Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ГАРАНТУЮЧЕ УПРАВЛІННЯ ПРОЦЕСАМИ СУШІННЯ ЗЕРНА В ШАХТНИХ ПРЯМОТОЧНИХ ЗЕРНОСУШАРКАХ

ГАРАНТУЮЧЕ УПРАВЛІННЯ ПРОЦЕСАМИ СУШІННЯ ЗЕРНА В ШАХТНИХ ПРЯМОТОЧНИХ ЗЕРНОСУШАРКАХ

Назва:
ГАРАНТУЮЧЕ УПРАВЛІННЯ ПРОЦЕСАМИ СУШІННЯ ЗЕРНА В ШАХТНИХ ПРЯМОТОЧНИХ ЗЕРНОСУШАРКАХ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,11 KB
Завантажень:
257
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
ОДЕСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
СТЕПАНОВ Михайло Тимофійович
УДК 664.723.047.5-933.6
ГАРАНТУЮЧЕ УПРАВЛІННЯ ПРОЦЕСАМИ СУШІННЯ ЗЕРНА
В ШАХТНИХ ПРЯМОТОЧНИХ ЗЕРНОСУШАРКАХ
Спеціальність 05.13.07 – Автоматизація технологічних процесів
А в т о р е ф е р а т
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Одеса – 2005
Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано в Одеській національній академії харчових технологій (ОНАХТ) Міністерства освіти і науки України на кафедрі автоматизації виробничих процесів
Науковий керівник: | доктор технічних наук, доцент
Хобін Віктор Андрійович,
Одеська національна академія харчових
технологій, професор кафедри автоматизації виробничих процесів
Офіційні опоненти: | доктор технічних наук, професор,
заслужений діяч науки і техніки України,
академік МАКНС
Богаєнко Іван Миколайович,
НВК “Київський інститут автоматики”,
НАН України та Держпромполітики України,
м. Київ, заступник ген. директора
кандидат технічних наук, доцент
Харабет Олександр Миколайович,
Одеський національний політехнічний університет,
доцент кафедри автоматизації
теплоенергетичних процесів
Провідна установа: | Національний університет харчових
технологій, кафедра автоматизації та
комп’ютерно-інтегрованих технологій
Міністерства освіти і науки України, м. Київ
Захист відбудеться “28” квітня 2005 р. о _1330_ годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 41.052.01 при Одеському національному політехнічному університеті за адресою: 65044, м. Одеса, проспект Шевченка, 1, тел. 288-205.
З дисертацією можна ознайомитись у науковій бібліотеці Одеського національного політехнічного університету за адресою: 65044, м. Одеса, проспект Шевченка, 1.
Автореферат розіслано “25” березня 2005 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Ямпольський Ю.С.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Сушіння зерна є основним технологічним процесом (ТП) зі збереження і поліпшення його показників якості. Однак цей процес досить енергоємний і вибагливий до дотримання великої кількості обмежень, встановлених регламентом. Широко застосовувані на Україні зерносушарки (ЗС) шахтного типу як об'єкти управління (ОУ) є нестаціонарними, піддані координатним та параметричним збуренням, мають вельми значні запізнення за деякими каналами управління, а їх найбільш ефективні режими роботи лежать в області гранично припустимих. При цьому кількість регламентованих параметрів процесу сушіння перевищує кількість управляючих дій. Усе це робить проблему забезпечення високої якості просушеного зерна, при одночасному зниженні енергоємності процесу, нетривіальною.
Ефективним способом її розв’язання, є удосконалення систем автоматичного управління (САУ), яке слід здійснювати за рахунок підвищення “інтелектуального” рівня їх алгоритмів управління, в тому числі – розширення їх функціональних можливостей. При цьому наявність великої кількості обмежень у регламенті процесу сушіння визначає актуальність введення в САУ ЗС функції гарантування, тобто реалізації САУ ЗС у класі систем гарантуючого управління (СГУ), а дуже великі запізнення в каналах управління ЗС вимагають удосконалення алгоритмів гарантуючого управління (АГУ) за рахунок введення в них функції прогнозування.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Роботу виконано на кафедрі автоматизації виробничих процесів (АВП) Одеської національної академії харчових технологій (ОНАХТ) відповідно до основного наукового напрямку № 3 ОНАХТ “Створення і розробка нового високоефективного обладнання, теорії, методів його розрахунків і проектування; автоматизація виробничих процесів харчових і зернопереробних виробництв”. Базу для підготовки дисертації склали науково-дослідні роботи (НДР), які проведено за держбюджетними темами: “Дослідження і розробка інтелектуальних систем управління, що гарантують зниження енергоємності і дотримання регламентів у зернопереробній і харчовій промисловості”, № ДР 0196U004198 і “Синтез віртуальних аналогів складних технологічних процесів харчових виробництв як основи нового покоління систем інтелектуального високоефективного управління” № ДР 0103U003435.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: ГАРАНТУЮЧЕ УПРАВЛІННЯ ПРОЦЕСАМИ СУШІННЯ ЗЕРНА В ШАХТНИХ ПРЯМОТОЧНИХ ЗЕРНОСУШАРКАХ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок