Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПІДВИЩЕННЯ ІНТЕНСИВНОСТІ РОБОТИ ТАРІЛЧАСТОЇ ТІСТОМІСИЛЬНОЇ МАШИНИ БЕЗПЕРЕРВНОЇ ДІЇ

ПІДВИЩЕННЯ ІНТЕНСИВНОСТІ РОБОТИ ТАРІЛЧАСТОЇ ТІСТОМІСИЛЬНОЇ МАШИНИ БЕЗПЕРЕРВНОЇ ДІЇ

Назва:
ПІДВИЩЕННЯ ІНТЕНСИВНОСТІ РОБОТИ ТАРІЛЧАСТОЇ ТІСТОМІСИЛЬНОЇ МАШИНИ БЕЗПЕРЕРВНОЇ ДІЇ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,74 KB
Завантажень:
364
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ
СТАДНИК ІГОР ЯРОСЛАВОВИЧ
УДК 664.653.1
ПІДВИЩЕННЯ ІНТЕНСИВНОСТІ РОБОТИ ТАРІЛЧАСТОЇ ТІСТОМІСИЛЬНОЇ МАШИНИ БЕЗПЕРЕРВНОЇ ДІЇ
05.18.12 – процеси й обладнання харчових, мікробіологічних і фармацевтичних виробництв
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ – 2005
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному університеті харчових технологій
Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник - | доктор технічних наук, професор
Лісовенко Олексій Тимофійович
Національний університет харчових технологій,
професор кафедри машини і апарати харчових виробництв
Офіційні опоненти - | доктор технічних наук, професор
Серьогін Олександр Олександрович
Національний університет харчових технологій,
професор кафедри технологічного обладнання харчових виробництв
- | кандидат технічних наук
Островський Віктор Олександрович
начальник відділу Міністерства промислової політики України
Провідна установа - | Національний університет “Львівська політехніка” Міністерства освіти і науки України, м. Львів
Захист відбудеться “18” травня 2005 року о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.058.02 в Національному університеті харчових технологій за адресою: 01033, м. Київ, вул. Володимирська, 68, аудиторія А-311.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Національного університеті харчових технологій за адресою: 01033, м. Київ, вул. Володимирська, 68.
Автореферат розісланий “06” квітня 2005 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Завялов В.Л.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. В останні роки залишається актуальню проблема по розробці та впровадженню нових технологій, інтенсифікації процесів, підвищення продуктивності і рентабельності виробництва та покращанні якості готової продукції.
Одним із ефективних методів прискорення процесу дозрівання тіста і покращання якості хлібобулочних виробів є посилена механічна обробка тіста при замісі, що дозволяє вплинути на його структуру і фізико-хімічні показники. Серед робіт, присвячених покращенню традиційних технологій і створенню нових енерго - та ресурсозберігаючих виробництв, значна увага приділяється інтенсивному процесу замішування тіста.
В більшості цих схем тісто готують на безперервно діючих тістомісильних машинах А2-ХТТ. Загальний час виробничого циклу одержання готового хліба складає біля 6-8 годин. При підготовці і організації роботи виробництва в одну або дві зміни дуже важливо, який технологічний процес приготування тіста вибрати. Вибраний процес повинен забезпечити швидке зупинення робочого процесу і таке ж оперативне його відновлення.
Для скорочення тривалості процесу приготування тіста існує багато різних рішень, які основані на біохімічних способах інтенсифікації дозрівання тіста шляхом стимулювання процесу бродіння а також і на їх комбінації з фізичними методами впливу на тісто. Одним із таких способів є застосування інтенсивної механічної обробки тіста і використання нових швидкохідних тістомісильних машин, які сприяють скороченню часу протікання процесу.
Подальше вивчення механізму, який покращує інтенсивний заміс тіста, його реологічні властивості і якісні показники хліба, повинно привести до створення принципово нових тістомісильних машин, які забезпечуватимуть раціональні параметри замішування.
Розробка принципово нових тістомісильних машин, оптимізація їх робочих процесів і встановлення раціональних параметрів робочих органів машини передбачає створення математичної моделі машини і фізичної лабораторної моделі, за якими проводять лабораторні експерименти і розрахунки раціональних розмірів робочих органів камер і нових машин.
Розроблення і обґрунтування економічно ефективної раціональної конструкції тістомісильної машини безперервної дії обумовлюють актуальність представленої роботи.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Роботу виконано відповідно до планів науково-дослідної роботи Національного університету харчових технологій, в рамках теми “Дослідження робочих процесів технологічного обладнання підприємств хлібопродуктів з метою їх інтенсифікації та створення високоефективного обладнання”.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ПІДВИЩЕННЯ ІНТЕНСИВНОСТІ РОБОТИ ТАРІЛЧАСТОЇ ТІСТОМІСИЛЬНОЇ МАШИНИ БЕЗПЕРЕРВНОЇ ДІЇ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок