Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Стратегічне державне управління формуванням агропромислового комплексу регіону

Стратегічне державне управління формуванням агропромислового комплексу регіону

Назва:
Стратегічне державне управління формуванням агропромислового комплексу регіону
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,38 KB
Завантажень:
492
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Донецька державна академія управління
Постніков Сергій Володимирович
УДК 338.432+477.62
Стратегічне державне управління формуванням
агропромислового комплексу регіону
Спеціальність 25.00.05 – Галузеве управління
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата наук з державного управління
Донецьк - 2003


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Донецькій державній академії управління Міністерства освіти і науки України (м.Донецьк)
Науковий керівник: кандидат економічних наук, доцент, ст. науковий співробітник, Вісящев Володимир Андрійович, Донецька державна академія управління Міністерства освіти і науки України, заступник завідувача кафедри управління проектами в підприємництві (м.Донецьк)
Офіційні опоненти:
доктор економічних наук, професор Прокопенко Микола Дмитрович, Інститут економіки промисловості НАН України, головний науковий співробітник відділу проблем регіональної економіки (м.Донецьк)
кандидат економічних наук, доцент Попов Володимир Миколайович, Луганський національний аграрний університет Міністерства аграрної політики України, завідувач кафедри менеджменту та права (м.Луганськ)
Провідна установа - Науково-дослідний економічний інститут Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України, відділ проблем економічної стратегії, прогнозування і регулювання економіки (м.Київ)
Захист відбудеться "23" квітня 2003р. о 1530 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К .107.01 Донецької державної академії управління Міністерства освіти і науки України за адресою: 83015, м. Донецьк, вул. Челюскінців, 163 а.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Донецької державної академії управління Міністерства освіти і науки за адресою: 83015, м. Донецьк, вул. Челюскінців, 163 а.
Автореферат розісланий "21" березня 2003р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Клейнер Я.С.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Найважливішим завданням будь-якої економічної системи є найбільш повне задоволення потреб населення в товарах та послугах. Якщо ця умова виконується, економіка країни може вважатися дієздатною, якщо ні, – потрібна радикальна зміна існуючих економічних відносин, заміна однієї економічної системи іншою, більш ефективною. Саме в такому стані опинилася Україна на початку 90-х років, коли здобула державну самостійність, відмовилася від адміністративно-командної політико-економічної системи і перейшла на ринкові засади господарювання.
Доводиться констатувати, що в Україні перехід до ринкових відносин невиправдано затягся. У ході економічних перетворень усі структури управління сільським господарством та іншими галузями народного господарства перебувають в стані безупинної реорганізації, і без чіткої стратегії і підтримки держави на всіх рівнях, у т.ч. галузевому, гальмується процес виходу економіки з кризи і поліпшення соціальної обстановки в країні.
Організаційно-управлінська реформа в агропромисловому комплексі, формування нових підходів до використання підприємницького, виробничого, фінансового і трудового потенціалу товаровиробників, поглиблення підходів до узгодження їх економічної поведінки на взаємовигідних умовах є об'єктивною умовою ефективного і раціонального розвитку сільського господарства Донецького регіону. Всім цим обумовлюється високий ступінь актуальності теми дисертаційної роботи.
Перехід країни на ринкові відносини ініціював створення великої кількості наукових праць, присвячених проблемам державного управління АПК в цілому і структурних перетворень в окремих галузях. Наукова розробка структурних зрушень пов'язана з пошуком шляхів виходу з кризи і створення багатоукладної економіки в агропромисловому комплексі країни. Значний науковий і практичний внесок у вирішення цих проблем внесли праці В.Г.Андрійчука, П.П.Борщевського, П.І.Гайдуцького, В.М.Геєця, М.І.Долішнього, Р.А.Іванухи, А.М.Кандиби, М.В.Кузубова, М.Г.Лобаса, І.І.Лукінова, В.М.Малеса, В.Я.Месель-Веселяка, І.Р.Михасюка, Л.В.Молдавана, О.М.Онищенко, Б.И.Пасхавера, М.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: Стратегічне державне управління формуванням агропромислового комплексу регіону

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок