Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ІНТЕНСИФІКАЦІЯ ТЕХНОЛОГІЧНОГО ПРОЦЕСУ ПОДРІБНЮВАЧА-ЗМІШУВАЧА КОРМІВ

ІНТЕНСИФІКАЦІЯ ТЕХНОЛОГІЧНОГО ПРОЦЕСУ ПОДРІБНЮВАЧА-ЗМІШУВАЧА КОРМІВ

Назва:
ІНТЕНСИФІКАЦІЯ ТЕХНОЛОГІЧНОГО ПРОЦЕСУ ПОДРІБНЮВАЧА-ЗМІШУВАЧА КОРМІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,61 KB
Завантажень:
474
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
Національний аграрний університет
Хмельовський Василь Степанович
УДК 631.363
ІНТЕНСИФІКАЦІЯ ТЕХНОЛОГІЧНОГО ПРОЦЕСУ ПОДРІБНЮВАЧА-ЗМІШУВАЧА КОРМІВ
05.20.01 – механізація сільськогосподарського виробництва
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ – 2000


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному аграрному університеті Кабінету Міністрів України.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор Ревенко Іван Іванович, Національний аграрний університет, завідувач кафедри механізації виробничих процесів у тваринництві
Офіційні опоненти: доктор технічних наук Брагінець Микола Володимирович, Луганський державний аграрний університет, професор кафедри механізації виробничих процесів;
кандидат технічних наук, старший науковий співробітник Ясенецький Володимир Антонович, Український державний центр випробування та прогнозування техніки і технологій для с.-г. виробництва, заступник директора.
Провідна установа: Інститут механізації та електрифікації сільського господарства УААН, смт. Глеваха Васильківського району Київської області.
Захист відбудеться " 21 " вересня 2000 р. о 1400 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д .004.06 в Національному аграрному університеті за адресою: 03041, м. Київ-41, вул. Героїв оборони, 15, навчальний корпус 3, аудиторія 65.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Національного аграрного університету за адресою: 03041, м. Київ-41, вул. Героїв оборони, 11, навчальний корпус 10.
Автореферат розісланий " 20 " серпня 2000 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Д.Г.Войтюк


Загальна характеристика роботи
Актуальність досліджень. Для ефективного використання кормів у вигляді сумішок їх необхідно попередньо обробити (наприклад, очистити, подрібнити, змішати). Обробка кормових компонентів і приготування з них сумішок здійснюється у кормоцехах безперервної чи порційної дії. Відомо, що на приготування однакового обсягу кормової суміші у кормоцехах безперервної дії при застосуванні комбінованих подрібнювачів-змішувачів витрачається значно менше енергетичних і трудових ресурсів порівняно з кормоцехами порційної дії, оснащених спеціальними подрібнювачами окремих вихідних компонентів та змішувачами. Одночасне подрібнення і змішування кормів забезпечують комбіновані агрегати з робочими органами молоткового та ножового типу.
Агрегати з молотковими робочими органами мають певні недоліки, зокрема, велика нерівномірність продуктів подрібнення та висока енергоємність процесу. Перше знижує технологічну ефективність використання кормів, друге підвищує експлуатаційні затрати виробництва. Ножові подрібнювачі-змішувачі з вертикальним розміщенням вала відрізняються простотою конструкції та обслуговування і мають ширші можливості при подрібненні вологих кормових компонентів.
Аналіз балансу енергозатрат серійного ножового подрібнювача-змішувача типу ИСК свідчить, що значна їх частка (до 50 %) припадає на подрібнення кормових компонентів і приблизно така ж - на вентиляційну дію ножів та кидалки, яка вивантажує кормову суміш з робочої камери на незначну відстань (до 1м). Аналіз даної конструкції показує, що ножі мають кут загострення 45о, а кидалка, яка встановлена у вивантажувальній горловині має більший діаметр за робочу камеру. Вказані особливості конструкції приводять до додаткових витрат енергії.
Відмічене свідчить про доцільність і актуальність подальших досліджень та удосконалення існуючих подрібнювачів-змішувачів такого типу.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами і відповідність паспорту спеціальності. Дисертація виконана на кафедрі механізації виробничих процесів у тваринництві Національного аграрного університету відповідно до плану науково-дослідних робіт 1995 – 2000 рр.. за галузевою темою № 0196 U 001970 “Розробити принципи ресурсозбереження та підвищення ефективності кормовиробництва і кормоприготування” і відповідає вимогам паспорту спеціальності 05.02.01 – механізація сільськогосподарського виробництва (пункти 1, 2, 3), затвердженого Президією ВАК України від 14.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: ІНТЕНСИФІКАЦІЯ ТЕХНОЛОГІЧНОГО ПРОЦЕСУ ПОДРІБНЮВАЧА-ЗМІШУВАЧА КОРМІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок