Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ФУНКЦІОНУВАННЯ ПРИСТРОЇВ УПРАВЛІННЯ І ЗАХИСТУ ЕЛЕКТРОТЕХНІЧНИХ КОМПЛЕКСІВ ЗА РАХУНОК УДОСКОНАЛЕННЯ СИСТЕМИ ЇХ КОНТРОЛЮ

ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ФУНКЦІОНУВАННЯ ПРИСТРОЇВ УПРАВЛІННЯ І ЗАХИСТУ ЕЛЕКТРОТЕХНІЧНИХ КОМПЛЕКСІВ ЗА РАХУНОК УДОСКОНАЛЕННЯ СИСТЕМИ ЇХ КОНТРОЛЮ

Назва:
ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ФУНКЦІОНУВАННЯ ПРИСТРОЇВ УПРАВЛІННЯ І ЗАХИСТУ ЕЛЕКТРОТЕХНІЧНИХ КОМПЛЕКСІВ ЗА РАХУНОК УДОСКОНАЛЕННЯ СИСТЕМИ ЇХ КОНТРОЛЮ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,68 KB
Завантажень:
378
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
ДОНЕЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
УДК 621.316.925:621.315
Д е й н е к о Н а т а л і я А н а т о л і ї в н а
ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ
ФУНКЦІОНУВАННЯ ПРИСТРОЇВ УПРАВЛІННЯ І ЗАХИСТУ
ЕЛЕКТРОТЕХНІЧНИХ КОМПЛЕКСІВ ЗА РАХУНОК
УДОСКОНАЛЕННЯ СИСТЕМИ ЇХ КОНТРОЛЮ
Спеціальність 05.09.03 – Електротехнічні комплекси і системи
А в т о р е ф е р а т
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Донецьк – 2001


Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Харківській державній академії міського
господарства Міністерства освіти і науки України, м. Харків
Науковий керівник – кандидат технічних наук, професор
Буряк Валентин Миколайович,
Харківська державна академія міського
господарства Міністерства освіти і науки України,
професор кафедри автоматизованих систем керування
електропостачанням і транспортом, м. Харків
Офіційні опоненти: - д.т.н., професор Жежеленко І.В., ректор Приазовського
державного технічного університету Міністерства
освіти і науки України, м. Маріуполь;
-
к.т.н., с.н.с. Калінчик В.П., директор НДІ “Енергія” при національному технічному університеті України “КПІ”
Міністерства освіти і науки України, м .Київ.
Провідна установа – Харківський національний технічний університет “ХПІ”,
кафедра автоматизованих електромеханічних систем
Міністерства освіти і науки України, м. Харків.
Захист дисертації відбудеться “21” березня 2002 р. о 1300 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К11.052.02 у Донецькому національному технічному університеті за адресою: 83000, Донецьк, вул. Артема,58, 1 уч. корпус, к.201.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Донецького національного технічного університету за адресою: 83000, Донецьк, вул. Артема,58, 2 уч. корпус.
Автореферат розісланий “18” лютого 2002 р.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради К 11.052.02
к.т.н., доцент Ларін А.М.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Міський електричний транспорт (МЕТ) є найважливішою частиною міського господарства і являє собою складний електротехнічний комплекс (ЕТК), що складається із взаємозалежної системи тягових перетворювальних підстанцій, тягової мережі і рухомого складу, об'єднаних спільним режимом перетворення і споживання електричної енергії.
Тягові мережі і тягові перетворювальні підстанції ЕТК МЕТ працюють в умовах, що істотно відрізняються від умов роботи інших стаціонарних силових установок. Ці умови визначаються, головним чином, особливостями навантаження тягових мереж, що формуються накладенням струмів, споживаних тяговими двигунами і власними потребами рухомого складу. У міських умовах, що характеризуються малими перегонами, а також постійно мінливою вуличною ситуацією, струми навантаження двигунів безупинно й у великих діапазонах змінюються. Безупинна зміна місць прикладення електричних навантажень відповідно до розміщення рухомого складу уздовж лінії призводить до більш складної, ніж у звичайних електроустановках, взаємодії системи електропостачання і рухомого складу через вплив рівня напруги на струмоприймачі на швидкість руху, і таким чином на споживані струми, і зворотний їх вплив на втрати напруги в мережі. Якщо до цього додати характерну для міських умов ймовірність зміни кількості одиниць рухомого складу, що одночасно знаходиться на дільниці живлення, а також ймовірність використання рухомого складу з різними електричними і динамічними показниками, то стає очевидним, що устаткування тягових підстанцій, їх керування і захист істотно відрізняється від умов роботи систем електропостачання інших галузей.
Складний режим роботи елементів ЕТК визначає жорсткість і різноманіття вимог до них. Це особливо відноситься до критеріїв оцінювання технічного стану пристроїв керування цими елементами та пристроїв їх захисту.
У практиці експлуатації ЕТК знайшло застосування достатньо велика кількість методів і засобів контролю технічного стану пристроїв керування і захисту на всіх етапах їх експлуатації. Проте дотепер не усі вони належною мірою розроблені, багато з них залишаються трудомісткими, потребують значної кількості вимірювальної й випробувальної апаратури, практично відсутні автоматизовані засоби.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ФУНКЦІОНУВАННЯ ПРИСТРОЇВ УПРАВЛІННЯ І ЗАХИСТУ ЕЛЕКТРОТЕХНІЧНИХ КОМПЛЕКСІВ ЗА РАХУНОК УДОСКОНАЛЕННЯ СИСТЕМИ ЇХ КОНТРОЛЮ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок