Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПРОФІЛАКТИКА РОЗВИТКУ ПОЛІАЛЕРГІЇ ТА ТРАНСФОРМАЦІЇ КЛІНІЧНИХ ПРОЯВІВ АТОПІЇ У ДІТЕЙ РАННЬОГО ВІКУ.

ПРОФІЛАКТИКА РОЗВИТКУ ПОЛІАЛЕРГІЇ ТА ТРАНСФОРМАЦІЇ КЛІНІЧНИХ ПРОЯВІВ АТОПІЇ У ДІТЕЙ РАННЬОГО ВІКУ.

Назва:
ПРОФІЛАКТИКА РОЗВИТКУ ПОЛІАЛЕРГІЇ ТА ТРАНСФОРМАЦІЇ КЛІНІЧНИХ ПРОЯВІВ АТОПІЇ У ДІТЕЙ РАННЬОГО ВІКУ.
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,23 KB
Завантажень:
493
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Державна установа
"ІНСТИТУТ ПЕДІАТРІЇ АКУШЕРСТВА І ГІНЕКОЛОГІЇ
АКАДЕМІЇ МЕДИЧНИХ НАУК УКРАЇНИ"
Гудзій Мирослава Юріївна
УДК 616.5+616-056.3-053.3-084
ПРОФІЛАКТИКА РОЗВИТКУ ПОЛІАЛЕРГІЇ ТА ТРАНСФОРМАЦІЇ
КЛІНІЧНИХ ПРОЯВІВ АТОПІЇ У ДІТЕЙ РАННЬОГО ВІКУ.
14.01.10 – педіатрія
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата медичних наук
Київ - 2007
Робота виконана в Національній медичній академії післядипломної освіти
ім. П.Л.Шупика МОЗ України
Науковий керівник:
доктор медичних наук, професор Ласиця Ольга Іларіонівна,
Національна медична академія післядипломної освіти ім.П.Л.Шупика МОЗ України, завідувачка кафедрою педіатрії №1
Офіційні опоненти:
доктор медичних наук, професор
Тяжка Олександра Василівна
Національний медичний університет ім.О.О.Богомольця МОЗ України, завідувачка кафедрою педіатрії №1
доктор медичних наук, старший науковий співробітник
Шадрін Олег Геннадійович
Державна установа "Інститут педіатрії, акушерства і гінекології АМН України", завідувач відділення проблем харчування та соматичних захворювань дітей раннього віку
Провідна установа: Одеський державний медичний університет МОЗ України, кафедра пропедевтики дитячих хвороб
Захист дисертації відбудеться „12” червня 2007 року о 15.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.553.01 по захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора наук за спеціальностями „Педіатрія”, „Акушерство та гінекологія” при Державній установі "Інститут педіатрії, акушерства та гінекології АМН України" (04050, м.Київ, вул..Мануїльського,8)
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Державної установи "Інститут педіатрії, акушерства та гінекології АМН України" (04050, м.Київ, вул.Мануїльського,8)
Автореферат розісланий „ 11 ” травня 2007 року
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Квашніна Л.В.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ.
Актуальність проблеми. Алергічна патологія є однією з найактуальніших проблем сучасної медицини. Згідно даних ВООЗ, атопія виявляється у третини населення світу (О.І.Ласиця, В.В.Бережний, Л.Д.Калюжна, 2001).
За результатами проведених світових епідеміологічних досліджень, алергічні захворювання за критеріями поширеності, важкості перебігу, складності в діагностиці та лікуванні, ступеню погіршення якості життя займають одне з провідних місць в структурі „захворювань століття”(І.І.Балаболкін, 2001). Широко відомо, що перші прояви хвороби починаються з ранніх періодів дитинства (Ю.С.Смолкін, Ю.А.Чебуркін, В.А.Ревякіна, 2000). В останні роки зросла чисельність дітей з поліорганним алергічним ураженням. Особливу увагу привертають особливості трансформації алергічних проявів, з виникненням уражень респіраторного тракту і так званого дермо-респіраторного синдрому (ДРС). В цьому зв’язку однією із актуальних проблем педіатрії та дитячої алергології є профілактика як дебюту захворювання, так і подальшого „атопічного маршу” (О.І.Ласиця, 2006). Поява первинних ознак атопії у дітей молодшого віку, особливо в родинах із обтяжною спадковістю, з маніфестацією ураження респіраторної системи і раннього формування бронхіальної астми, ще й ще раз спонукає до вивчення механізмів розвитку цього процесу. В цьому сенсі розробка превентивних, а подекуди й лікувальних заходів є головним кроком вирішення цих, не лише суто медичних, а й соціальних питань.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертація виконана у межах науково-дослідної роботи кафедри педіатрії №1 НМАПО ім.П.Л. Шупика МОЗ України за темою: “Удосконалення діагностики, лікування та профілактики бронхіальної астми у дітей груп ризику” (2002-2004 рр., № держреєстрації 01002 U 001538).
Мета роботи: оптимізувати лікувально-профілактичні заходи попередження клініко-патогенетичної еволюції атопії у дітей раннього віку.
Задачі дослідження.
1. Проаналізувати фактори ризику атопічного дерматиту у дітей з обтяженою спадковістю 4-х річного віку.
2. Визначити імуно-патогенетичні особливості атопії у дітей молодшого віку.
3. Оцінити профілактично-лікувальну ефективність гіпоалергенної дієти у дітей.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: ПРОФІЛАКТИКА РОЗВИТКУ ПОЛІАЛЕРГІЇ ТА ТРАНСФОРМАЦІЇ КЛІНІЧНИХ ПРОЯВІВ АТОПІЇ У ДІТЕЙ РАННЬОГО ВІКУ.

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок