Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ЕНЕРГОЗБЕРІГАЮЧІ ТЕХНОЛОГІЇ ТЯГОВОГО ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ ЗАЛІЗНИЦЬ З УРАХУВАННЯМ РЕЖИМІВ РОБОТИ ЖИВЛЯЧИХ ЇХ ЕНЕРГОСИСТЕМ

ЕНЕРГОЗБЕРІГАЮЧІ ТЕХНОЛОГІЇ ТЯГОВОГО ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ ЗАЛІЗНИЦЬ З УРАХУВАННЯМ РЕЖИМІВ РОБОТИ ЖИВЛЯЧИХ ЇХ ЕНЕРГОСИСТЕМ

Назва:
ЕНЕРГОЗБЕРІГАЮЧІ ТЕХНОЛОГІЇ ТЯГОВОГО ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ ЗАЛІЗНИЦЬ З УРАХУВАННЯМ РЕЖИМІВ РОБОТИ ЖИВЛЯЧИХ ЇХ ЕНЕРГОСИСТЕМ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
23,26 KB
Завантажень:
518
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Національний технічний університет
„Харківський політехнічний інститут”
Доманська Галина Анатоліївна
УДК| 621.331.621.311.52
ЕНЕРГОЗБЕРІГАЮЧІ ТЕХНОЛОГІЇ ТЯГОВОГО ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ ЗАЛІЗНИЦЬ З УРАХУВАННЯМ РЕЖИМІВ РОБОТИ ЖИВЛЯЧИХ ЇХ ЕНЕРГОСИСТЕМ
Спеціальність 05.22.09 - Електротранспорт
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків – 2008


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Дніпропетровському національному університеті залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна Міністерства транспорту та зв'язку України.
Науковий керівник: кандидат технічних наук
Корнієнко Володимир Володимирович,
Державна адміністрація залізничного транспорту України,
перший заступник генерального директора, м. Київ.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Сивокобиленко Віталій Федорович,
Донецький національний технічний університет,
завідувач кафедри електричних станцій, м. Донецьк;
кандидат технічних наук, доцент
Землянов Володимир Борисович,
Придніпровська залізниця, заступник головного інженера
залізниці – начальник інформаційно-статистичного центру,
м. Дніпропетровськ.
Захист відбудеться «_9_» ___квітня______ 2008 р. о ___1430_ годині
на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.050.15
у Національному технічному університеті «Харківський політехнічний інститут»
за адресою: 61002, м. Харків, вул. Фрунзе, 21.
З дисертацією можна ознайомитись в науковій бібліотеці
Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут»
за адресою: 61002, м. Харків, вул. Фрунзе, 21.
Автореферат розісланий «_6_» ___березня___ 2008 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Любарський Б.Г.


Загальна характеристика роботи
Актуальність роботи. Необхідність ресурсозбереження і економії енергії вимагають застосування енергозберігаючих технологій систем тягового електропостачання, що мінімізують енергетичні витрати в процесі перевезень. Превалюючим енергоносієм для здійснення перевезень на залізницях України, вантажонапруженість яких у 3,5 раз перевищує середньоєвропейський рівень, є електроенергія (6 млрд. кВт•г в рік або 4,5 % електроенергії, що виробляється в країні). Щоб прийня-ти такий обсяг енергії і перетворити її для тяги поїздів застосовується система тягового електропостачання, яка відрізняється від класичних систем електроенергетики.
Технології реалізації енергозберігаючих режимів роботи систем зовнішнього і тягового електропостачання різні. Забезпеченню енергозберігаючих режимів роботи завжди приділялося багато уваги, як в електротягових мережах, так і в мережах зовнішнього електропостачання, проте мінімізація перетоків потужності і втрат енергії та створення баз даних для інтегрованих систем управління вимагають сумісного розгляду режимів їх роботи. Ще більше врахування режимів роботи систем зовнішнього електропостачання вимагають умови енергозберігаючих технологій швидкісного і високошвидкісного руху, при якому міняється характер і потужність тягових навантажень і виникають особливі режими роботи тягових трансформаторів. В зв’язку з вищевикладеним доцільно виконати дослідження параметрів тягової мережі, які забезпечують режими енергозбереження.
З огляду на те, що в збільшенні вантажонапруженості міжнародних транспортних коридорів (прогнозується на 25 – 30 %) та реалізації швидкісного і високошвидкісного руху вирішальна роль як і раніше належатиме електрифікації залізниць, то дисертаційна робота направлена на створення енергозберігаючих технологій у тяговому електропостачанні і економії електроенергії актуальна, а її виконання доцільне з погляду енергетичної стратегії України.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Робота виконана за науково-технічною тематикою, визначеною галузевою програмою енергозбереження на залізничному транспорті України на 1996 – 2010 роки (затверджена техніко-економічною радою Укрзалізниці 24.06.96 р., протокол №5, розділи 1, 2, 4), у рамках науково-дослідних робіт Міністерства транспорту і зв'язку України “Інтелектуальні задачі та алгоритми їх рішення для управління приладами електропостачання електрифікованих залізниць” (№ ДР 0199U001432), “Розробка технології энергооптимального керування пристроями електропостачання електрифікованих ділянок залізниць” (№ ДР 0101U002583), “Підвищення енергетичної ефективності і економічності роботи електротягових систем” (№ ДР 0103U005112), де здобувач був виконавцем окремих розділів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: ЕНЕРГОЗБЕРІГАЮЧІ ТЕХНОЛОГІЇ ТЯГОВОГО ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ ЗАЛІЗНИЦЬ З УРАХУВАННЯМ РЕЖИМІВ РОБОТИ ЖИВЛЯЧИХ ЇХ ЕНЕРГОСИСТЕМ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок