Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> СИСТЕМА ВІДБОРУ ВАЖКОАТЛЕТІВ З УРАХУВАННЯМ МОДЕЛЬНИХ ХАРАКТЕРИСТИК

СИСТЕМА ВІДБОРУ ВАЖКОАТЛЕТІВ З УРАХУВАННЯМ МОДЕЛЬНИХ ХАРАКТЕРИСТИК

Назва:
СИСТЕМА ВІДБОРУ ВАЖКОАТЛЕТІВ З УРАХУВАННЯМ МОДЕЛЬНИХ ХАРАКТЕРИСТИК
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,57 KB
Завантажень:
62
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Державний науково–дослідний інститут фізичної культури і спорту
Пуцов Олександр Іванович
Індекс УДК: 796.85.071.5
СИСТЕМА ВІДБОРУ ВАЖКОАТЛЕТІВ
З УРАХУВАННЯМ МОДЕЛЬНИХ ХАРАКТЕРИСТИК
24.00.01 – Олімпійський і професійний спорт
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата наук з фізичного виховання і спорту
Київ – 2002


Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано в Національному університеті фізичного виховання і спорту України, Державний комітет України з питань фізичної культури і спорту.
Науковий керівник:
Олешко Валентин Григорович, кандидат педагогічних наук, доцент,
Національний університет фізичного виховання і спорту України, завідувач циклу силових видів спорту кафедри спортивних єдиноборств.
Офіційні опоненти:
Приймаков Олександр Олександрович, доктор біологічних наук, професор, завідувач кафедрою біології людини, Національний університет фізичного виховання і спорту України.
Щербина Юрій Володимирович, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри фізичного виховання і здоров'я, Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця.
Провідна установа – Львівський державний інститут фізичної культури, кафедра атлетичних видів спорту, Державний комітет України з питань фізичної культури і спорту, м. Львів.
Захист відбудеться "24" травня 2002 р. о 14 год. 30 хв. на засіданні спеціалізованої вченої ради К 26.856.01 Державного науково-дослідного інституту фізичної культури і спорту (03680, Київ–150, вул. Фізкультури, 1).
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Національного університету фізичного виховання і спорту України (03680, Київ–150, вул. Фізкультури, 1).
Автореферат розісланий "20" квітня 2002 р.
В.О. вченого секретаря
спеціалізованої вченої ради,
кандидат педагогічних наук,
професор Шкребтій Ю.М.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність роботи. В олімпійських видах спорту до теперішнього часу залишається досить актуальною проблема відбору найближчого спортивного резерву до головних змагань олімпійського циклу [С.М. Вайцеховський, 1985; О.С. Медведєв, 1995, 1997; В.Г. Олешко, 1999; В.М. Платонов, 1998, 1999; К.П. Сахновський, 1997 та ін.].
Останніми роками в Україні сформовано досить ефективну систему підготовки та відбору важкоатлетів високого класу, особливо на етапі максимальної реалізації індивідуальних можливостей.
Разом із цим, систематичне розширення кола претендентів на загальнокомандну перемогу на Іграх Олімпіад, зростання рівня конкуренції у боротьбі за призові місця, внесення до програми Ігор Олімпіад жіночої важкої атлетики, в якій досягнення наших спортсменок ще далеко не досягають до результатів лідерів, суттєва диспропорція досягнень важко-атлетів України в окремих вагових категоріях, випадки отримання нульових оцінок на міжнародних змаганнях не залишають сумнівів в актуальності пошуку шляхів подальшого вдосконалення системи відбору найближчого резерву до головних змагань олімпійського циклу.
Вивчення та аналіз передової практики спорту вищих досягнень свідчить про широке використання модельних характеристик найсильніших спортсменів світу в процесі вдосконалення системи відбору та підготовки провідних важкоатлетів світу. Заразом, утворені відмінності моделей окремих важкоатлетів від загальноприйнятих, що існують у теорії і практиці спорту, знижують ефективність відбору найближчого резерву до головних змагань року [О.І. Мульчін, 1972; А.В. Черняк, 1978; К.В. Ткаченко, 1981; Б.Н. Шустін, 1983; О.С. Медведєв, 1996 та ін.].
Передбачається, що на засадах науково-аналітичного аналізу шляхів і принципів комплектування збірних команд, а також розроблених модельних характеристик найсильніших важкоатлетів світу визначатимуться основні шляхи вдосконалення системи відбору важкоатлетів України до головних змагань олімпійського циклу.
Зв'язок дисертаційної роботи з науковими темами. Дисертаційну роботу виконано відповідно до зведеного плану НДР Державного комітету України з питань фізичної культури і спорту на 2001–2005 рр.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: СИСТЕМА ВІДБОРУ ВАЖКОАТЛЕТІВ З УРАХУВАННЯМ МОДЕЛЬНИХ ХАРАКТЕРИСТИК

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок