Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПСИХОЛОГІЧНІ ПРИЧИНИ ЗАГИБЕЛІ ТА ПОРАНЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ ОРГАНІВ ВНУТРІШНІХ СПРАВ

ПСИХОЛОГІЧНІ ПРИЧИНИ ЗАГИБЕЛІ ТА ПОРАНЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ ОРГАНІВ ВНУТРІШНІХ СПРАВ

Назва:
ПСИХОЛОГІЧНІ ПРИЧИНИ ЗАГИБЕЛІ ТА ПОРАНЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ ОРГАНІВ ВНУТРІШНІХ СПРАВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,19 KB
Завантажень:
309
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ВНУТРІШНІХ СПРАВ
Лефтеров Василь Олександрович
УДК 159. 94: 159. 947
ПСИХОЛОГІЧНІ ПРИЧИНИ ЗАГИБЕЛІ ТА ПОРАНЕНЬ
ПРАЦІВНИКІВ ОРГАНІВ ВНУТРІШНІХ СПРАВ
Спеціальність 19.00.06 – юридична психологія
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата психологічних наук
Харків – 2001Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному університеті внутрішніх справ,
Міністерство внутрішніх справ України.
Науковий керівник: кандидат психологічних наук, доцент Тімченко Олександр Володимирович, Національний університет внутрішніх справ, доцент кафедри прикладної психології.
Офіційні опоненти:
доктор психологічних наук, професор Сафін Олександр Джамільович, Державний комітет у справах охорони державного кордону України, начальник управління виховної роботи;
кандидат психологічних наук Теличкін Олексій Олексійович, Національний університет внутрішніх справ, начальник спеціального факультету.
Провідна організація:
Інститут соціальної та політичної психології АПН України, лабораторія методології психосоціальних і політико-психологічних досліджень, м. Київ.
Захист відбудеться “06 “ жовтня 2001 р. о 10-00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 64.700.04 при Національному університеті внутрішніх справ за адресою: 61080, м. Харків, проспект 50-річчя СРСР, 27.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного університету внутрішніх справ за адресою: 61080, м. Харків, проспект 50-річчя СРСР, 27.
Автореферат розісланий "05" вересня 2001 р.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради
кандидат психологічних наук, доцент О.В. Тімченко
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Питання безпеки, збереження життя і здоров'я людей під час професійної діяльності завжди знаходилися в центрі уваги психології. Проте аналіз сучасних досліджень свідчить, що проблеми, пов'язані з аспектами травматизації працівників ризико-небезпечних професій, зокрема органів внутрішніх справ, вивчені недостатньо.
За даними МВС України у період 1990-1999 рр. в органах внутрішніх справ України загинуло 690 працівників ОВС та більше 4500 працівників отримали поранення за різних обставин. Статистика свідчить, що при загальному скороченні штатної чисельності особового складу рівень службового травматизму в міліції на сьогодні залишається високим.
Розвиток суспільства зумовлює необхідність проведення комплексного наукового аналізу причин, що обумовлюють загибель працівників ОВС, всебічного дослідження психологічних закономірностей і умов отримання ними травм і каліцтв у процесі професійної діяльності та здійснення конкретних заходів, спрямованих на зведення до мінімуму травматизму і смертності в органах внутрішніх справ.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами.
Дослідження здійснене відповідно до розділу II, пункту 2.2 "Соціально-психологічні проблеми діяльності органів і установ внутрішніх справ" "Пріоритетних напрямків фундаментальних досліджень навчальних закладів і науково-дослідних установ МВС України на період 1996-2000 рр." та пов'язане з реалізацією “Концепції психологічного забезпечення оперативно-службової діяльності органів і підрозділів внутрішніх справ України”, “Комплексної програми кадрової політики в органах та підрозділах внутрішніх справ та забезпечення законності і дисципліни на 2001-2005 роки”, інших нормативних документів, що спрямовані на збереження людського і професійного потенціалу органів внутрішніх справ.
Об'єкт дослідження - професійна діяльність працівників органів внутрішніх справ.
Предмет дослідження - психологічні детермінанти загибелі та поранень працівників ОВС під час виконання службових обов'язків.
Мета дослідження. На основі вивчення та аналізу закономірностей, умов і причин загибелі та поранень працівників ОВС під час виконання службових обов'язків встановити основні психологічні детермінанти травматизму і смертності працівників міліції, з урахуванням яких розробити систему психологічних заходів, спрямованих на зниження службового травматизму серед працівників ОВС і підвищення ефективності оперативно-службової діяльності органів і підрозділів внутрішніх справ України.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ПСИХОЛОГІЧНІ ПРИЧИНИ ЗАГИБЕЛІ ТА ПОРАНЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ ОРГАНІВ ВНУТРІШНІХ СПРАВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок