Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УДОСКОНАЛЕННЯ КОНСТРУКТИВНОЇ СИСТЕМИ БУДІВНИЦТВА І РЕКОНСТРУКЦІЇ З МАЛОРОЗМІРНИХ ЕЛЕМЕНТІВ

УДОСКОНАЛЕННЯ КОНСТРУКТИВНОЇ СИСТЕМИ БУДІВНИЦТВА І РЕКОНСТРУКЦІЇ З МАЛОРОЗМІРНИХ ЕЛЕМЕНТІВ

Назва:
УДОСКОНАЛЕННЯ КОНСТРУКТИВНОЇ СИСТЕМИ БУДІВНИЦТВА І РЕКОНСТРУКЦІЇ З МАЛОРОЗМІРНИХ ЕЛЕМЕНТІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
13,80 KB
Завантажень:
174
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
ПРИДНІПРОВСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ
БУДІВНИЦТВА та АРХІТЕКТУРИ
РУТШТЕЙН ВОЛОДИМИР МИХАЙЛОВИЧ
УДК 624.07
УДОСКОНАЛЕННЯ КОНСТРУКТИВНОЇ СИСТЕМИ
БУДІВНИЦТВА І РЕКОНСТРУКЦІЇ
З МАЛОРОЗМІРНИХ ЕЛЕМЕНТІВ
Спеціальність 05.23.01 - будівельні конструкції, будівлі та споруди
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
м. Дніпропетровськ - 2002


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Придніпровській державній академії будівництва та архітектури (ПДАБА) Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник - доктор технічних наук, професор Савицький Микола Васильович, Придніпровська державна академія будівництва та архітектури, проректор з наукової роботи, завідувач кафедри залізобетонних і кам’яних конструкцій.
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор Шагін Олександр Львович, Харківський державний технічний університет будівництва та архітектури Міністерства освіти і науки України, завідувач кафедри залізобетонних і кам'яних конструкцій;
кандидат технічних наук, старший науковий співробітник Санников Ігор Валентинович, Український зональний науково-дослідний і проектний інститут по цивільному будівництву Державного комітету будівництва, архітектури і житлової політики України, завідувач лабораторії несучих конструкцій.
Провідна установа - Полтавський державний технічний університет
ім. Ю. Кондратюка, кафедра залізобетонних та кам`яних конструкцій,
Міністерство освіти і науки України, м. Полтава.
Захист відбудеться “7” лютого 2002 р. о 1300 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 08.085.02 в Придніпровській державній академії будівництва та архітектури за адресою: 49600, м. Дніпропетровськ, вул. Чернишевського, 24-а, ауд. 202.
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Придніпровської державної академії будівництва та архітектури за адресою: 49600, м. Дніпропетровськ, вул. Чернишевського, 24-а.
Автореферат розісланий “5” січня 2002 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Кваша Е.М.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Сучасний будівельний комплекс України базується на будівельній індустрії збірного залізобетону, основу якої складають домобудівні комбінати (ДБК). Розвиток в Україні індивідуального і муніципального малоповерхового будівництва, реконструкції житла старої забудови, рішення питань енергозбереження визначаються нагальною потребою виробів і конструкцій, які практично не виробляються на існуючих підприємствах великопанельного домобудівництва. Для зростаючих масштабів будівництва нового типу житла і реконструкції будівель старої забудови необхідний розвиток нових конструктивних систем.
Однією з таких систем, альтернативною великопанельним і цегляним будівлям, є архітектурно-конструктивно-технологічна система (АКТС) будівництва та реконструкції будівель із малорозмірних елементів.
Рівень її впровадження в практику будівництва і реконструкції будівель залишається низьким, що, почасти, пояснюється недостатнім науковим обгрунтуванням конструктивних рішень основних елементів будинків, обмеженістю даних про техніко-економічні показники АКТС.
Умовою подальшого розвитку АКТС із малорозмірних елементів є удосконалення конструкцій стін та перекриттів, як найбільш вагомих конструктивних елементів, що визначають вартість житлових будівель.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами.
Проведені в дисертації основні дослідження виконувалися відповідно до державної науково-технічної програми “Розробка вітчизняної конструктивно-технологічної системи житлового будівництва з використанням малорозмірних елементів” (№ держреєстрації 0197U001653) та напрямком науково-дослідних робіт кафедри залізобетонних і кам'яних конструкцій ПДАБА. Замовник - Міністерство освіти і науки України.
Мета і задачі дослідження. Метою дослідження є наукове обгрунтування і удосконалення технічних рішень конструкцій стін та перекриттів архітектурно-конструктивно-технологічної системи (АКТС) будівництва і реконструкції будівель з малорозмірних елементів для підвищення економічної ефективності.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: УДОСКОНАЛЕННЯ КОНСТРУКТИВНОЇ СИСТЕМИ БУДІВНИЦТВА І РЕКОНСТРУКЦІЇ З МАЛОРОЗМІРНИХ ЕЛЕМЕНТІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок