Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УПРАВЛІННЯ ОРГАНІЗАЦІЄЮ ВИРОБНИЦТВА НА ПОЛІГРАФІЧНИХ ПІДПРИЄМСТВАХ В РИНКОВИХ УМОВАХ.

УПРАВЛІННЯ ОРГАНІЗАЦІЄЮ ВИРОБНИЦТВА НА ПОЛІГРАФІЧНИХ ПІДПРИЄМСТВАХ В РИНКОВИХ УМОВАХ.

Назва:
УПРАВЛІННЯ ОРГАНІЗАЦІЄЮ ВИРОБНИЦТВА НА ПОЛІГРАФІЧНИХ ПІДПРИЄМСТВАХ В РИНКОВИХ УМОВАХ.
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,89 KB
Завантажень:
304
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
ЄВРОПЕЙСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ
КВАСКО АЛЛА ВОЛОДИМИРІВНА
УДК 658.5:655.1
УПРАВЛІННЯ ОРГАНІЗАЦІЄЮ ВИРОБНИЦТВА НА ПОЛІГРАФІЧНИХ ПІДПРИЄМСТВАХ В РИНКОВИХ УМОВАХ.
Спеціальність 08.00.04 – Економіка та управління підприємствами
(поліграфічна промисловість)
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ – 2007
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Європейському університеті
Науковий керівник: | доктор економічних наук, професор
Ястремський Олександр Іванович,
Український державний університет економіки та фінансів (м. Київ), проректор з наукової роботи
Офіційні опоненти: |
доктор економічних наук, професор
Воротіна Людмила Іванівна, Європейський університет (м. Київ), професор кафедри менеджменту
Кандидат економічних наук, доцент
Тимошенко Олена Володимирівна,
Український державний університет економіки та фінансів (м. Київ), доцент кафедри фінансів
 
Захист дисертації відбудеться “27” грудня 2007 р. о 1200 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради, шифр К.26.063.01 у Європейському університеті за адресою: 03115 м. Київ, бульв. Академіка Вернадського, 16-в.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Європейського університету за адресою: 03115, м. Київ, вул. Депутатська, 15/17.
Автореферат розісланий “21” листопада 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат економічних наук, доцент О.П. Луцій
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Особливості соціально-економічних процесів в Україні потребують підвищення рівня ефективності функціонування суб’єктів господарювання. Важлива роль у вирішенні цієї задачі належить управлінню організацією виробництва та організаційним факторам, що на нього впливають. В сучасних умовах виробництва дуже важливо знайти нові напрями і методи поєднання наукових досліджень з виробництвом, можливості для скорочення тривалості виробничого циклу та зростання обсягів виробництва і ефективності роботи підприємства в цілому. Своєчасне розв’язання цих проблем пов’язане з виходом на новий рівень високотехнологічних виробництв, підвищенням якості і конкурентоспроможності виробленої продукції, використанням резервів виробництва. В результаті трансформації зовнішніх і внутрішніх виробничих відносин відбуваються зміни, які висувають більш високі вимоги до комплексності розвитку виробництв, потребують запровадження нових адаптованих виробничих систем та моделей у виробничу інфраструктуру промислового підприємства. Тому нині існує потреба в посиленні рівня управління організацією виробництва на підприємствах, а в окремих випадках і в перебудові механізму управління.
Дослідженням в області організації виробництва та управління підприємством присвячені наукові праці таких вітчизняних та зарубіжних вчених, як: О.А. Ареф’єва, Л.І. Воротіна, Т.Г. Затонацька, А.П. Наливайко, В.О. Онищенко, А.В. Ставицький, А.Дж. Стрикленд, О.В.Тимошенко, А.А. Томпсон, О.Г. Туровець, О.І. Ястремський. Питання організації виробництва та ефективності функціонування поліграфічних підприємств досліджували: К.А. Анікіна, Ю.О. Барнич, В.А. Богомолова, З.В. Григорова, П.О. Киричок, Я.В. Котляревський, Р.М. Машталлер, Є.М. Палига, Л.А. Швайка.
Незважаючи на достатньо значну кількість вітчизняних і зарубіжних праць, дослідження проблем особливостей управління організацією виробництва на поліграфічних підприємствах є недостатнім, що відбивається на загальному розвитку видавничо-поліграфічного комплексу. В умовах зростання ролі раціональної організації виробництва у ефективності функціонування підприємства, все ще існують проблеми в управлінні елементами виробництва. При дослідженні організації виробництва основна увага приділяється технічним можливостям засобів праці, основним параметрам предметів праці, професійним характеристикам виконавців, а не раціональному поєднанню всіх елементів виробництва. Саме тому, завдання удосконалення системи управління організацією виробництва набуває важливого значення та потребує доопрацювання наукових і практичних аспектів діяльності підприємств поліграфічної промисловості.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: УПРАВЛІННЯ ОРГАНІЗАЦІЄЮ ВИРОБНИЦТВА НА ПОЛІГРАФІЧНИХ ПІДПРИЄМСТВАХ В РИНКОВИХ УМОВАХ.

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок