на думку фахівців, можуть відбутися за життя нинішнього покоління. Це зумовило необхідність формування еколого-економічного мислення та розробки фінансового механізму покращання якості природних ресурсів у сільськогосподарському виробництві. Соціально-економічна відповідальність та стимулювання покращання якості природних ресурсів зумовлені системою фінансово-економічних, соціальних, екологічних інтересів і цілей.
З розвитком різних форм власності в аграрному секторі та його реформуванням вирішення питання покращання якості природних ресурсів у сільськогосподарському виробництві набуває пріоритетного значення. Методологічна незавершеність і недостатність нормативно-правової бази знижують ефективність й обмежують сферу застосування інструментарію загальної системи фінансових регуляторів проведення заходів щодо відтворення та збереження природних ресурсів аграрної сфери.
Наукові публікації з питань теоретичного і прикладного висвітлення проблеми покращання якості природних ресурсів у сільськогосподарському виробництві та механізмів його здійснення в сучасних умовах мають важливе значення. Дана проблема набула багатогранного характеру, що ускладнює її розв’язання з урахуванням особливостей регіонального виробництва, оскільки є однією із складових забезпечення продовольчої й екологічної безпеки держави.
Значний внесок у вирішення проблеми фінансового забезпечення та регулювання діяльності сільськогосподарських підприємств зробили В.Г.Андрійчук, О.Д.Василик, П.І.Гайдуцький, В.М.Геєць, В.І.Грушко, М.Я.Дем'яненко, Г.Г.Кірейцев, П.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ФІНАНСОВИЙ МЕХАНІЗМ ПОКРАЩАННЯ ЯКОСТІ ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ У СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОМУ ВИРОБНИЦТВІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок