Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОБГРУНТУВАННЯ ТЕХНОЛОГІЧНИХ ПАРАМЕТРІВ РОТАЦІЙНО-ВІБРАЦІЙНОГО СЕПАРАТОРАКАРТОПЛЕЗБИРАЛЬНОЇ МАШИНИ

ОБГРУНТУВАННЯ ТЕХНОЛОГІЧНИХ ПАРАМЕТРІВ РОТАЦІЙНО-ВІБРАЦІЙНОГО СЕПАРАТОРАКАРТОПЛЕЗБИРАЛЬНОЇ МАШИНИ

Назва:
ОБГРУНТУВАННЯ ТЕХНОЛОГІЧНИХ ПАРАМЕТРІВ РОТАЦІЙНО-ВІБРАЦІЙНОГО СЕПАРАТОРАКАРТОПЛЕЗБИРАЛЬНОЇ МАШИНИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,09 KB
Завантажень:
257
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
ТАВРІЙСЬКА державна агротехнічна академія
Ткачук Василь Сергійович
УДК 631.358
ОБГРУНТУВАННЯ ТЕХНОЛОГІЧНИХ ПАРАМЕТРІВ РОТАЦІЙНО-ВІБРАЦІЙНОГО СЕПАРАТОРА
КАРТОПЛЕЗБИРАЛЬНОЇ МАШИНИ
05.05.11 – машини і засоби механізації
сільськогосподарського виробництва
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Мелітополь – 2001
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Таврійській державній агротехнічній академії (ТДАТА) та Подільській державній аграрно-технічній академії (ПДАТА) Міністерства аграрної політики України.
Науковий керівник кандидат технічних наук, доцент
Шевченко Ігор Аркадійович
Таврійська державна агротехнічна академія, завідувач кафедри ”Сільськогосподарські машини”
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, старший науковий
співробітник Гуков Яків Серафимович
національний центр ”Інститут механізації і
електрифікації сільського господарства”,
директор
кандидат технічних наук, доцент
Грубий Валерій Павлович
Подільська державна аграрно-технічна академія,
доцент кафедри “Машиновикористання
сільськогосподарської техніки і охорона праці”
Провідна установа Дніпропетровський державний аграрний
університет, кафедра “Сільськогосподарські машини”, Міністерства аграрної політики України, м. Дніпропетровськ
Захист відбудеться “ 16 ” травня 2001 року о 10 годині на
засіданні спеціалізованої вченої ради К18.819.01 Таврійської державної агротехнічної академії, м. Мелітополь, пр. Б. Хмельницького, 18, ауд. 8.209.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Таврійської державної
агротехнічної академії, м. Мелітополь, пр. Б. Хмельницького, 18.
Автореферат розісланий 23.11.2000 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Черкун В.Ю.
Загальна характеристика роботи
Актуальність теми. Якість картоплі і її собівартість в значній мірі визначається збиральним процесом, так як на нього приходиться 45…50 % всіх затрат праці, а збиральної техніки для фермерів, що могла би працювати на невеликих ділянках розробляється і випускається досить мало. Тому пошук нових, малогабаритних, недорогих конструкцій для фермерських і присадибних господарств є важливим і актуальним питанням в механізації сільського господарства.
Головним резервом скорочення фактичних втрат урожаю і зменшення собівартості продукції при задовільній якості є удосконалення збирання. Технічні труднощі, що виникають при цьому, пов'язані в значній мірі з особливостями самої культури. При підкопі клубненосного шару в картоплезбиральну машину попадає з кожного гектару біля 1 тис. т ґрунту. Процес сепарації ускладнюється ще й тим, що клубненосний шар (технологічна маса), який містить всього 1,5…2 % клубнів картоплі, містить рослинні домішки, кореневища, каміння і інші тверді домішки, і тим, що властивості ґрунту не постійні а клубні картоплі досить відчутні до пошкоджень. Тому удосконаленню існуючих і створенню нових методів сепарації і побудові на їх основі нових картоплезбиральних машин є досить актуальною задачею.
Зв'язок роботи з науковими програмами. Робота виконувалась згідно цільової комплексної програми ”Національна програма розробки і виробництва технологічних комплексів машин для сільського господарства, харчової та переробної промисловості” разом з СКБ ВАТ “Тернопільський комбайновий завод” по вдосконаленню транспортуючих і сепаруючих робочих органів. Автором виконувались роботи по вдосконаленню сепаруючих робочих органів картоплезбиральних машин.
Мета і задачі дослідження полягає в підвищення продуктивності роботи картоплезбиральних машин, зменшення пошкодження клубнів картоплі за рахунок інтенсифікації вторинної сепарації технологічної маси в ротаційно-вібраційному сепаруючому робочому органі.
Об'єкт дослідження – ротаційно-вібраційний сепаруючий робочий орган.
Предмет дослідження – обґрунтування геометричних параметрів і режимів роботи ротаційно-вібраційного сепаруючого робочого органу.
Методи досліджень. Теоретичне обґрунтування параметрів і режимів роботи ротаційно-вібраційного сепаратора проводилось з використанням математичного моделювання та базувалося на положеннях механіки суцільних середовищ, теоретичної механіки, теорії ймовірності та математичної статистики.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: ОБГРУНТУВАННЯ ТЕХНОЛОГІЧНИХ ПАРАМЕТРІВ РОТАЦІЙНО-ВІБРАЦІЙНОГО СЕПАРАТОРАКАРТОПЛЕЗБИРАЛЬНОЇ МАШИНИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок