Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПЕДАГОГІЧНА ДІЯЛЬНІСТЬ СОЦІАЛЬНИХ СЛУЖБ ДЛЯ МОЛОДІ В РОСІЙСЬКІЙ ФЕДЕРАЦІЇ

ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПЕДАГОГІЧНА ДІЯЛЬНІСТЬ СОЦІАЛЬНИХ СЛУЖБ ДЛЯ МОЛОДІ В РОСІЙСЬКІЙ ФЕДЕРАЦІЇ

Назва:
ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПЕДАГОГІЧНА ДІЯЛЬНІСТЬ СОЦІАЛЬНИХ СЛУЖБ ДЛЯ МОЛОДІ В РОСІЙСЬКІЙ ФЕДЕРАЦІЇ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,57 KB
Завантажень:
145
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Луганський національний педагогічний університет
імені Тараса Шевченка
ШУЛЬГА Валерій Володимирович
УДК 37.013.42 (470+571)
ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПЕДАГОГІЧНА ДІЯЛЬНІСТЬ СОЦІАЛЬНИХ СЛУЖБ ДЛЯ МОЛОДІ В
РОСІЙСЬКІЙ ФЕДЕРАЦІЇ
13.00.05 – соціальна педагогіка
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата педагогічних наук
Луганськ – 2006
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Інституті педагогіки і психології професійної освіти Академії педагогічних наук України.
Науковий керівник: |
доктор педагогічних наук, професор,
дійсний член АПН України
Ничкало Нелля Григорівна,
Апарат Президії Академії педагогічних наук України, академік-секретар відділення педагогіки і психології професійно-технічної освіти, м. Київ.
Офіційні опоненти: | доктор педагогічних наук, старший науковий співробітник
Звєрєва Ірина Дмитрівна,
Міжнародна благодійна організація “Кожній дитині”, головний консультант,
м. Київ.
кандидат педагогічних наук, доцент
Ковчина Ірина Михайлівна,
Національний педагогічний університет
імені М.П.Драгоманова, доцент кафедри соціальної педагогіки, м. Київ.
Провідна установа: | Волинський державний університет імені Лесі Українки,
кафедра соціальної педагогіки, м. Луцьк,
Міністерство освіти і науки України.
Захист відбудеться 28 вересня 2006 року о 9-30 на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 29.053.01 у Луганському національному педагогічному університеті імені Тараса Шевченка за адресою: 91011, м. Луганськ, вул. Оборонна, 2.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Луганського національного педагогічного університету імені Тараса Шевченка (91011, м. Луганськ, вул. Оборонна, 2).
Автореферат розісланий 26 серпня 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Л. Л. Бутенко
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність і доцільність дослідження. Соціальна робота з молоддю, як феномен сучасної цивілізації ґрунтується на синтезі концепцій і практичних підходів, що вирізняються правовими, психологічними, педагогічними, соціологічними, адміністративними, організаційними та іншими ознаками. Водночас - це безмежний простір для практичної діяльності, заснованої на ідеях щодо природи людської поведінки й соціальних проблем, етичних нормах професій, переліку технологій, послуг та стратегій втручання, чіткому уявленні про логічну послідовність процесів соціальної роботи. Найактуальніші методологічні проблеми соціальної роботи з молоддю стосуються її організації на такому рівні, який забезпечував би максимальну результативність здійснюваних заходів. Цим зумовлені чіткі вимоги до організації відповідної діяльності, а також фахової компетентності та особистісних якостей соціальних працівників і соціальних педагогів.
Сучасний розвиток суспільних інституцій в Україні зумовив створення соціальних служб для молоді – спеціальних закладів, уповноважених державою брати участь у реалізації державної молодіжної політики шляхом здійснення соціальної роботи з дітьми та молоддю. Однією із важливих умов забезпечення цієї роботи, на наш погляд, є організаційно-педагогічна діяльність.
Досвід Російської Федерації у цій галузі має особливе значення для України, оскільки обидві держави об’єктивно впливають на формування інваріантних соціально-етичних пріоритетів майбутнього суспільства. Всебічне вивчення та аналіз цього досвіду - важливий чинник осмислення процесів взаємодії, взаємозбагачення соціальних систем, пошуку механізмів стимулювання інтеграційних процесів, адже Україна і Росія мають спільні джерела та корені соціально-педагогічної теорії і практичної діяльності.
У цілому проблеми соціально-педагогічної роботи з молоддю активно досліджуються українськими (О. Безпалько, І. Звєрєва, А. Капська, Г. Лактіонова, І. Мигович, Л. Міщик, Н. Ничкало, В. Панок, С. Толстоухова, С. Харченко, І. Цушко ін.) та російськими (Г. Бочарова, Ю. Василькова, М. Галагузова, В. Курбатов, Ф. Мустаєва, І. Петрова, С. Тетерський, Є. Холостова, В. Ярська та ін.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПЕДАГОГІЧНА ДІЯЛЬНІСТЬ СОЦІАЛЬНИХ СЛУЖБ ДЛЯ МОЛОДІ В РОСІЙСЬКІЙ ФЕДЕРАЦІЇ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок