Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Поліпшення ПОКАЗНИКІВ ЯКОСТІ ПРИСТРОЇВ КОГЕРЕНТНОЇ ОБРОБКИ БАГАТОПОЗИЦІЙНИХ СИГНАЛІВ В БАГАТОКАНАЛЬНИХ МОДЕМАХ

Поліпшення ПОКАЗНИКІВ ЯКОСТІ ПРИСТРОЇВ КОГЕРЕНТНОЇ ОБРОБКИ БАГАТОПОЗИЦІЙНИХ СИГНАЛІВ В БАГАТОКАНАЛЬНИХ МОДЕМАХ

Назва:
Поліпшення ПОКАЗНИКІВ ЯКОСТІ ПРИСТРОЇВ КОГЕРЕНТНОЇ ОБРОБКИ БАГАТОПОЗИЦІЙНИХ СИГНАЛІВ В БАГАТОКАНАЛЬНИХ МОДЕМАХ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,21 KB
Завантажень:
54
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
МІНІСТЕРСТВО ТРАНСПОРТУ і ЗВ’ЯЗКУ УКРАЇНИ
Український науково-дослідний інститут зв’язку
________________________________________________________________________
ЧУМАК ОЛЕКСАНДР ІЛЛІЧ
УДК 621.396.662.072.078
Поліпшення ПОКАЗНИКІВ ЯКОСТІ
ПРИСТРОЇВ КОГЕРЕНТНОЇ ОБРОБКИ БАГАТОПОЗИЦІЙНИХ
СИГНАЛІВ В БАГАТОКАНАЛЬНИХ МОДЕМАХ
05.12.13 – Радіотехнічні пристрої та засоби телекомунікацій
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ - 2006


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Українському науково-дослідному інституті зв’язку Міністерства транспорту і зв’язку України.
Науковий керівник: | доктор технічних наук, професор,
Хиленко Володимир Васильович
Український науково-дослідний інститут зв’язку, директор
Офіційні опоненти: | доктор технічних наук, професор
Балашов Віталій Олександрович
Одеський науково-дослідний інститут зв’язку, директор
кандидат технічних наук
Отрох Сергій Іванович, апарат управління ВАТ „Укртелеком”, Головний фахівець науково-технічного центру
Провідна установа: Відкрите акціонерне товариство „Науково-виробниче підприємство ”Сатурн” (м. Київ).
Захист відбудеться „_17_”__березня_ 2006 р. о__14___годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 26.849.01 при Українському науково-дослідному інституті зв’язку за адресою: 03110 , м. Київ-110, вул. Солом’янська, 13.
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Українського науково-дослідного інституту зв’язку за адресою : 03110 , м. Київ-110, вул. Солом’янська, 13.
Автореферат розісланий „_16_” _лютого 2006р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради |
В.Ф. Михайлов


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Вступ. Неупереджена оцінка нинішнього стану телекомунікаційних мереж України приводить до незаперечного висновку: перспективи визначаються тим, наскільки продумано та зважено будуть компромісно об’єднані потенційні можливості використання наявних традиційних телекомунікаційних мереж з новітніми технологіями. Для вирішення проблем розвитку та вдосконалення єдиної національної системи зв'язку необхідною умовою є сучасна телекомунікаційна мережа, в архітектурі якої вирішальне місце займає комп'ютер, а невід'ємною частиною комунікаційного обладнання є модем. Значення модемів зростало разом зі зростанням вимог до найважливіших характеристик систем зв'язку. Від модемів і реалізованих в них принципів прийому та передачі сигналів в значній мірі залежить ефективність використання каналів зв’язку, швидкість передачі, надійність, завадостійкість, рівень якості обслуговування з використанням новітніх інформаційних технологій. Тому проблема дослідження методів надійної цифрової передачі інформації з використанням багатоканальних модемів (БМ), стосовно створення високоефективних систем цифрової передачі телекомунікаційними мережами в сучасних комплексах та системах зв’язку, є доцільною і своєчасною.
Багатоканальні модеми завдяки довгій тривалості тактового інтервалу стійкі до імпульсних завад. В них застосовується як когерентний, так і некогерентний та автокореляційний методи прийому, що реалізуються за допомогою алгоритмів й засобів цифрової обробки сигналів. Однією з умов високої ефективності БМ є раціональний вибір параметрів групового сигналу. Завдяки тому, що гармонійні сигнали-переносники мають вузьку смугу частот, спрощуються задачі адаптації параметрів групового сигналу (спектру сигналу й розподілу кількості інформації систем передавання (СП) ортогональними гармонійними сигналами) та алгоритмів обробки сигналів при прийомі з метою об’єднання характеристик каналів зв’язку з ненормованими і нестабільними параметрами. У результаті в каналі зв’язку має місце складний багаточастотний сигнал з порівняно довгими посилками, тривалість яких значно перевищує перехідні процеси, котрі виникають в каналах зв'язку. Це забезпечує інваріантність БМ до лінійних спотворень сигналу і дозволяє передавати інформацію з високою швидкістю без коректування, або ж з незначним коректуванням їх частотних характеристик.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: Поліпшення ПОКАЗНИКІВ ЯКОСТІ ПРИСТРОЇВ КОГЕРЕНТНОЇ ОБРОБКИ БАГАТОПОЗИЦІЙНИХ СИГНАЛІВ В БАГАТОКАНАЛЬНИХ МОДЕМАХ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок