Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Скачати безкоштовно: МАРКЕТИНГ У СФЕРІ ОСВІТНІХ ПОСЛУГ

МАРКЕТИНГ У СФЕРІ ОСВІТНІХ ПОСЛУГ / сторінка 21

Назва:
МАРКЕТИНГ У СФЕРІ ОСВІТНІХ ПОСЛУГ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
35,33 KB
Завантажень:
403
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22 
Distribution of Educational services in Marketing Activity of Higher Educational establishment. Міжнародна наукова конференція "Теорія і практика переходу до ринку: економічно-правовий, міжнародний та інформаційно-технологічний аспекти", 14—16 квітня 2001 р. Братиславський економічний ун-т, Виробничо-господарський фак-т у м. Кошиця.
АНОТАЦІЯ
Оболенська Т.Є. Маркетинг у сфері освітніх послуг. — Рукопис.
Дисертація на здобуття наукового ступеня доктора економічних наук
за спеціальністю 08.06.02 — "Підприємництво, менеджмент та маркетинг". —
Харківський державний економічний університет, Харків, 2002.
Дисертацію присвячено розробці теоретичних засад визначення сутності та змісту маркетингового підходу до управління діяльністю суб'єктів ринку танеобхідність застосування його в сфері освіти в трансформаційний період економіки України. Розроблено концепцію соціально-відповідального маркетингу. Сформульовано зміст та сутність категорії освітньої послуги як специфічного маркетингового товару. Розкрито зміст місії соціально-відповідального маркетингу в сфері освіти як формування і реалізацію стратегії нарощування цінності людини. Обґрунтовано принципи стратегій маркетингу в сфері освіти, які зорієнтовані на дихотомію пріоритетності співробітництва між навчальними закладами, і розкрито ефективність конкуренції між виробниками освітніх послуг (це в свою чергу значно посилює вплив особистісного фактора викладача).
Розроблено методичний підхід до формування конкретних рекомендацій щодо вибору напрямків, послідовності і змісту робіт зі становлення і підтримки маркетингу, з організації роботи маркетингової служби і управління її діяльністю в навчальному закладі. Визначені принципи і напрямки сприяння розвитку маркетингу в освіті з боку державних і місцевих органів управління, інших соціальних інституцій. Запропоновано методику рейтингового оцінювання вищого навчального закладу.
Доведено високу значущість і необхідність участі державних та місцевих органів управління в розвитку освіти, а також створенні рівноправних умов діяльності для навчальних закладів різних форм власності на ринку освітніх послуг.
Ключові слова — освітня послуга; ринок; концепція маркетингу; категоріальний базис; стратегія; маркетинговий комплекс; рейтингова оцінка навчального закладу; система інтересів суспільства.
АННОТАЦИЯ
Оболенская Т.Е. Маркетинг в сфере образовательных услуг. — Рукопись.
Диссертация на получение научной степени доктора экономических наук
по специальности 08.06.02 — "Предпринимательство, менеджмент и маркетинг". —
Харьковский государственный экономический университет, Харьков, 2002.
Диссертация посвящена разработке теоретических основ определения сущности и содержания маркетингового подхода по управлению деятельностью субъектов рынка в сфере образования в трансформационный период экономики Украины. Разработана концепция социально-ответственного маркетинга. Сформулированы содержание и сущность категории образовательной услуги как специфического маркетингового товара. Раскрыто содержание миссии социально-ответственного маркетинга в сфере образования как формирование и реализация стратегии наращивания ценности человека.
Обоснованы принципы стратегий маркетинга в сфере образования, сориентированные на дихотомию приоритетности сотрудничества между учебными заведениями, и раскрыта эффективность конкуренции между производителями образовательных услуг (это в свою очередь значительно усиливает влияние личностного фактора преподавателя).
Разработан методический подход к формированию конкретных рекомендаций по выбору направлений, последовательности и содержания работ по становлению и поддержке маркетинга, по организации работы маркетинговой службы и управления ее деятельностью в учебном заведении. Определены принципы и направления содействия развитию маркетинга в образовании со стороны государственных и местных органов управления, других социальных образований. Предложена методика рейтингового оценивания высшего учебного заведения.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22 
Реферат на тему: МАРКЕТИНГ У СФЕРІ ОСВІТНІХ ПОСЛУГ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок