Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МОДЕЛІ ТА ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ КОМП'ЮТЕРИЗОВАНИХ СИСТЕМ НАВЧАННЯ НА БАЗІ ІЄРАРХІЧНИХ ФУНКЦІОНАЛЬНИХ МЕРЕЖ

МОДЕЛІ ТА ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ КОМП'ЮТЕРИЗОВАНИХ СИСТЕМ НАВЧАННЯ НА БАЗІ ІЄРАРХІЧНИХ ФУНКЦІОНАЛЬНИХ МЕРЕЖ

Назва:
МОДЕЛІ ТА ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ КОМП'ЮТЕРИЗОВАНИХ СИСТЕМ НАВЧАННЯ НА БАЗІ ІЄРАРХІЧНИХ ФУНКЦІОНАЛЬНИХ МЕРЕЖ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
13,80 KB
Завантажень:
433
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
ХЕРСОНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ЛЕЩЕНКО ІРИНА ЄВГЕНІВНА
УДК 681.142.2:371.49
МОДЕЛІ ТА ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ КОМП'ЮТЕРИЗОВАНИХ СИСТЕМ НАВЧАННЯ НА БАЗІ ІЄРАРХІЧНИХ ФУНКЦІОНАЛЬНИХ МЕРЕЖ
05.13.06 – Автоматизовані системи управління і прогресивні
інформаційні технології
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Херсон-2007
Дисертація є рукопис.
Роботу виконано у Херсонському національному технічному університеті Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник кандидат технічних наук, доцент Радванська Людмила Миколаївна, декан Таврійського факультету Херсонського національного технічного університету
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор Авраменко Валерій Павлович, професор кафедри інформаційно-управляючих систем Харківського національного університету радіоелектроніки, м. Харків;
кандидат технічних наук, професор Соколова Надія Андріївна, декан факультету кібернетики, завідувач кафедри економічної кібернетики Херсонського державного технічного університету, м. Херсон.
Провідна установа:
Харківський національний технічний університет “Харківський політехнічний інститут”, кафедра АСУ, м. Харків, Міністерство освіти і науки України.
Захист відбудеться 27 квітня 2007 р. о 13.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 67.052.01 Херсонського національного технічного університету: 73008, м. Херсон, Бериславське шосе, 24.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Херсонського національного технічного університету: 73008, м. Херсон, Бериславське шосе, 24, корпус 1 .
Автореферат розісланий 25 березня 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради А.В.Шеховцов
 


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. У цей час у сфері освіти і підготовки кадрів у національному, регіональному та міжнародному масштабах ведуться пошуки засобів підвищення ефективності і якості навчання, підтримки самостійної пізнавальної діяльності тих, кого навчають, автоматизованого навчання. Досягнення в області формального подання людських знань створюють реальну основу для побудови таких інформаційних методичних систем, які накопичували б навчальний матеріал і методичні знання кращих викладачів і дозволяли б тим, кого навчають, використовувати їх у своїй практичній діяльності.
У зв'язку з цим задачі вдосконалення методів представлення даних і знань предметних областей комп'ютеризованих систем навчання (КСН), розробки нових методів і математичних моделей побудови засобів автоматизованого управління процесом пошуку і ідентифікації інформації, її пред'явлення тим, кого навчають, організації контролю засвоєння знань і алгоритмів функціонування КСН є досить актуальними.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Тематика дисертаційної роботи, її мета і основні задачі відповідають державним науково-технічним програмам, що сформульовані в Законах України “Про вищу освіту”, “Про наукову і науково-технічну діяльність”, “Про національну програму інформатизації”, а також планам науково-технічних робіт Міністерства освіти і науки України: 6. – інформатика, автоматизація і приладобудування; 6.2.2 – перспективні інформаційні технології і системи.
Дисертаційна робота є складовою частиною тематичної програми досліджень кафедри інформаційних технологій Херсонського національного технічного університету (ХНТУ) за темою “Розробка теорії й інструментарію трансформаційних методів синтезу знань у різноманітних предметних областях”.
Автор брав участь у даній роботі як виконавець. Роль автора полягала в розробці та реалізації моделей та алгоритмів роботи інструментальних засобів, що розроблялись.
Мета та завдання дослідження. Метою дисертації є інтенсифікація та підвищення якості навчального процесу за рахунок застосування в комп'ютеризованих системах навчання моделей і адаптивних алгоритмів на базі функціональних мереж.
Досягнення поставленої мети визначило необхідність рішення наступних наукових завдань:
- подальший розвиток теоретичних основ подання, зберігання і пошуку інформації для КСН; - розробка аналітичних і структурно-функціональних моделей основних компонентів КСН;
- розробка комплексної структурно-функціональної моделі комп'ютеризованої системи навчання і алгоритмів її функціонування.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: МОДЕЛІ ТА ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ КОМП'ЮТЕРИЗОВАНИХ СИСТЕМ НАВЧАННЯ НА БАЗІ ІЄРАРХІЧНИХ ФУНКЦІОНАЛЬНИХ МЕРЕЖ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок