Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Кероване ПРОЕКТУВАННЯ ДОКУМЕНТООБІГУ В УПРАВЛІНСЬКих інформаційних системАХ

Кероване ПРОЕКТУВАННЯ ДОКУМЕНТООБІГУ В УПРАВЛІНСЬКих інформаційних системАХ

Назва:
Кероване ПРОЕКТУВАННЯ ДОКУМЕНТООБІГУ В УПРАВЛІНСЬКих інформаційних системАХ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,37 KB
Завантажень:
236
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Національна академія наук України
Інститут кібернетики імені В.М.Глушкова
ЗАДОРОЖНА Наталія Тимофіївна
УДК 681.3
Кероване ПРОЕКТУВАННЯ ДОКУМЕНТООБІГУ В
УПРАВЛІНСЬКих інформаційних системАХ
01.05.03 – Математичне та програмне забезпечення
обчислювальних машин та систем
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата
фізико-математичних наук
Київ – 2004
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Інституті засобів навчання Академії педагогічних наук України
Науковий керівник: | доктор фізико-математичних наук, професор
ЛАВРІЩЕВА Катерина Михайлівна,
Інститут програмних систем НАН України,
завідувач відділом
Офіційні опоненти: |
член-кореспондент НАН України,
доктор фізико-математичних наук, професор
ПЕРЕВОЗЧИКОВА Ольга Леонідівна,
Інститут кібернетики ім. В.М.Глушкова НАН України,
завідувач відділом,
кандидат фізико-математичних наук, доцент
ГОРОХОВСЬКИЙ Семен Самуїлович,
Національний університет “Києво-Могилянська академія”,
директор Інформаційно-комп’ютерного центру
Провідна установа: |
Київський національний університет імені Тараса Шевченка, факультет кібернетики, кафедра математичної інформатики (м.Київ)
Захист відбудеться " 24 " грудня 2004 р. о 11 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д . . при Інституті кібернетики ім. В.М. Глушкова
НАН України за адресою:
03680, МСП, Київ 187, проспект Академіка Глушкова, 40.
З дисертацією можна ознайомитися в науково-технічному архіві Інституту.
Автореферат розісланий 22 листопада 2004 р.
Учений секретар спеціалізованої вченої ради |
СИНЯВСЬКИЙ В.Ф.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Проблема проектування ефективної управлінської інформаційної системи (УІС) як технологічної компоненти діяльності органів державного управління є важливим практичним завданням проведення адміністративної реформи в Україні. Специфіка УІС полягає в забезпеченні адекватного вирішення ключових завдань документообігу в умовах динамічних змін у ділових процесах та схемах електронної обробки документів.
На теперішній час існує широкий спектр програмних систем, які вирішують задачі електронної обробки документів. Однак створення цілісної УІС з урахуванням багатьох конкретних факторів цієї предметної області потребує технології проектування з визначенням принципів, методик та моделей, на базі яких можна виконувати розробку власної програмної системи або здійснювати науково обґрунтований вибір відповідних програмних платформ, які пропонує сучасний ринок. Готових рішень тут не існує, тому актуальними є дослідження з розробки концепції, принципів, методів проектування документообігу в УІС.
Разом з тим успішність цих рішень значною мірою залежить від організації та керування процесом проектування УІС. Керування проектами (Project Management) на теперішній час сформувалося як складна синтетична наука, методи та засоби якої можуть застосовуватися для різних предметних областей, у тому числі і при проектування УІС. Сучасна практика реалізації навіть відносно нескладних проектів свідчить, що проблеми, з якими стикаються розробники, обумовлені браком знань по сучасних методах та засобах ведення проекту, а також труднощами в організації ефективної проектної команди. Рішення цих проблем потребує переборення звичної ідеології роботи. Тому на сьогодні найважливішими з широкого переліку завдань проектного менеджменту є три питання – розуміння і розвиток основ (методів) цієї дисципліни, організація команди розробників і забезпечення відповідності робочих процесів ідеології використовуваних засобів.
В Україні здійснено низку комерційних проектів по створенню УІС, які переважно експлуатуються в міністерствах та відомствах, але характерною ознакою цих проектів є значні труднощі їхньої розробки, пов’язані з порушенням терміну виконання, бюджету та масштабу проекту в цілому. Тому створення методики керованого проектування документообігу в УІС, завдяки якій головні чинники розробки –ресурси, час, кошторис витрат – строго плануються і керуються, є актуальною науковою проблемою, що і є головною метою дисертаційної роботи.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: Кероване ПРОЕКТУВАННЯ ДОКУМЕНТООБІГУ В УПРАВЛІНСЬКих інформаційних системАХ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок