Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ЕФЕКТИВНІСТЬ СТВОРЕННЯ І СПОЖИВАННЯ ПРОМИСЛОВИХ ВИРОБІВ

ЕФЕКТИВНІСТЬ СТВОРЕННЯ І СПОЖИВАННЯ ПРОМИСЛОВИХ ВИРОБІВ

Назва:
ЕФЕКТИВНІСТЬ СТВОРЕННЯ І СПОЖИВАННЯ ПРОМИСЛОВИХ ВИРОБІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,61 KB
Завантажень:
102
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Національний технічний університет
"Харківський політехнічний інститут"
ВЕЛИКИХ КСЕНІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА
УДК 338.45:621.3
ЕФЕКТИВНІСТЬ СТВОРЕННЯ І СПОЖИВАННЯ ПРОМИСЛОВИХ ВИРОБІВ
Спеціальність 08.07.01 – економіка промисловості
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Харків - 2006


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Харківській національній академії міського господарства, Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник - доктор економічних наук, професор, заслужений працівник освіти України, Яковлєв Анатолій Іванович, Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", завідувач кафедри економіки і маркетингу.
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор Гриньова Валентина Миколаївна, Харківський національний економічний університет, завідувач кафедри бізнесу і підприємництва;
кандидат економічних наук, доцент Соколова Людмила Василівна, Харківський національний університет радіоелектроніки, професор кафедри економічної кібернетики.
Провідна установа - Донбаський державний технічний університет, кафедра
економіки та управління, м. Алчевськ.
Захист відбудеться "12" липня 2006р. о 13 годині на засіданні вченої ради Д 64.050.02 в Національному технічному університеті "Харківський політехнічний університет" за адресою: 61002, м. Харків, вул. Фрунзе, 21, корпус У1, ауд.1001.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" за адресою: 61002, м. Харків, вул. Фрунзе, 21.
Автореферат розісланий "9 " червня 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Гаврись О.М.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. Рушійною силою розвитку виробництва громадських процесів є науково – технічний прогрес. Реалізація передових його досягнень сприяє здійсненню якісних перетворень у матеріальній та невиробничих сферах. На нинішньому етапі розвитку економіки визначальним фактором науково-технічного прогресу є інноваційна діяльність. Впровадження прогресивних інновацій дозволяє значно підвищити продуктивність праці, оновити виробничий потенціал, вирішити соціальні завдання, вивести економіку на якісно новий рівень. Тому в Україні стратегічним курсом перетворення економіки обрано шлях інноваційного розвитку. У вирішенні цієї задачі важливе місце належить електротехнічній промисловості, як одній з найбільш розвинутих промислових галузей. Вона є основою розвитку народного господарства, суттєвою складовою технології в усіх галузях і, відповідно, передумовою збільшення обсягів виробництва і підвищення конкурентноздатності продукції як на внутрішньому, так і на міжнародному ринках.
Питання підвищення ефективності і якості засобів праці, в тому числі електротехнічних виробів (ЕТВ), удосконалення способів ціноутворення на них у ринкових умовах, розглядалися у працях вітчизняних авторів таких, як Бланк І.А., Бутенко О.І., Будніченко В.Б., Вакуленко В.М., Злупко С.М., Ілляшенко С.М., Кузьмін О.Є., Крикавський Є.В., Парсяк В.М., Перерва П.Г., Подолінський С.О., Яковлєв А.І. та ін., і зарубіжних: Астаф’єв В.Є., Беренс В., Болт Г. Джи, Гольдштейн Е.І., Дружинін М.К., Єфремов І.С., Ковальов В.В., Коссов В.В., Котлер Ф., Крилов Е.І., Кулаков Б.М., Палтерович Д.М., Стуколов П.М., Фальцман В.К., Фатхутдінов Р.А., Хавранек П.М. та ін.
В той же час є проблеми і конкретні завдання, які потребують подальшого дослідження і розвитку. До них відносяться деякі аспекти теорії і методів визначення соціально-економічного ефекту та ціноутворення інновацій, економіки та організації експлуатації засобів праці з урахуванням особливостей їх використання в конкретних умовах та ін. Актуальність вказаних проблем визначила вибір теми, мету та завдання дисертаційної роботи.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертація пов’язана з науково-дослідною роботою Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" за договором з СП "IPEC – ХЕМЗ" "Підвищення надійності занурюваних електродвигунів, призначених для виробництва нафти та його економічна оцінка" (номер державної реєстрації 010600U1520).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ЕФЕКТИВНІСТЬ СТВОРЕННЯ І СПОЖИВАННЯ ПРОМИСЛОВИХ ВИРОБІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок