Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Сухі гіпсові суміші з комплексними добавками на основі вторинних продуктів цукрової та газової промисловості

Сухі гіпсові суміші з комплексними добавками на основі вторинних продуктів цукрової та газової промисловості

Назва:
Сухі гіпсові суміші з комплексними добавками на основі вторинних продуктів цукрової та газової промисловості
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,39 KB
Завантажень:
124
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
ПРИДНІПРОВСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ
БУДІВНИЦТВА та АРХІТЕКТУРИ
Шаповалова Оксана вікторівна
УДК 666. 914.5:663.543:002.68
Сухі гіпсові суміші з комплексними добавками
на основі вторинних продуктів цукрової та газової промисловості
05.23.05 - будівельні матеріали та вироби
автореферат
дисертації на здобуття наукового ступенякандидата технічних наук
Дніпропетровськ - 2006


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Придніпровській державній академії будівництва та архітектури Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник - доктор технічних наук, професор
Дерев’янко віктор Миколайович
Придніпровська державна академія будівництва та
архітектури Міністерства освіти і науки України,
професор кафедри технології будівельних
матеріалів, виробів та конструкцій.
Офіційні опоненти:
- доктор технічних наук, професор Савін Лев Сергійович, Придніпровська державна академія будівництва та архітектури Міністерства освіти і науки України, професор кафедри екології та охорони навколишнього середовища;
- кандидат технічних наук, доцент Краснюк Андрій Віталійович, Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна Міністерства транспорту України, начальник науково-дослідного відділу.
Провідна установа 
Київський національний університет будівництва і архітектури, Державний науково-дослідний інститут в’яжучих речовин і матеріалів імені В.Д. Глуховського Міністерства освіти і науки України (м. Київ).
Захист відбудеться "5" жовтня 2006 року о 1500 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 08.085.01 Придніпровської державної академії будівництва та архітектури за адресою: 49600, м. Дніпропетровськ, вул. Чернишевського, 24-а, к. 202.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Придніпровської державної академії будівництва та архітектури за адресою: 49600, м. Дніпропетровськ, вул. Чернишевського, 24-а.
Автореферат розісланий " 1" вересня 2006 року.
Вчений секретарспеціалізованої вченої ради Баташева К.В.
Загальна характеристика роботи
Актуальність теми
Перевага використання сухих будівельних сумішей, як матеріалу повної заводської готовності, підтверджена закордонною та вітчизняною практикою будівництва. Одним з найбільш важливих факторів, впливаючих на недостатньо широке використання сухих будівельних сумішей на основі гіпсу, є регулювання терміну тужавлення в’яжучого або часу придатності суміші. швидке тужавлення напівводного гіпсу є в більшості випадків позитивною його властивістю, але при використанні гіпсових штукатурних розчинів, шпатлівок швидке тужавлення небажане.
Для регулювання часу придатності в гіпсові суміші вводять різні добавки. Аналіз показує, що в Україні недостатньо розвинено виробництво сухих будівельних сумішей на основі гіпсу із застосуванням добавок вітчизняного виробництва, внаслідок чого доводиться використовувати імпортні, досить дорогі, що не дозволяє зробити вітчизняну продукцію конкурентоспроможною. Тому питання дослідження та розробки нових сухих будівельних сумішей на основі добавок вітчизняного виробництва є актуальною темою.
Актуальність роботи полягає також в тому, що для виготовлення сухих гіпсових сумішей розроблено добавки на основі відходів виробництва, що забезпечує, крім економічного, й екологічний ефект при одночасному розширенні сировинної бази.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертація пов'язана з науково-дослідною роботою кафедри технології будівельних матеріалів, виробів та конструкцій Придніпровської державної академії будівництва та архітектури "Розробка нових ефективних матеріалів та виробів на основі вторинних продуктів різних галузей народного господарства", реєстраційний номер 010  U 2004 –  рр. та "Розробка енергозберігаючих технологій будівельних матеріалів та виробів на основі вторинних матеріальних ресурсів", реєстраційний номер 0106 U 002023 – 2006 р.
Мета і задачі дослідження. Метою роботи є розробка сухих будівельних сумішей на основі гіпсу і збільшення часу їх придатності за рахунок введення комплексних добавок на основі вторинних продуктів цукрової та газової промисловості.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: Сухі гіпсові суміші з комплексними добавками на основі вторинних продуктів цукрової та газової промисловості

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок