Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПІДВИЩЕННЯ СЛУЖБОВИХ ВЛАСТИВОСТЕЙ МАТЕРІАЛІВ ДЛЯ РОЗВИТКУ СУДНОВИХ ДЕЙДВУДНИХ ОБЛАДНАНЬ ТА ЗАХИСТУ МОРЯ

ПІДВИЩЕННЯ СЛУЖБОВИХ ВЛАСТИВОСТЕЙ МАТЕРІАЛІВ ДЛЯ РОЗВИТКУ СУДНОВИХ ДЕЙДВУДНИХ ОБЛАДНАНЬ ТА ЗАХИСТУ МОРЯ

Назва:
ПІДВИЩЕННЯ СЛУЖБОВИХ ВЛАСТИВОСТЕЙ МАТЕРІАЛІВ ДЛЯ РОЗВИТКУ СУДНОВИХ ДЕЙДВУДНИХ ОБЛАДНАНЬ ТА ЗАХИСТУ МОРЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
34,44 KB
Завантажень:
275
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21 
Національна Академія Наук України
Інститут проблем матеріалознавства ім. І.М. Францевича
БУЗКОВ ВІКТОР АНАТОЛІЙОВИЧ
 
УДК 629.12.037.6 : 621.891.004.62
ПІДВИЩЕННЯ СЛУЖБОВИХ ВЛАСТИВОСТЕЙ
МАТЕРІАЛІВ ДЛЯ РОЗВИТКУ СУДНОВИХ ДЕЙДВУДНИХ
ОБЛАДНАНЬ ТА ЗАХИСТУ МОРЯ
Спеціальність: 05.02.01 - матеріалознавство
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
доктора технічних наук
Київ - 1999


Дисертація є рукопис.
Робота виконана в Одеському державному морському університеті Міністерства освіти України.
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор Гороховський Георгій Олександрович, Чернігівський технологічний інститут, завідувач кафедри технології машинобудування;
доктор технічних наук, професор Носовський Ігор Георгійович, Київський інститут військово- повітряних сил України, професор кафедри матеріалознавства, технології та ремонту авіаційної техніки;
доктор технічних наук, професор Фабуляк Федір Григорович, Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут”, професор кафедри хімічної технології в’яжучих, полімерних та композиційних матеріалів.
 
Провідна установа: Фізико-механічний інститут ім. Г.В. Карпенка Національної Академії України.
Захист відбудеться “ 27 ” 09 1999 р. о 10 годині на засіданні вченої ради Д 26.207.03 в Інституті проблем матеріалознавства ім. І.М. Францевича Національної Академії Наук України за адресою: 252142, м. Київ-142, вул. Кржижанівського, 3.
З дисертацією можна ознайомитися в науковій бібліотеці Інституту проблем матеріалознавства ім. І.М. Францевича Національної Академії Наук України за адресою: 252142, м. Київ-142, вул. Кржижанівського, 3.
Автореферат розісланий “ 21 “ __04___ 1999 року.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої зади Д 26.207.03,
доктор технічних наук Мінакова Р.В.
 


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Дана дисертаційна робота пов`язана з однією з найважливіших народногосподарських задач української держави – будівництвом і розвитком морського і річкового флоту України, нові судна якого повинні забезпечуватися обладнанням і механізмами, виготовленими із сучасних матеріалів.
Одним із основних обладнань морських і річкових суден є дейдвудне обладнання (ДО), призначене для виводу гребного вала з гребним гвинтом з корпуса судна назовні та ущільнення вихідного отвору. Це обладнання складається з дейдвудної труби, кормового та носового дейдвудних підшипників (ДП) та ущільнень.
Довговічність, безпека, ремонтопридатність та екологічна чистота ДО морських та річкових суден пов`язані з їх розвитком, який визначається створенням та використанням нових матеріалів вкладишів ДП, облицювань гребних валів, з`єднань ущільнень, які труться, а також нових масел, змазуючих рідин та мастил та диктується розвитком світового судноплавства та суднобудування.
Велике теоретичне та практичне значення має узагальнення багаторічного досвіду досліджень вітчизняних та зарубіжних вчених, узагальнення багаторічного досвіду експлуатації ДО та ДП різних типів на морських і річкових суднах різного тоннажу вітчизняної та зарубіжної побудови та аналіз отриманих результа-тів.
У зв`язку з пожорсткішенням вимог захисту оточуючого середовища в останні роки все більш актуальним є використання матеріалів, в тому числі мастильних, та конструктивних елементів сучасних і перспективних ДО, які захищають оточуюче середовище – море від забруднення.
До даного часу відсутні науково-обгрунтовані рекомендації щодо застосування різних типів ДО на суднах різного тоннажу, призначення та району плавання.
Мета роботи. Підвищення службових характеристик суднових ДО та ДП шляхом досліджень механо-фізичних та механо-хімічних властивостей конструкційних термопластичних композиційних ізотропних полімерних матеріалів, регулювання їх фазового складу, досліджень режимів гідродинамічного тертя та розробки нових конструкцій ДП на підставі вибору оптимальних умов реалізації властивостей матеріалів та виробів, технології виробництва та впровадження в судноремонт. Розробка науково-технічних рішень з метою подальшого розвитку суднових ДО та захисту моря.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21 Реферат на тему: ПІДВИЩЕННЯ СЛУЖБОВИХ ВЛАСТИВОСТЕЙ МАТЕРІАЛІВ ДЛЯ РОЗВИТКУ СУДНОВИХ ДЕЙДВУДНИХ ОБЛАДНАНЬ ТА ЗАХИСТУ МОРЯ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок