Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ТИПИ, УМОВИ ТА ЕТАПИ ФОРМУВАННЯ ДИСЛОКАЦІЙНОЇ ТЕКТОНІКИ СОРОКИНСЬКОЇ ЗОНИ ТА ЇЇ ОБРАМЛЕННЯ (ІЗ ПОЗИЦІЙ ТЕКТОНОФАЦІАЛЬНОГО АНАЛІЗУ)

ТИПИ, УМОВИ ТА ЕТАПИ ФОРМУВАННЯ ДИСЛОКАЦІЙНОЇ ТЕКТОНІКИ СОРОКИНСЬКОЇ ЗОНИ ТА ЇЇ ОБРАМЛЕННЯ (ІЗ ПОЗИЦІЙ ТЕКТОНОФАЦІАЛЬНОГО АНАЛІЗУ)

Назва:
ТИПИ, УМОВИ ТА ЕТАПИ ФОРМУВАННЯ ДИСЛОКАЦІЙНОЇ ТЕКТОНІКИ СОРОКИНСЬКОЇ ЗОНИ ТА ЇЇ ОБРАМЛЕННЯ (ІЗ ПОЗИЦІЙ ТЕКТОНОФАЦІАЛЬНОГО АНАЛІЗУ)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
33,77 KB
Завантажень:
94
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21 
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ
ІНСТИТУТ ГЕОЛОГІЧНИХ НАУК
Осьмачко Любов Степанівна
УДК 551.242.1 (477.7)
ТИПИ, УМОВИ ТА ЕТАПИ ФОРМУВАННЯ ДИСЛОКАЦІЙНОЇ ТЕКТОНІКИ СОРОКИНСЬКОЇ ЗОНИ ТА ЇЇ ОБРАМЛЕННЯ (ІЗ ПОЗИЦІЙ ТЕКТОНОФАЦІАЛЬНОГО АНАЛІЗУ)
Спеціальність – 04.00.04 – геотектоніка
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата геологічних наук
Київ – 2004


Дисертацією є рукопис
Робота виконана на кафедрі загальної та історичної геології геологічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Кабінет Міністрів України.
Науковий керівник: доктор геолого-мінералогічних наук, професор Лукієнко Олександр Іванович, професор кафедри загальної та історичної геології геологічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
Офіційні опоненти: доктор геолого-мінералогічних наук, старший науковий співробітник Глеваський Євген Борисович, Інститут геохімії навколишнього середовища НАН і МНС України (м. Київ), головний науковий співробітник;
кандидат геолого-мінералогічних наук, старший науковий співробітник Азімов Олександр Тельманович, Інститут геологічних наук НАН України (м. Київ), докторант.
Провідна установа: Інститут геології і геохімії горючих копалин НАН України, м. Львів.
Захист відбудеться “ 21 ” грудня 2004 р. о 1000 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д .162.02 в Інституті геологічних наук НАН України за адресою: Україна, 01054, м. Київ, вул. Олеся Гончара, 55-б.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Інституту геологічних наук НАН України: Україна, 01054, м. Київ, вул. Олеся Гончара, 55-б.
Автореферат розісланий “ 12 ” листопада 2004 р.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради
кандидат геол. наук Т. М. Сокур


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність. Центральне Приазов’я – один із рудних районів Українського щита (УЩ) є досить детально вивченою у геологічному відношенні територією. Але залишається ряд сторін геологічної будови, які потребують уточнення або навіть певного перегляду. Вирішення цих питань можливе при умові, якщо дослідження базуються на концептуальних підходах та використанні методологій, спроможних розкрити нові сторони геологічних процесів, що сформували структуру району.
Одною з основних проблем геології Центрального Приазов’я є проблема дислокаційної тектоніки. Аналіз літературних та фондових джерел свідчить, що залишаються відкритими питання стосовно фізичних умов, етапності, характеру еволюції, механізмів формування та масштабів прояву дислокаційних явищ, а також їх ролі у локалізації родовищ та проявів корисних копалин. У зв’язку з цим для подальшого вивчення зазначених проблем задіяно методологію тектонофаціального аналізу, яка базується на парагенетичній основі й враховує Р-Т Тут і далі Р-тиск, Т-температура. умови та реологічні властивості середовищ і, що також важливо, дозволяє визначити якісно-кількісні характеристики тектонічних утворень за спеціально прийнятими тектонофаціальними шкалами. Подібний аналіз пройшов достатньо ефективну апробацію в ряді регіонів Росії, Казахстану, Середньої Азії й в останнє десятиріччя впроваджується на Україні (Є. І. Паталаха, О. І. Лукієнко та інші). Дана робота є одним із наукових упроваджень методики тектонофаціального аналізу при вивченні будови Українського щита.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконувалась в рамках бюджетної теми № 01БФ049-01 “Розробка новітніх технологій петролого-геохімічного, петрофізичного, структурно-тектонічного та біостратиграфічного моделювання еволюції рудоносності”, підрозділ 1.2 “Розробка новітніх технологій стратиграфічних досліджень та структурного аналізу чохла, платформи, щита та складчастих зон України” на кафедрі загальної та історичної геології геологічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка (КНУТШ) за період з 2000 по 2003 рр.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21 Реферат на тему: ТИПИ, УМОВИ ТА ЕТАПИ ФОРМУВАННЯ ДИСЛОКАЦІЙНОЇ ТЕКТОНІКИ СОРОКИНСЬКОЇ ЗОНИ ТА ЇЇ ОБРАМЛЕННЯ (ІЗ ПОЗИЦІЙ ТЕКТОНОФАЦІАЛЬНОГО АНАЛІЗУ)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок