Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УПРАВЛІННЯ ЯКІСТЮ БЛОКІВ ДЕКОРАТИВНОГО КАМЕНЮ ЗА ДОПОМОГОЮ КВАЛІМЕТРИЧНИХ ТА ІНФОРМАЦІЙНО-КОМП’ЮТЕРНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

УПРАВЛІННЯ ЯКІСТЮ БЛОКІВ ДЕКОРАТИВНОГО КАМЕНЮ ЗА ДОПОМОГОЮ КВАЛІМЕТРИЧНИХ ТА ІНФОРМАЦІЙНО-КОМП’ЮТЕРНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

Назва:
УПРАВЛІННЯ ЯКІСТЮ БЛОКІВ ДЕКОРАТИВНОГО КАМЕНЮ ЗА ДОПОМОГОЮ КВАЛІМЕТРИЧНИХ ТА ІНФОРМАЦІЙНО-КОМП’ЮТЕРНИХ ТЕХНОЛОГІЙ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,27 KB
Завантажень:
291
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УКРАЇНИ "КИЇВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ"
На правах рукопису
КОРОБІЙЧУК вАЛЕНТИН ВАЦЛАВОВИЧ
УДК 622.35:622.06+679.8+658.562
УПРАВЛІННЯ ЯКІСТЮ БЛОКІВ ДЕКОРАТИВНОГО КАМЕНЮ ЗА ДОПОМОГОЮ КВАЛІМЕТРИЧНИХ ТА ІНФОРМАЦІЙНО-КОМП’ЮТЕРНИХ ТЕХНОЛОГІЙ
Спеціальність 05.15.03 –
Відкрита розробка родовищ корисних копалин
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ – 2008


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі геотехнологій ім. проф. Бакка М.Т. гірничо-екологічного факультету Житомирського державного технологічного університету Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник – | кандидат технічних наук, доцент
СОБОЛЕВСЬКИЙ Руслан Вадимович,
Житомирський державний технологічний університет, заступник завідуючого кафедрою маркшейдерії гірничо-екологічного факультету.
Офіційні опоненти: | доктор технічних наук, старший науковий співробітник ПРОКОПЕНКО Віктор Степанович, голова правління ЗАТ “Техновибух”;
доктор технічних наук, професор
ЖУКОВ Сергій Олександрович,
Криворізький технічний університет, завідуючий кафедрою будівельних конструкцій.
Захист дисертації відбудеться “ 4 ” квітня 2008 р. о 14.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.002.22 Національного технічного університету України “КПІ” за адресою: 03056, Україна, м. Київ, проспект Перемоги 37, корпус 22, ауд.  б, тел. (044) 241-96-32.
З дисертацією можна ознайомитись у науково-технічній бібліотеці Національного технічного університету України “КПІ” за адресою: 03056,Україна, м. Київ, проспект Перемоги, .
Автореферат розісланий “ 4 ” березня 2008 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Д 26.002.22 |
І.А. Лучко


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Природний камінь – цінний декоративно-облицювальний і оздоблювальний матеріал. Вітчизняна каменеобробна галузь за своїми темпами розвитку випереджає темпи зростання каменедобувної, а відповідно відчуває значний дефіцит у блоках каменю. Виникнення такої ситуації спричинили такі чинники: мала вивченість способів формування раціональних технологічних комплексів з видобування блоків та впливу їх на якість кінцевої товарної продукції – блочного каменю; недостатні обґрунтування технологічних рішень і параметрів. Класичні методи визначення впливу технологічних комплексів на якість товарних блоків природного декоративного каменю не дають можливості одержати кількісні показники якості при буровибуховому та термогазаструминному способах видобування блоків природного каменю. Це приводить до приблизної оцінки якості товарних блоків, що в подальшому зумовлює погіршення якості готових виробів з природного каменю.
Висока конкуренція на сучасному світовому ринку природного каменю диктує необхідність зниження собівартості видобутих блоків каменю та підвищення їх якості. Цього можна досягти, перш за все, за рахунок всебічного вивчення якісних і кількісних характеристик блочного природного каменю з використанням кваліметрії та інформаційно-комп’ютерних технологій і розробити на цій основі ефективні технології каменевидобування з використанням високотехнологічного обладнання. Таким чином, розробка наукових основ ефективної методики оцінки і основ управління якістю блочного природного каменю є актуальною науковою задачею.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Робота виконувалась відповідно до плану держбюджетних робіт Міністерства освіти і науки України у рамках науково-дослідної теми “Вплив гірничопромислового комплексу на навколишнє середовище, теоретичне обґрунтування заходів з поліпшення екологічної і техногенної безпеки та розробка і впровадження екологічно чистих технологій видобування і переробки сировини”, 2002 р. (№ ДР U001343); по пріоритетному напрямку розвитку науки і техніки України № "Екологічно чиста енергетика та ресурсозберігаючі технології" відповідно до постанови Верховної Ради України від 16.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: УПРАВЛІННЯ ЯКІСТЮ БЛОКІВ ДЕКОРАТИВНОГО КАМЕНЮ ЗА ДОПОМОГОЮ КВАЛІМЕТРИЧНИХ ТА ІНФОРМАЦІЙНО-КОМП’ЮТЕРНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок